Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не ме разбирай погрешно, не съм твърдо против идеята, но смятам, че ни трябва повече трафик първо за целта, ако не искаме в тия теми да задушим всякакви дискусии. 

 

Ако имаш общи впечатления от ЛОТ, отвори нова тема по подобие на тази за Bulgaria Air, където споделяме мнения. Но ако се появи някой да пита въпрос за чекин например ще я деля. Да речем съм фен на организацията на airliners.net - там има теми за всяка по-значима новина, същевременно дребни детайли са обозначени в дълги теми от рода на Irish aviation 2013 nr.5. 

Нещо такова ми се струва идеално, но нямаме трафика на тоя етап. Ако пуснем такива теми, ще стане като в бгспотърс, където нова тема не е отваряна сигурно от миналата година. 

Връзка към мнение

И аз да си кажа: подкрепям Ники не знам защо, но ми се вижда по-подредено ако има раздел Авиокомпании. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Философски въпрос е кое е по-важно - броя теми или съдържанието им :)  Както и друг аспект - всяка дискусия заслужава да бъде отделена в тема или проследяването на един обект/субект, както и всичко свързано с него, във времето е за предпочитане. :) 

Връзка към мнение

Ще помисля по темата, може да го обединя със железопътния форум, който изглежда пустее малко и просто да се кръсти форум транспорт. Това също не е перфектно решение обаче, защото ще се меси със практически въпроси/отговори, който си уцели нишата много добре. Ще го мислим, обещавам :)

Връзка към мнение

Ще помисля по темата, може да го обединя със железопътния форум, който изглежда пустее малко и просто да се кръсти форум транспорт. Това също не е перфектно решение обаче, защото ще се меси със практически въпроси/отговори, който си уцели нишата много добре. Ще го мислим, обещавам :)

Не мисля, че е удачно.

Ако ще ги смесваш - не може ли да има обща тема - Авиокомпании и Самолетни билети?  :girlwitch:  - пуснах този емотикон, просто защото ми хареса...

Връзка към мнение

Жоро, едва открих темата за Бгер, но продължавам да се губя. :D  Първо я потърсих в Авиация, после в Оферти за самолетни и накрая я намери в Новини. Не е ли по-добре авиокомпаниите да са в отдел Авиация? Може и логиката  на търсена да ми е грешна :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

В оферти няма какво да я търсиш, там е за конкретно предложение с добра цена и т.н. 

В Авиация се обсъждат предимно технически въпроси, т.е. неща като нови дестинации, увеличени честоти от България и т.н. няма какво да правят там, защото са интересни на по-широк кръг хора от технически заинтересованите.

 

Така че, мястото на тия теми е тук. Отделен форум според мен ще създаде допълнителен лъч на объркване. Мисля че лека полека като създадем по една тема за мини новини около всички големи авиокомпании хаоса ще се централизира малко  :) Винаги съм склонен на промени, но нека видим така ка ще потръгне :)

Връзка към мнение

В оферти няма какво да я търсиш, там е за конкретно предложение с добра цена и т.н. 

В Авиация се обсъждат предимно технически въпроси, т.е. неща като нови дестинации, увеличени честоти от България и т.н. няма какво да правят там, защото са интересни на по-широк кръг хора от технически заинтересованите.

 

Така че, мястото на тия теми е тук. Отделен форум според мен ще създаде допълнителен лъч на объркване. Мисля че лека полека като създадем по една тема за мини новини около всички големи авиокомпании хаоса ще се централизира малко   :) Винаги съм склонен на промени, но нека видим така ка ще потръгне :)

Мисля, че не само назря, ами и презря времето да има раздел Авиокомпании и самолетни билети, иначе е абсолютна каша, което никак не ми харесва. Не обичам безредици, хаос и прекалено разпиляни мнения по един проблем.  :help:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

"Авиокомпании и самолетни билети" просто по дефиниция е хаос. Самолетните билети си имат строго определено място, нека и не бъркаме интереса на хората към конкретно минорни детайли с дадена авиокомпания със желанието им да стигнат от точка А до Б. 

 

Но уикенда ще помисля по въпроса, подобни теми за авиокомпании дали да си имат отделен кът или да са тук или да се обединят с друг форум. Но със сигурност няма да е с този за офертите за самолетни билети. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

"Авиокомпании и самолетни билети" просто по дефиниция е хаос. Самолетните билети си имат строго определено място, нека и не бъркаме интереса на хората към конкретно минорни детайли с дадена авиокомпания със желанието им да стигнат от точка А до Б. 

 

Но уикенда ще помисля по въпроса, подобни теми за авиокомпании дали да си имат отделен кът или да са тук или да се обединят с друг форум. Но със сигурност няма да е с този за офертите за самолетни билети. 

Помисли и направи един раздел АВиокомпании - ще е изключително полезен! Издири всички линкове и теми, за да може да се развива този раздел. В момента е не само хаотично, но и непрактично. Хубаво, ние летим, и общо взето сме наясно какво се случва, но има куп хора, които или са имали спорадични случаи на летене, или тепърва ще летят, за които би било огромен стрес това, че получават информация оттук оттам. Форумът е много полезен, и трябва да се преструктурира в тази му част, за да е още по-практически насочен.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.