Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2019


Mary

Препоръчани мнения

christmas-globe__hero-1.jpg

 

Навън в момента е 21 градуса и някак Коледата ми се вижда далечна, но тя си наближава.

Затова да не губя време, а да започна организацията на Коледната магеланска размяна на подаръци за поредна година.

С годините тази размяна се превърна в традиция, а участниците се забавляват с избора на подарък, с нетърпеливото очакване да получат подарък и с желанието да изненадат приятно познат или непознат магеланец.

 

В размяната на подаръци може да се включи всеки, който е регистриран тук, без значение дали е писал, дали е разказвал, дали  само е харесвал публикации или пък просто е четял написаното от нас.

Разбира се, за пореден път ще помоля да се записват хора, които ще бъдат отговорни и ще се съобразяват със сроковете, ще отговарят на писмата ми и ще участват с желание!

За мен винаги е било удоволствие да водя тази размяна, да се радвам на всеки един подарък от сърце, все едно аз съм го получила!

 

За подаръците - да кажа как аз избирам подарък: Може би за мен избора е по-лесен, защото познавам доста хора от форума и тогава задачата е по-лесна, но когато ми се падне непознат човек, се старая да купя нещо универсално, което самата аз бих искала да получа. Вярвам, че това винаги е правилна стратегия - когато и самите вие харесвате подаръка като свой.

 

Както и миналата година, тази година също ще е задължително показването на подаръка - нека изпращача също усети емоцията и благодарността за избора си и почувства още веднъж удоволствието от участието в размяната на подаръци.

 

01-02.jpg

 

Как протича размяната на подаръци:

1. Всеки желаещ да участва, се записва в тази тема в определения срок.

2. Пиша писмо на всеки за потвърждаване на участието и даване на куриерски офис за доставка.

3. С помощта на програма разбърквам участниците и всеки получава име(и куриерски офис за доставка) на магеланец, на когото да подари подарък. Изпращам на всеки писмо с името и куриерския офис на магеланеца, който ви се е паднал.

4. От години сумата, която е определена за подарък е 20лв., но през последните години май нсички подаръци са били за по-висока сума, така че това не е границата - всеки може да подготви и подари подарък по негова преценка, просто не бива да бъде на по-ниска цена, за да има все пак някакво равновесие.

5. Всеки изпращащ подарък поема куриерските разходи, като те са извън посочената сума от 20лв.

6. Когато изпратите подаръка ми пишете отговор на моето съобщение, че е изпратен - така аз следя получаването.

7. Всеки получател показва в тази тема подаръка, който е получил, като не забравя да спомене форумния ник на изпращача. Моля, не пишете имената на изпращача, а само ника тук в темата.

 

Всякакви допълнителни въпроси, мнения и предложения по организацията и провеждането, можете да задавате в темата.

 

Това са темите от миналите години:

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017 

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015

Размяна на коледни подаръци - сезон 2014

Размяна на коледни подаръци - сезон 2013 

 

Всеки, който има някакво колебание, затруднява се с избора, иска да попита нещо лично, да се консултира с мен или по всякакъв друг въпрос свързан с подаръците, може да ми пише в отговор на писмото, които ще получи.

 

01-01.jpg

 

Нека записването да започне сега!

 

Краен срок за записване 12.11.2019г.

 

Участници:

1. Mary

2. krasen_denev

3. Marisha

4. Граф Вронски

5. Иван Попов

6. Божидар

7. schnappsyy

8. savagejo

9. achieva

10. Цвете

11. Elena

12. DaBo

13. Roberto Baggio

14. kali

15. cck

16. viola7707

17. BlackArt77

18. Костов

19. seaell

20. Annna13

21. CarpeDiem

22. mamaivy

23. kreo

24. Agi

25. seagull_29

26. saved_

27. Kraska

28. miroslava

29. jungfraujoch

30. Ann

31. Djulka

32. Monika_Koko
33. wiliko

34. Миланка

35. bobole4e

36. funny

37. aleksandrina

38. MayaS

39. alienad

40. oli_mali

41. Моника

42. iabulka

43. Еmilia

44. zvezda9001

45. lesy

46. Ellena

47. sndos

48. peterpup

49. feel_the_rush

50. liliya

51. Роми

52. Георги

53. bibi

54. Branko

55. Childish

56. Olianata

57. violeta

58. Ивайла

59. Румяна

60. noshtna_ptica

61. aleks_s

62. Marusinka

63. sun4e

64. antony2001

65. atrencheva

66. Тополска

67. Yabandzhieva

68. maggi

69. clinton1

70. ДиянаВ

71. patilana

72. silvia_b

73. yordankavo

74. margarettod

75. Bozhidar1978

76. Eti*

77. Lorette

78. Lyubina

79. manu80

80. Happy_Traveler

81. Kalina Ivanova

82. mradulova

83. Вероника

84. Ognyan

85. milen_40

86. Crazy Horse

87. ЕмиЖор

88. EmoKrastev 

89. Asterisk

90. Boo

91. Ася Гуленова

92. Beatrice

93. si111

94. VladimirK

95. Kiio

 

 

  • Харесвам 16
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 2 минути , Elena каза:

Аз вече си получих тигана и няма особен смисъл да участвам, но от възпитание се записвам 😛

Ама още колко модели тигани имаааааа... :sarcastic_hand:

  • Смея се 7
Връзка към мнение

За първи път ще ми е тук😃 Досега имам само международен опит - затова пък традиционен, в trivago.com, Дюселдорф. Откакто преди 2 години базата данни постепенно премина изцяло на машинно обслужване и екипът без разпуснат, тази предколедна радост определено ми лиспва 🤨С удоволствие се присъединявам 🤩🌲:santa2:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.