Прескочи до съдържание

Барселона - Бостън и обратно за под 100€!


Препоръчани мнения

Тъй като няколко човека купиха билети с тази промоция, а след това не успяха да летят, бих искала да попитам какво стана с билетите?

Може ли да се сменят датите? Нашите билети са с Air Canada и макар, че до август има време, все повече си мисля, че няма да ни позволят да летим.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Stryper каза:

Тъй като няколко човека купиха билети с тази промоция, а след това не успяха да летят, бих искала да попитам какво стана с билетите?

Може ли да се сменят датите? Нашите билети са с Air Canada и макар, че до август има време, все повече си мисля, че няма да ни позволят да летим.

Билетите ми са купени през Оподо. Дълго време нямаше достъп до тях, а АК ме пращаше към туроператора. Когато най-накрая им потвърдихме по телефона, че приемаме ваучер, а по-късно и в сайта, отново онемяха. Нито пари, нито ваучер. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 20.10.2019 г. в 1:38, Ivko каза:

Черния петък започна 😀😀

 

211762BB-8790-4166-B5C2-1EE1A25531EA.jpeg

Баси! Бях си „купил“ точно от тия билети, на отрицателните цени, авиокомпанията излезе точна - издадоха ми билета, преведоха ми парите... Обаче ето, наближи датата за заминаването и с тоя коронавирус... От авиокомпанията ми пращат мило уведомление: отменихме ти полета, как ще ни върнеш парите - с ваучер или кеш? Предпочитаме кеш и ако до две седмици не са ни по сметката - ще пуснем оплакване до органите!

  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , Goal & Boss каза:

От авиокомпанията ми пращат мило уведомление: отменихме ти полета, как ще ни върнеш парите - с ваучер или кеш? Предпочитаме кеш и ако до две седмици не са ни по сметката - ще пуснем оплакване до органите!

Това сериозно ли?

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 56 минути , Goal & Boss каза:

Баси! Бях си „купил“ точно от тия билети, на отрицателните цени, авиокомпанията излезе точна - издадоха ми билета, преведоха ми парите... Обаче ето, наближи датата за заминаването и с тоя коронавирус... От авиокомпанията ми пращат мило уведомление: отменихме ти полета, как ще ни върнеш парите - с ваучер или кеш? Предпочитаме кеш и ако до две седмици не са ни по сметката - ще пуснем оплакване до органите!

Направил си хубава аналогия с отрицателната цена на суровият петрол 😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 месеца по-късно ...

Билетите, които бях закупила за август бяха канселирани, като само на мъжа ми бяха оставили една отсечка Торонто-Бостън и за този полет се води неявил се. Не можах да се свържа с opodo  и не знам какво ще стане. Ще изчакам по-добри времена и ще питам дали може да ги презаверят.

Връзка към коментар
преди 50 минути , Stryper каза:

Билетите, които бях закупила за август бяха канселирани, като само на мъжа ми бяха оставили една отсечка Торонто-Бостън и за този полет се води неявил се. Не можах да се свържа с opodo  и не знам какво ще стане. Ще изчакам по-добри времена и ще питам дали може да ги презаверят.

Доста трудна задача! Това, което постигнах е да ми дадат възможност за нови дати. Но се изисква доплащане до новите цени, а разликата е над 200 евро. Става по телефона само. Още не съм го направила. Иска ми се да ги сменя с Барселона- Торонто или Монреал, за  да избегна САЩ. Не зная дали ще се съгласят. Доплащането ще е още по-голямо. 

Връзка към коментар

При положение, че продължават да излизат полети с ниски цени до САЩ и Канада може би е по-добре да се резервира нов полет, а за този да върнат парите. Но нека да махнат ограниченията за пътуване.

Връзка към коментар
преди 13 минути , Stryper каза:

При положение, че продължават да излизат полети с ниски цени до САЩ и Канада може би е по-добре да се резервира нов полет, а за този да върнат парите. Но нека да махнат ограниченията за пътуване.

Да, но на мен не ми го предложиха.  Нито ваучер ми издадоха.

Връзка към коментар
преди 6 часа, Stryper каза:

Air Canada дали могат да сменят датите?

Не. Върнаха ме към Оподо. Има едни туроператори като Експедия, на които сменят директно, и други като Оподо - не. Пише го в сайта им, относно съпорта.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Stryper каза:

Дано успееш да се пребориш. Ако при нас се случи нещо ще пиша пак, но засега нямам никакво намерение да планирам САЩ или Канада.

Ще изчакам още 7-8 месеца да видя как ще е с вируса там и тогава ще реша кога и дали ще пътувам.  Ако доплащам до новата цена, поне да е сигурно, че ще пътувам.

Билетите могат да се актуализират до 2 години от анулирането.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.