Прескочи до съдържание

Черен петък 2018


Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 10 минути , Goal & Boss каза:

Аз се казвам Александър I.

Отивам да си сменям името на Айше 😂

  • Смея се 15
Връзка към мнение
7 minutes ago, Георги Матеев said:

Отивам да си сменям името на Айше 😂

Откакто разбра, че съществуват Айфон, Айпад и Айпод, Айше беше горда с името си! 🤣

5 minutes ago, Фил said:

Не вървиш :biggrin:
image.png.6f56c8275332448ee4a79ba2de23c8fe.png

Тарикати!

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
  • Смея се 11
Връзка към мнение
преди 3 часа, Фил каза:

Оффффф, днес нещо съм супер отнесен :grin:, ей сега ще го оправя, благодаря! 
(но пък билетите ще са основно за пътувания през 2019-та, сигурно това ми е било в подсъзнанието :wink3: )

 

преди 22 часа, Фил каза:

...
Дано да ме лъже шестото чувство, но  си мисля, че тази година няма да се повтори купона с неограничените покупки на билети за по няколко пенса ...

...


 

@Фил, наистина, внимавай какво пишеш. Имай предвид, че в бързината (да не взема да пропусна някоя далавера) прочетох това по малко по-различен начин.

И си викам - добре де, Фичо някак си е платил миналата година, ама @chandni ?????

 

:biggrin:

 

Подпис: 3А+ (ААА)

Редактирано от ven62
  • Смея се 4
  • Замислям се 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , ven62 каза:

И си викам - добре де, Фичо някак си е платил миналата година, ама @chandni ?????

 

chandni миналата година не е плащала! От черния петък откърти само 2х2 билета за Раян от Порто до Лишбоа за без пари (буквално) :girl_dance: Едните бяха за вечерта, другите - за другата сутрин, понеже не знаехме точно как ще протече програмата... 

  • Браво 1
Връзка към мнение

И аз ще следя какво ще се случи 🙂 Дано излезе нещо интересно, примерно до Япония по време на сакурата 🙂 Моля, кажете миналата година къде са излизали тези билети от по няколко пенса? Кои сайтове да следя?

Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, Фил каза:

...едно време 80-те пред ЦУМ списъците на опашката за телевизор.  :grin: 
(аз по подразбиране съм първи, щото отворих темата :biggrin:

За телевизор се редиш веднъж и не е проблем.

Ами опашките за тоалетна хартия...😂

Какво знаят младите магеланци! В рая живеят!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А пък аз подозирам, че Фичо ще докара тремор на половината форум, докато наближи заветният ден.:party:

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към мнение

В кои сайтове да гледаме като дойде времето? Аз лично се интересувам за извън Европа (тръгване от Северна Америка).

Редактирано от Травеолани
Връзка към мнение
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

А пък аз подозирам, че Фичо ще докара:party:

Ами трябва да се подготвим овреме и да загряваме, че миналата година получих леко разтежение на лигаментите при едно по-рязко движение с мишката.  
Да не говорим, че тогава докато се усетя какво става и такива като Матеев и други печени играчи обраха готините безплатни билети и останаха разни по-куци дестинации, та се наложи да купувам на безбожни цени от 5, 7 и даже 14лв., та оттогава не смея да се покажа на главната в Габрово, да не ми се смеят! 

преди 23 минути , Травеолани каза:

В кои сайтове да гледаме като дойде времето? 

Много е трудно да се каже предварително - просто виж кои сайтове са обсъждани в тази тема:   

 

 

Пък и нали затова направихме тази тук тема - да споделяме като му дойде времето

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
  • Смея се 8
Връзка към мнение

Записвам се и аз, нямам претенции за преднина в списъка. Да има берекет, късмет и сгодни оферти за всички, пък номера по списък за телевизор Велико Търново не е толкоз важен 😋

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Лани в Лондон, тази година в Лисабон, ама вече трябва да гледам и аз за билети. Че като си помисля как ни криха и пазиха в един М&S от тератака на Оксфордстрийт ... по-добре да купувам по 7 лева билети. 

В кюпа съм - с телефон!

Връзка към мнение

Аз магеланския черен петък го виждам по следния начин...... Всеки, който намери интересни и евтини попадения, да го споделя веднага тук - дестинации, цени и най-вече сайтове, откъдето да се пазарува.. Така ще си помогнем взаимно.

Не ми харесва идеята всеки да си пазарува, да се опасява, че някой ще му изкупи билетите,   а пък после да се хвали колко изгодно и евтино се възползвал .... лично мнение

  • Харесвам 36
  • Браво 5
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , ruwenzogy каза:

Не ми харесва идеята всеки да си пазарува, да се опасява, че някой ще му изкупи билетите,   а пък после да се хвали колко изгодно и евтино се възползвал .... лично мнение

Мисля, че е нормално първо са си купи билет и после да даде информация тук. И едва ли е от лоши помисли, а вероятно от страх, че ще "затворят" схемата.

Но съм съгласна, че трябва да се публикуват оферти, когато още са валидни, а не в последствие да се почва с хвалбите за билетите.

 

Аз не мисля, че може да се повтори миналата година, но със сигурност ще има някакви предложения и сега. 🙂 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.