Прескочи до съдържание

Барселона - Бостън и обратно за под 100€!


Препоръчани мнения

https://www.kayak.co.uk/flights/bcn-bos/2020-02-05/bos-bcn/2020-02-16/1adults?sort=bestflight_a

 

DEPART:
Barcelona, Spain

ARRIVE:
Boston, USA

RETURN:
Barcelona, Spain

DATES:
Limited availability from February to March 2020

Example dates: 
5th-16th Feb
16th-24th Mar

possibly more…

STOPS:
Frankfurt/Zurich
Montreal

AIRLINES:
Air Canada
Lufthansa
Swiss International Air Lines

 

 

https://www.secretflying.com/posts/error-fare-barcelona-spain-to-boston-usa-for-only-e98-roundtrip/

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Дани Магелани

Купих преди 3 часа за 85 паунда за 31.03 - 14.04 с канадските авиолинии. Още не го откривам в сайта на АК. Дано не е грешка!

  • Харесвам 3
  • Замислям се 2
Връзка към мнение

Дори го има и за 52 паунда. Ама е с две прекачвания.

bcn-1.png

преди 47 минути , Дани Магелани каза:

Купих преди 3 часа за 85 паунда за 31.03 - 14.04 с канадските авиолинии. Още не го откривам в сайта на АК. Дано не е грешка

Дано минеш без проблем! Ще стискаме палци!  

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Ех, ама сте.... смених работата и бях реших, че до април поне няма да ходя никъде, а сега ме вкарвате в голям размисъл :dry:

За мен по-големия престой е даже ок, тъкмо ще разгледам и малко Канада :biggrin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Иван Попов каза:

Дори го има и за 52 паунда. Ама е с две прекачвания.

bcn-1.png

Дано минеш без проблем! Ще стискаме палци!  

Без пари е, спор няма, ама с тръгването от София ще мине 48 часа само  път в посока или едно 4 дни общо, което не ме блазни ни най-малко.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има дати и за летните месеци. Мисля, че през февруари ще е студено.  Видях, че евтините цени са тръгване в петък и връщане в неделя. Или тръгване във вторник и връщане пак във вторник. Аз взех за август.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

През август пък ще е одисея с цените на позиционирането от/до Барселона и може би ще е по-скъпо от презокеанския полет. 

 

При всички положения цената е добра и все ще се получи нещо прилично,  но преди месец май едва ли е особено подходящо независимо от цената. Все пак разходите на място си вървят. 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В момента цената на Wizz  София-Барселона и обратно за август е 250 лева отиване и връшане. Само тогава ще можем да оставим децата при баба им. И аз не откривам резервацията си на сайта на Air Canada.

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 8 часа, Stryper каза:

И аз не откривам резервацията си на сайта на Air Canada.

Инсталирах на телефона Opodo. Влязох с  PNR номера от имейла. Излезе и втори PNR на АК. С него влязох в сайта на Air Canada през приложението и всичко си излезе.

При 18 ч престой на Montreal, дали ще е нагло да се пита за безплатен хотел? Купила съм по най-тънката тарифа и не ми се вярва да е възможно.

Връзка към мнение

Според мен, изчакайте малко,със свързващите полети. Error fare  пише на офертата. Да не стане, като миналия път и да ги отменят.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
В момента, AlexandraKo каза:

Според мен, изчакайте малко,със свързващите полети. Error fare  пише на офертата. Да не стане, като миналия път и да ги отменят.

Така мисля и аз. Само разучавам възможностите. Ще купувам едва, когато съм сигурна. Но мисля, че щом излиза в сайта на канадците, вероятно ще се пътува.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 41 минути , Дани Магелани каза:

При 18 ч престой на Montreal, дали ще е нагло да се пита за безплатен хотел? Купила съм по най-тънката тарифа и не ми се вярва да е възможно.

Не пречи да опиташ, но нека мине време от калабалъка и да наближи полета. Тарифата е потресваща, желая да я реализирате 🙂 

Връзка към мнение

Аз може да съм малко будала, ама не съм попадал на западна компания, която да дава безплатни нощувки, какво остава и при такава отрицателна цена...

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , neuromancer каза:

Аз може да съм малко будала, ама не съм попадал на западна компания, която да дава безплатни нощувки, какво остава и при такава отрицателна цена...

Аз никога и никъде не съм позлвала безплатни хотели - брой ме към будалите 🙂 Просто във форума съм виждала такива абсурди, щото нищо не би ме изненадало и не пречи да се опитва - ако иска човек. 

 

Връзка към мнение

Доколкото ми е известно само някои авиокомпании дават право на безплатен хотел на определено летище. Нещо като допълнителна екстра, за да стимулират хората да се лети с тях и то обикновено е временна екстра.

Та може да се види на сайта на авиокомпанията, но и аз като @neuromancer бих се учудила канадската компания да има такава кампания, а още по малко при тази цена. 

Връзка към мнение

Никаква възможност няма за безплатен хотел, но хубавото е, че най-вероятно няма да канселират нито един билет. Това е грешка в софтуера, която не са отстранили от няколко месеца. Много пъти се появява за полети от Мадрид и Барселона до Ню Йорк и Бостън. Вграденият AI нещо се обърква и започва да индуцира вътрешна конкуренция в Lufthansa Group и като резултат цените падат драматично. Ако някой го устройва - да купува смело. И аз имам една резервация, но от по-старо раздаване. Дори вече веднъж ми промениха часове на полет.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Много скъпи ги намирате тези полети ..

 

Един малко по-бюджетен вариант за достигане до Америката по майските празници .. барабар с връщането 🙂

 

7A6EB73E-0165-40A3-AF63-917510BA4FCF.jpeg.3c40f59ea58a143354356280bebd6192.jpeg

  • Харесвам 4
  • Шок 3
  • Браво 2
  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, Ivko каза:

Черния петък започна 😀😀

 

211762BB-8790-4166-B5C2-1EE1A25531EA.jpeg

Пробва ли бизнескласа дали няма да стане леко положителна цена? :grin:

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 8 часа, Ivko каза:

Черния петък започна 😀😀

Ако започнат и пари да ни дават, та то ние ще забогатем. 😀

 

преди 25 минути , Фил каза:

Пробва ли бизнескласа дали няма да стане леко положителна цена? :grin:

Или по-скоро около 0 евро ще стигнем в бизнес класата. 😄

Връзка към мнение
преди 14 минути , Христиан каза:

Някой има ли примерни дати за след март месец?

Eто ти за май, 138€ 
Е, не е 3€ (такива цени само @Двуцветкоги вади :grin: ) ама е съвсем прилична цена . 

image.png.643cc76e32477422975b5a0d64b1c1d2.png

  • Харесвам 1
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.