Прескочи до съдържание

Барселона - Бостън и обратно за под 100€!


Препоръчани мнения

Между другото, ако се използва, че и други авиокомпании се залепят към ниските цени, могат да се получат интересни OJ комбинации, дори и със София на единия крак. Ето един пример по схемата www.kayak.co.uk -> www.opodo.co.uk

 

image.png.8d65b78f347a99ce703e1c4efed20612.png

image.png.a791bae85addec9559e2b2b7761d1033.png

 

А може и изобщо без Бостън:

 

image.png.ff3a6fe7ada46e46163618a672f68940.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 38 минути , koliob каза:

Пак се появиха утраевтините билети.

 

image.png.77b574323019d62a5eb64ae0f2e3825f.png

Който има време и нерви, да пътува 32-35 часа, Бостън много си заслужава, да му отдели човек поне, 4-5 дни.

Аз почнах да се позаглеждам за билети за догодина, но ще чакам за по-скъпи:)))))))

  • Смея се 5
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 минути , AlexandraKo каза:

Който има време и нерви, да пътува 32-35 часа, Бостън много си заслужава, да му отдели човек поне, 4-5 дни.

Аз почнах да се позаглеждам за билети за догодина, но ще чакам за по-скъпи:)))))))

Ще предложиш ли хотел в Бостън?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Как най-удобно се пътува от летището до центъра на Бостън? Евтини Супершатъл не се предлагат.

Връзка към мнение
преди 54 минути , Alexander каза:

Аз не бих рискувал ходене до там през зимата. 

Е, ти пък, това, да не е Северният полюс😯

Връзка към мнение
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Който има време и нерви, да пътува 32-35 часа, Бостън много си заслужава, да му отдели човек поне, 4-5 дни.

Аз почнах да се позаглеждам за билети за догодина, но ще чакам за по-скъпи:)))))))

Ама то и сега си има скъпи. Даже ако искаш гарантирано по-скъпи - може и директно от сайтовете на авиокомпаниите (но всъшност пак са доста евтини 🙂 ).

image.png.a52601cde1b8216b01ff71a8806933e5.png

image.png.3bdfb1eb5db737e93176ff8b117ecafe.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Дани Магелани каза:

Как най-удобно се пътува от летището до центъра на Бостън? Евтини Супершатъл не се предлагат.

Метро...Синята линия води до центъра, а има и автобус Silver line Bus Rapid Transit Service , който е част от метрото и води до South Station, удобен за връзка с влаковете и автобусите,а и прави връзка с червената линия на метрото.

 

http://www.massport.com/logan-airport/to-from-logan/transportation-options/taking-the-t/

 

 

 

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

ако човек държи на скъпи билети, винаги може да си купи бизнес клас, няма нужда да чака 😀

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , neuromancer каза:

ако човек държи на скъпи билети, винаги може да си купи бизнес клас 😀

И ако все още не са достатъчно скъпи - може и първа класа. :grin:
Да не говорим, че има достатъчно компании, които предлагат и наемане на безнес-джетове. :yes:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, Дани Магелани каза:

Ще предложиш ли хотел в Бостън?

Трябва, първо да кажеш ценови диапазон.

Връзка към мнение
3 hours ago, Дани Магелани said:

Как най-удобно се пътува от летището до центъра на Бостън? Евтини Супершатъл не се предлагат.

Летище Логън е много близо до града - за 10-15 минути се стига с градски транспорт до града. От летищния терминал има тролейоавтобус (споменатата по-рано silver line). От нея става прехвърлянето на метрото. В сградата на летищния терминал има билетомати - на ниво пристигащи.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Трябва, първо да кажеш ценови диапазон.

Централен хотел до метростанция за около 100$ за стая.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
2 minutes ago, Дани Магелани said:

Централен хотел до метростанция за около 100$ за стая.

Трудна работа. Дестинацията е скъпа, особено за хотели на метро... За такива пари може би AirBNB можете да намерите (мже би!)

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Дани Магелани каза:

Централен хотел до метростанция за около 100$ за стая.

Добре че те питах:)))Бостън си е скъпа дестинация:(((

 

В този руски сайт, може нещо да си намериш.Но са далеч от центъра и не знам, районите какви са.

Като гледам, по центъра вечер, колко пиян народ имаше и беше неприятно, не знам, в периферията как ще е.

 

http://www.orangesmile.com/hotels/usa/boston-hotels-cheap.htm

 

Но не гледай цената в началото. Задай си датите, че излизат, съвсем различни цени:(((

 

Иначе, има разкошни хотели, с традиции, по протежение на Фрийдом трейл. Но са доста над 100:(((

Попрочетох при руснаците, казват това, което @akair те е посъветвал. За толкова пари, в AirBnb, можело да се намери стая, в Харвард, например.

 

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 19.10.2019 г. в 16:47, koliob каза:

Вграденият AI нещо се обърква и започва да индуцира вътрешна конкуренция в Lufthansa Group и като резултат цените падат драматично.

А ние  разчитаме на AI да приземява самолетите. :grin: 

  • Смея се 2
Връзка към мнение

Здравейте, 

 

Да се включа и аз с мнение по темата, макар и не особено компетентно. Офертата звучи примамлива, но има една сериозна пробойна, наречена Air Canada. Тази година пътувахме с тях от Брюксел за Канада, като полетите, които бяха изпълнени от тях закъснях с около час на посока, което в нашия случай доведе до изпускане на връзката за Брюксел на връщане, та както беше отбелязал някой по-горе, може и в случая да се наложи човек да се приготви психически за сериозна доза чакане по летища. Разбира се, възможно е просто ние да сме имали лош късмет - все пак в интерес на обективността трябва да отбележа, че пътувахме обратно за България в петък, 13-ти и всеки един от общо трите полета, с които се прибрахме от Канада закъсня поне с час. Но останах с впечатление, че и самите канадци не намират собствената си авиокомпания за особено благонадеждна. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 39 минути , bilboris каза:

но има една сериозна пробойна, наречена Air Canada

При други АК не се ли случват закъснения? :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 20 минути , Фил каза:

При други АК не се ли случват закъснения? :rolleyes:

Случват се, разбира се, поради, което и не ангажирам никой с мнението си, което само такова, а не неоспорим факт. В нашия случай по-големият проблем беше, че трябваше да се приберем с 3 полета, като нямахме много време между връзките, което независимо от това с коя авиокомпания са те е рисковано. Така че това си е недостатък на многото връзки. Може би съм се надявал, че при Air Canada няма да се случват закъснения, което, признавам, е наивно от моя страна. 🙂

Връзка към мнение

Гледам за хотели в Бостън и Ню Йорк - в HotWire има хотели по 80-12о USD за нашия период.

Дани Магелани може да погледнеш дали няма да си харесаш нещо.

Гледам, че Flixbus имат редовни пътувания от Бостън до Ню Йорк по 5 долара, но е още рано за догодина.

 

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Megabus имат цени от 1$ , ако се купят достатъчно рано.

 

Мога да препоръчам два хотела в Ню Йорк с превес на - https://www.worldcenterhotel.com , другият е https://www.ravelhotel.com . Цените в Букинг са традиционно по-ниски от сайта на хотелите.

 

В Бостън не мога да препоръчам хотел, ужасно са скъпи, а тези с по-ниските цени са много базови. Ако сте с автомобил , може би Ramada by Wyndham.
Когато съм в района, обикновено отсядам в Norwood ( на 40км от Бостън) - Hampton Inn или Four Points by Sheraton, но съм с автомобил.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 16 часа, stanislavpp каза:

Megabus имат цени от 1$ , ако се купят достатъчно рано.

 

Мога да препоръчам два хотела в Ню Йорк с превес на - https://www.worldcenterhotel.com , другият е https://www.ravelhotel.com . Цените в Букинг са традиционно по-ниски от сайта на хотелите.

 

В Бостън не мога да препоръчам хотел, ужасно са скъпи, а тези с по-ниските цени са много базови. Ако сте с автомобил , може би Ramada by Wyndham.
Когато съм в района, обикновено отсядам в Norwood ( на 40км от Бостън) - Hampton Inn или Four Points by Sheraton, но съм с автомобил.

Благодаря!

Няма да сме с автомобил, за съжаление. Ще потърсим организиран тур от Бостън до Ниагара. Ако не, ще отскочим до Насау за малко.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.