Прескочи до съдържание

Автобус София - Истанбул


Препоръчани мнения

преди 35 минути , SLX каза:

Колко време приблизително пътува автобусът от Истанбул до София. Купих си преди малко самолетен билет до Истанбул, но милите не стигнаха 🙂 за наобратно. На сайта на Метро виждам снимка на някакви доста луксозни седалчици с таблети...

Обикновено е осем до девет часа, но много зависи от това за колко време ще преминете границата. Понякога става и за броени минути, ама понякога може да се кибичи и часове. А също зависи и по кое време автобусът пристига или тръгва от Истанбул - ако е рано сутрин е о'кей, но ако е  привечер и попадне някъде в някое задръстване...  случвало ми се е над три часа да минат, докато излезем/влезем от/в Истанбул. Случвало ми се е вместо в 6ч. да пристигнем в 4:45ч. сутринта, а вечер вместо в 18ч. да пристигнем (на Байрампаша) към 21ч.

Връзка към мнение
Преди 1 час, SLX каза:

Благодаря 🙂  9 часа и 30 минути спрямо 55 минути. 🙂

Не е съвсем така, ама и аз предпочитам самолета. :laugh:

 

За автобусите на Метро с луксозните седалки и таблети пред теб е въпрос на късмет.

И с всяка година нещата стават по-зле.

Много рядко има нет в автобусите, а при последното пътуване и екраните бяха изтърбушени направо.

Та не разчитай много на тези екстри. Още повече, че може да си купиш билет за по-малките автобуси 2+1 седалки на ред, а после да бъде сменен с голям автобус и планираната ти самостоятелна седалка да се окаже съседска и на различен ред.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.