Прескочи до съдържание

Перу - Май 2019


Rositsa88

Препоръчани мнения

Имаме нужда от помощ - тотално изключихме че ме сме платили хотела в Ангус Калиенте, ние мислехме че са ги дръпнали от картата (уж беше prepaid). На рецепция ни изпратиха, даже вече сме в куско. И се почнаха луди емайли че не сме платили и че нямали как да дръпнат от кредитната карта пари .... Искат да се върнем и платим. В букинг не намираме къде да пишем да ни дръпнат парите. Дали е възможно да ни търси полиция и да не ни пуснат на самолета че не сме платили хотела

Връзка към коментар

@Rositsa88 Като крайна мярка би било възможно , ако от хотела пуснат жалба в полицията, че сте избягали без да си платите (въпреки че не сте). Аз на ваше място бих поискал банкова сметка по имейл или СМС , бих превел дължимата сума в някой банков клон, и след това бих изпратил снимка на палтежното.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , stanislavpp каза:

@Rositsa88 Като крайна мярка би било възможно , ако от хотела пуснат жалба в полицията, че сте избягали без да си платите (въпреки че не сте). Аз на ваше място бих поискал банкова сметка по имейл или СМС , бих превел дължимата сума в някой банков клон, и след това бих изпратил снимка на палтежното.

Ме може ли просто през букинг да си вземат парите? Уф то почва уикенда

Връзка към коментар

Преведохме парите , дано всичко е наред. По принцип е трябвало да мине плащането още при букването, но нещо не било окай системата на хотела, поне така твърдят Booking. Без емоции няма как да минем, но загубихме един ден 😞

  • Шок 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.