Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 26 минути , Hakkâri Spor каза:

LIGHT или ЕСО?

Не съм сигурен коя е Еко тарифата, но виждам, че има само една само с ръчен багаж, която е Light и е най-евтината опция. Нея имам предвид:

image.png.e3ac7f13468a74f61f6e23c2ff04a3a2.png

Връзка към коментар

Да попитам в правилната тема :


Здравейте,

направих резервация, тоест генерира ми се код, но още не съм платила.

Ако нещо ме притеснява /трябваше да ми се покаже опция да избера 20% намаление, но не го виждам / длъжна ли съм да платя или какви опции имам?

Или къде , на кой съпорт да пиша, или тел. номер да ми кажат защо не ми се приложи отстъпката?

 

къде трябва да маркирам нещо по тази оферта

  • The last day to redeem this offer is 25/06/2024!
  • To avail this offer, flight date must be at least seven days after the date of booking.
  • Tickets must be booked on flypgs.com or the Pegasus app.                                                    
  • To redeem the offer, the option for "20% Birthday Discount" on the payment page
Връзка към коментар
В момента, SPQR89 каза:

Не съм сигурен коя е Еко тарифата, но виждам, че има само една само с ръчен багаж, която е Light и е най-евтината опция. Нея имам предвид:

image.png.e3ac7f13468a74f61f6e23c2ff04a3a2.png

Значи или им сменят имената, или нещо и аз вече се обърквам. Помня, че в турскоезичното меню беше ЕКО, в англоезичното ЕСО. 

Сега кликнах на произволен полет и ми излиза това. Добре, приемаме, че Light  е най-базовата тарифа.

 

 

Screenshot 2024-06-15 at 11.52.03 AM.png

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.