Прескочи до съдържание

Черен петък 2018


Препоръчани мнения

Според мене до понеделника (Cyber Monday). Ама всеки търговец си решава какво да прави.

Тука започват с подгряващи оферти от една седмица предварително, ама пак не дават нещо неустоимо...

Аз изпуснах предната промоция - децата пътуват безплатно (не прочетох докога важи и докато се усетя, тя свършила) и сега ще гоня Михаля с черния петък...

Връзка към мнение
На 3.11.2018 г. в 19:54, Jorro каза:

Звучи страхотно, но не разбрах в крайна сметка ще имат ли полети от София догодина или няма....

Според информацията, която ми дадоха от Ukraine Airlines, полетите между София и Киев от 31 март до 26 октомври 2019 са отменени. За по-нататък няма информация дали мислят да ги пускат. Така че, за съжаление, май няма да има полети засега.

Връзка към мнение

Хора, най-отгоре в темата има бутон "Следвам". Няма нужда да правим дискусията ненужно дълга без информация по темата...

  • Харесвам 8
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 1 минута , montepinar каза:

словенската Adria има за тази неделя намаления с 20 евро

ето промо кода, който са ми пратили

 

image.png.73c5a25e42e25707fe055d0da43a1117.png

И за кои полети?

Връзка към мнение

не знам дали това е код за еднократно ползване,... тоест на мен да са ми пратили един, на друг регистриран юзър - друг код. Но така или иначе аз няма да се възползвам . Иначе дестинациите са на картата. Очевидно, опцията от София е само Любляна (или обратно). Не знам, вижте повече инфо в сайта им

 

image.png.2a0dd7416aba91812d6a73eee118b453.png

Редактирано от montepinar
Връзка към мнение
13 minutes ago, koliob said:

Една "игра" с гарантирана утешителна награда ваучер за GBP 15.

https://www.budgetair.co.uk/specials/black-friday/challenge

£15 discount vouchers will be valid on all flights departing from the UK.

Да се знае. :)

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, ruwenzogy каза:

Освен за полети, да не забравяме да следим за намаления и при круизите....

Не забравяме и следим, но ти погледна ли последните публикувани оферти за круизи?!

На никой черен петък в последните десетина години такива попадения не е имало. 🙂

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 часа, koliob каза:

Една "игра" с гарантирана утешителна награда ваучер за GBP 15.

https://www.budgetair.co.uk/specials/black-friday/challenge

А най-хубавото е,че след като дадеш предположение, какъв ще им е банера за 23.11 ти, дават 10 паунда ако си съгласен да получаваш офертите им на мейла. Пак важи само за полети от/до UK и е валиден до края на 2019г.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 18 минути , iMari каза:

А най-хубавото е,че след като дадеш предположение, какъв ще им е банера за 23.11 ти, дават 10 паунда ако си съгласен да получаваш офертите им на мейла. Пак важи само за полети от/до UK и е валиден до края на 2019г.

Кога ги получаваш тези 10 паунда и трябва ли регистеация в сайта

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не не трябва регистрация.Ще пробвам да дам линк.Като скролнеш надолу,след офертите е въпросното предложение.

тук

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, Branko каза:

Да, аз го направих но никъде не ги получавам. За това и питам

Трябва да си въведеш мейла и първото име.В мейла, който ще получиш има линк,който да активираш и чак тогава получаваш ваучера.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@Branko, при мен дойде мейл с потвърждение за абонамента и кода в него няколко секунди след като попълних мейл и първо име. Най-отдолу се попълват в линка, който @iMari е дала, за което и благодаря.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да да, дойде и при мен. Тъпото е, че в сайта на Раян полет който е 10£  става 26£ и се обезсмисля гимнастиката, поне при мен де

Това не значи, че за друг полет няма да се получи и да свърши работа. 

Благодаря @iMari

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.