Прескочи до съдържание

По-близо, по-скъпо? Най-скъп полет


Препоръчани мнения

Знам,той е първият българин качил се.Мисля че са общо 4 досега.Осен Скатов,едни баща и син май са се качвали.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Франкфурт-Истанбул-Варна и обратно за около 350 евро. През 2016. В своя защита казвам, че беше около Коледа 🤣

 

На връщане полета закъсня изтървах си влака и трябваше да купувам на място билет за влака- още 40 евро, та цялото пътуване с придвижването до летищете дойде май малко над 400 😅

Връзка към мнение
преди 4 часа, cck каза:

При всички положения @wilks е прав - зависи от труднодостъпността на съответното място. Ако има един полет седмично и ...

...и се изпълнява само от една авиокомпания, каквито бяха моите примери в предното ми мнение. Купувани са с приличен времеви аванс от 4-5 месеца, не от днес за утре (или 5-6 дена), както гледам са били при повечето споменати примери назад.

преди 4 часа, cck каза:

...и искаш да идеш - цената или можеш да си я позволиш или не го правиш.

Точно. Просто цената е тази, и или купуваш, или не. Според това колко силно искаш, и колко дълго си чакал да си осъществиш мечтата
Аз затова изобщо не споменах билета до Света Елена 🙂 Че там са намесени и други специфични фактори, и съотношението € за km се изкривява. Но след три години чакане да отворят летището, тестове, и одобряване на авиопревозвач, и още поне два пъти по толкова мечта да видя онова странно и изолирано от света място Jamestown, изобщо не се замислих колко пари давам.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 11 минути , Двуцветко каза:

Въртят ми се в главата едни 750CHF за София-Цюрих ретърн в далечнатa 1994-a с тогавашната Swissair, blah 🙂 

Ако се насложи и инфлацията, не ми се мисли 🤔🤑

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.