Прескочи до съдържание

Любими дестинации


Препоръчани мнения

Това е може би най-сложната тема в целия форум...

Няма как да не започна с Ню Йорк - мога да се връщам в Сентрал парк отново и отново... Няма да споменавам пиенето на бира и яденето на миди на брега на Хъдзън до марината...

Лондон - много е странно усещането да се качиш в метрото от Хийтроу и да се чувстваш все едно си си вкъщи...

Рио - само който е бил там може да разбере защо от 10 години това е "най-щастливият град за живеене" - аз не мога да го обясня... :)

Лисабон, Будапеща, ЛА, Вегас, ...

Има нещо особено приятно дори в селската Аляска - първото виждане на Aurora Borealis е съпоставимо с чувството, което изпитва малко дете в сладкарница... :D

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

На мен винаги ми е приятно да ходя в Германия, не че много съм обикалял по света, но там се чувствам най-добре, всичко е точно, подредено, хората са спокойни, отзивчиви и позитивни. Барселона също ми харесва, космополитен град, винаги има какво да се види и почувства.

В България любимо място ми е Копривщица, даже имам любимо място в самата Копривщица - една пейка в двора на старата църква. Мога с часове да стоя там и да гледам отгоре гората и града, действа ми много успокоително и релаксиращо.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 4 години по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.