Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 22 часа, jorocontrola каза:

Срам, не срам да питам, че запънах ...

Летя Родос-София със смяна в Атина на една резервация. Но ми даде да се чекирам само за първата отсечка. Някой с подобен проблем или решение?

Благодаря предварително!

Дават бордната карта на летището, ама забравих дали беше на гишето или на прекачването.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 48 минути , vinidj каза:

Дават бордната карта на летището, ама забравих дали беше на гишето или на прекачването.

Благодаря!

Чекирах се и за двата полета от приложението. Явно беше както каза дамата по-горе.

Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...

Купих билети на Aegean чрез посредник и си ги добавих в акаунта. Обаче видях, че единия от пътниците (мъж) вместо да отбележа, че е  Mr.  и "male" съм оставила Ms.  и "Female". 

Има ли начин да оправя тази грешка, имам ли 24-часов  безплатен период да пиша на чат, за да го оправят или .... ?

Връзка към коментар
Преди 1 час, DGTG каза:

Купих билети на Aegean чрез посредник и си ги добавих в акаунта. Обаче видях, че единия от пътниците (мъж) вместо да отбележа, че е  Mr.  и "male" съм оставила Ms.  и "Female". 

Има ли начин да оправя тази грешка, имам ли 24-часов  безплатен период да пиша на чат, за да го оправят или .... ?

Абсолютно никакво значение няма това какво си отбелязала. Нека се опитат да ти кажат нещо и ще ги съдиш за дискриминация- ще си се самоопределя както прецени. 😉 През който и канал да се свържеш с тях за подобно нещо едва ли някой би ти отказал да го коригира когато и да е. 

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

никой не го гледа това

аз веднъж се писах с титла "ваше превъзходителство" и никой не обърна внимание

Подсети ме за един безотказно работещ трик за получаване на сигОрен ъпгрейд при хотелски резервации :)))

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Знам, че съм чела по случая, но не го намирам. Моля, помагайте. Резервирах през lastminute и сега имената на пътниците идват след първото име слято с mrs ;( Трябва ли да търся начин да го променям или не е проблем да се лети така?

Screenshot_20231104-123817_Adobe Acrobat.jpg

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
На 4.11.2023 г. в 12:45, ESK каза:

Знам, че съм чела по случая, но не го намирам. Моля, помагайте. Резервирах през lastminute и сега имената на пътниците идват след първото име слято с mrs ;( Трябва ли да търся начин да го променям или не е проблем да се лети така?

Screenshot_20231104-123817_Adobe Acrobat.jpg

И аз имам подобен казус. Преди малко направих резервация през trip.com и в сайта на aegean след първото име се появи mr. Силно се надявам това да не е проблем.

Връзка към коментар
преди 8 минути , ttashkov каза:

И аз имам подобен казус. Преди малко направих резервация през trip.com и в сайта на aegean след първото име се появи  mr. Силно се надявам това да не е проблем.

Никакъв проблем не е, за мъжете излиза така, а за жените с mrs, след първото име. Многократно пробвано, през различни последници. После на борданата карта всичко е наред. 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мисля, че не изтичат. Моите ще станат на 2 години след 2-3 дена, не намирам никъде да пише за изтичане.

Те са само бонус и ако не летя в Гърция, нямам какво друго да направя с тях, малко са за други полети.

Връзка към коментар
преди 6 часа, iMari каза:

Къде мога да видя кога изтичат натрупаните мили в профила? Имам спомен, че излизаше срок две години, но сега нищо подобно не виждам.

Не изтичат,събирай си ги спокойно. 🙂 

image.png.09097e9a4df59b19c06d58ac17891e0c.png

https://en.aegeanair.com/milesandbonus/

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

От 4ти март 2024 година започват да летят от Атина до Дъблин  три пъти седмично.

От 18 април  от Атина до Вилнюс  два пъти седмично.

От 1ви юни  от Атина до Сараево два пъти седмично. 

От 15 юни до Палермо  само в събота.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте, харесал съм си едни конкретни дати през септември и в момента цената на SOF-ATH двупосочно е 104€ през eDreams / 112€ директно с Aegean. Понеже не съм пътувал с тях досега и не съм ги следил особено, исках да попитам дали е приемлива тази цена. Става въпрос за началото на септември.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.