Прескочи до съдържание

Искам да живея в италианско село


rdd

Препоръчани мнения

Отделих мненията за HomeExchange, тъй като е интересна тема, която със сигурност би предизвикала сериозна дискусия

 

  • Харесвам 1
  • Браво 3
Връзка към мнение

Благодаря на @chandni за отделената тема!

 

А по принцип за размените като идея - мисля, че точно защото и в Ря омръзва и хората сме създадени любопитни и вечно търсещи, си мисля че е много подходяща платформа за хора в настроението на @rdd - искам промяна за малко!

 

И за селата в Бг си мислех наскоро - да, много от тях си имат проблеми, но има и много красиви и "живи" села с малко по-курортен вид. Вуйна ми има къща в едно такова село в Тетевенския балкан - Голям Извор. Виладжийско села с много красиво възстановени къщи, църква с интересно килйно училище, къща-музей на Левски, манастири и природа, млад кмет който поддържа добре, магазини, ресторант...Наблизо е Рибарица с хубави басейни и пазарите в Тетевен и Ябланица. Винаги ходим с удоволствие там.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Нашето семейство имаме и жилище в града,и вила на село.

Само в града не ми се живее,но и само в село не е кой знае колко хубаво.

Има само пенсионери и много роми.Най-добре е да живееш в покрайнините на град и през деня да си в него,а вечер в къщи на тишина.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Не е точно италианско село, но офертата не е за подценяване:

 

500 евро месечно, безплатна храна и квартира – гръцки остров си търси жители

Жителите на красивия остров Антикитира намаляват все повече, властите с отчаяни мерки

https://trafficnews.bg/lyubopitno/500-evro-mesechno-bezplatna-hrana-i-kvartiragratski-ostrov-156634/?fbclid=IwAR0s5A7Xwg5d1ctjJ4WVVYYxuu5M4GO3VwZN5KvJYTg-t1ICVbhsd-_jz5w

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 47 минути , Topfly каза:

Не е точно италианско село, но офертата не е за подценяване:

 

500 евро месечно, безплатна храна и квартира – гръцки остров си търси жители

Жителите на красивия остров Антикитира намаляват все повече, властите с отчаяни мерки

https://trafficnews.bg/lyubopitno/500-evro-mesechno-bezplatna-hrana-i-kvartiragratski-ostrov-156634/?fbclid=IwAR0s5A7Xwg5d1ctjJ4WVVYYxuu5M4GO3VwZN5KvJYTg-t1ICVbhsd-_jz5w

Да, ама само за многодетни... А с тези 24 жители едва ли е пълно с учители за тия ми ти 3 деца...

Връзка към мнение
2 hours ago, searus said:

Да, ама само за многодетни... А с тези 24 жители едва ли е пълно с учители за тия ми ти 3 деца...

Ще ходят всеки ден с лодка до съседния остров 🙂 , а деца по принцип лесно се правят 😀

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , 2326 каза:

До кое поред ... или  само принципно говориш 😉 ...

Говоря само за правенето 🙂 Иначе... преди време някъде по света се случи да застанем пред портрет на султан, който имал 79 деца, така пишеше отдолу. С жена ми само се спогледахме... 😂 То само имена да измислиш - и запомниш! - на толкова народ си е цяло геройство, какво остава за отглеждането!

  • Смея се 2
Връзка към мнение

 

8 minutes ago, Goal & Boss said:

Говоря само за правенето 🙂 Иначе... преди време някъде по света се случи да застанем пред портрет на султан, който имал 79 деца, така пишеше отдолу. С жена ми само се спогледахме... 😂 То само имена да измислиш - и запомниш! - на толкова народ си е цяло геройство, какво остава за отглеждането!

Ясно, защото на мен ми е много трудно .. да не правя 🙂 .. и затова ми стана интересно 😉 

Връзка към мнение
преди 12 часа, Topfly каза:

 а деца по принцип лесно се правят 😀

Тая работа НЕ Е като оная работа. Като човек с три деца ти го казвам, вЕрвай ми!

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към мнение
1 hour ago, samuraika said:

Тая работа НЕ Е като оная работа. Като човек с три деца ти го казвам, вЕрвай ми!

Аз имам двама синове близнаци, така че също от опит говоря 😉 Толкова бързо станаха, че не ми остана много време да се насладя на ситуацията 😄 Общо взето с един куршум станаха два заека 😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.