Прескочи до съдържание

Level - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 3 часа, stanislavpp каза:

Излиза цена 243€ до Чили с директен полет Барселона - Сантяго , код FELIZ, примерни дати 02-12 декември.

Аз защо не виждам такива цени? И даже на дата 12.12 не виждам полет ... :rolleyes:

Връзка към мнение

Връщане на 11.12 и пристигане на 12.12 - трябва да влезеш на сайта на Левел и да вкараш кода за 50% намаление “FELIZ”.

преди 2 часа, Фил каза:

Аз защо не виждам такива цени? И даже на дата 12.12 не виждам полет ... :rolleyes:

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, pavelbs каза:

Сега остава да намерим и изгодни билети до Париж, че като гледам цените за тогава са колкото билета до Карибите

На мен ми е удобно от Варна и на 15 март има много прилична цена от 78лв с дискаунт  

Връзка към мнение
преди 7 минути , Kamen каза:

На мен ми е удобно от Варна и на 15 март има много прилична цена от 78лв с дискаунт  

а връщането ? 15-ти означава още един ден отпуск 😞 Иначе аз имам един Уизз баланс , който и без това трябва да използвам до юли Обърках се , то е неделя 🙂 

Връзка към мнение

Има още много време до тогава, не е добра идея да се гледат отсега свързващите полети. Като нищо Level ще си сменят разписанието поне 2-3 пъти до тогава и смените може да са значителни.  Поне по спомени на нас веднъж ни дръпнаха един полет общо с 10 часа напред, на 2-3 пъти. Не е изключено и по свързващите полети също да има промени.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, logist13 каза:

Има още много време до тогава, не е добра идея да се гледат отсега свързващите полети. Като нищо Level ще си сменят разписанието поне 2-3 пъти до тогава и смените може да са значителни.  Поне по спомени на нас веднъж ни дръпнаха един полет общо с 10 часа напред, на 2-3 пъти. Не е изключено и по свързващите полети също да има промени.

Прав си! Сещам се ,че така ми сменяха и на мен полетите до Буенос Айрес на няколко пъти. Бях забравил.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, а на коя стъпка слагате този код за отстъпка? Намерих го, обаче не мога да наглася все още добра цена кацане на Мартиника и излитане Гудалупе, някой ако може да даде примерни дати, примерно за февруари или януари...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , zvezda9001 каза:

Здравейте, а на коя стъпка слагате този код за отстъпка?

като си маркираш полетите горе над цената има поле за добавяне на кода

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 6.06.2019 г. в 11:06, pavelbs каза:

Сега остава да намерим и изгодни билети до Париж, че като гледам цените за тогава са колкото билета до Карибите

Точно същото обсъждах вчера с приятели, като коментирахме тази промоция. Цената София - Париж на България Ер няма да падне, те я поддържат константа. Остават вариантите с Уиз и Райън до Бове,макар че е далече от летище Орли. От гледна точка на логистиката Шарл дьо Гол е за предпочитане, но ако ми се вържат удобно ден и час на кацане на Бове, съм окей. Вчера гледах, че полетите на Райън до Бове са в много удобни часове. 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 16 минути , Jenbel каза:

Точно същото обсъждах вчера с приятели, като коментирахме тази промоция. Цената София - Париж на България Ер няма да падне, те я поддържат константа. Остават вариантите с Уиз и Райън до Бове,макар че е далече от летище Орли. От гледна точка на логистиката Шарл дьо Гол е за предпочитане, но ако ми се вържат удобно ден и час на кацане на Бове, съм окей. Вчера гледах, че полетите на Райън до Бове са в много удобни часове. 

 

 

 

Има много време до тогава. Все ще паднат цените на нискотарифните.От редовните с австрийските излиза най-изгодно от София. Вариант е и през Шарлероа. Има директен автобус за 10 е до Париж от летището.

Връзка към мнение
Иван Попов

Cheap non-stop flights from Spain to Argentina, returning from Chile from only €287!

Travel dates:
November 2019 to March 2020

To check all possible combinations follow the links below and use calendar view on Level’s website.

Routing:
Barcelona – Buenos Aires / Santiago – Barcelona
Barcelona – Buenos Aires – Santiago – Barcelona

Promo dates for Barcelona – Buenos Aires – Barcelona:

  • Barcelona a Buenos Aires: 6-9, 11, 20-26, 29 noviembre 2019. 01-13, 15-17 diciembre 2019. 6-31 enero 2020. 01-22 febrero 2020. 02-28 marzo 2020.
  • Buenos Aires a Barcelona: 24 septiembre 2019. 7, 8, 9, 11, 14, 13, 15, 17-30 octubre 2019. 1-26, 29, 30 noviembre 2019. 1-14, 16-19 diciembre 2019. 21-31 enero 2020. 01-21, 28 febrero 2020. 01-28 marzo 2020.

Promo dates for Barcelona – Santiago de Chile – Barcelona:

  • Barcelona a Santiago de Chile: 02, 04, 06, 07, 09, 16 diciembre 2019. 06-31 enero 2020. 1-12, 14, 15, 17, 22 febrero 2020. 06-27 marzo 2020.
  • Santiago de Chile a Barcelona: 6, 8, 9-13, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 30 noviembre 2019. 2-6, 7, 9, 11, 13-16, 18 diciembre 2019. 29, 31 enero 2020. 5, 7-15, 17, 19, 29 febrero 2020. 2-27 marzo 2020.

Baggage policy:
One cabin bag per passenger.

2-72.png

За повече инфо тук.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

LEVEL са нискотарифни и може да се купуват еднопосочни. Някой търсеше за комбинация с Рио (там наскоро имаше промоция на norwegian, не знам има ли още)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Иван Попов

Не, промоцията на norwegian свърши и мен ме е яд, защото до Рио имаше за 650 лв. директно от сайта на авиокомпанията и то директен полет от Лондон.

Ама нищо, дано пак се яви нещо хубаво. 😎

Ако някой нещо види за Рио, модя да свирка. Благодаря! 🙂

 

@mililia Чак се зачудих, честно. Щом го казваш, така е. Но има ли изобщо нещо интересно в Буенос Айрес, не че го подценявам, но Рио е по-популярен.  

А и на тази оферта трябва до Чили да се ходи, а аз за една седмица (max. 10 дни) едва ли ще видя нещата. 

Връзка към мнение
преди 3 минути , Иван Попов каза:

 

Ако някой нещо види за Рио, модя да свирка. Благодаря! 🙂

Ванка, Буенос Айрес е чудесен град, не го отхвърляй заради Рио. Даже мисля, че за първо излизане от Европа към Южна Америка е доста по-подходящ.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз също предпочитам Аржентина през Бразилия, но сега с връщането от Чили трябват още дни и средства. Ще чакам отиване и връщане до Аржентина.

  • Замислям се 2
Връзка към мнение

пише, че има дати за Барселона - БА  - Барселона, така че сигурно не е задължително да е през Чили връщането

(чета статията, не съм търсил дати)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имаше на цената,  която е показана - 345€,  вероятно са се изчерпали. 

 

Не очаквайте цени като за Рио или Кариби. Всъщност Аржентина за под 300€ май не съм виждал,  а я "следя"  от години. Сделка е цена 300-350,  но по-вероятно около 400€ и пак е добре. 

 

Това 287€ има смисъл само,  ако се прави голяма обиколка из региона. Сантяго според мен е възможно най-безличната латиноамериканска столица. 

 

Връзка към мнение
преди 5 часа, Иван Попов каза:

 


🙂

 

@mililia Но има ли изобщо нещо интересно в Буенос Айрес, не че го подценявам, но Рио е по-популярен.  

 

Иване,  айде малко по-сериозно 😉

Аржентинки има,  друго и да не си харесаш. 

  • Смея се 2
Връзка към мнение

За мен цената е много добра, за който иска да иде в Патагония. Така ще се мине всичко интересно като се тръгне от едната страна и се върне от другата. Няма да се повтарят маршрути, а цените на  вътрешните полети от Патагония до Сантяго са за предпочитане. 

 

@Иван Попов, вероятно Рио е по-известно за теб самия иначе не знам как е в Световен мащаб. Виж, ако целиш Карнавала, да Рио определено е по-известно.

Аз не съм била в Рио, но в БА запълних 4 дни +1 за Уругвай. Остана и за следващ път. Отделно, че в БА е по-евтино и според мен малко по - сигурно, поради което ти писах, че е по-удачно за първо посещение в Южна Америка. 

 

Съжалявам, че офертата се появи сега, а не 4-5 месеца по-късно, щях да се възползвам. 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 9.06.2019 г. в 13:37, Иван Попов каза:

Не, промоцията на norwegian свърши и мен ме е яд, защото до Рио имаше за 650 лв. директно от сайта на авиокомпанията и то директен полет от Лондон.

Ама нищо, дано пак се яви нещо хубаво. 😎

Ако някой нещо види за Рио, модя да свирка. Благодаря! 🙂

 

@mililia Чак се зачудих, честно. Щом го казваш, така е. Но има ли изобщо нещо интересно в Буенос Айрес, не че го подценявам, но Рио е по-популярен.  

А и на тази оферта трябва до Чили да се ходи, а аз за една седмица (max. 10 дни) едва ли ще видя нещата. 

Буенос Айрес е уникален град с много неща за гледане. Доста по-европейски вид има от някои европейски столици. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.