Прескочи до съдържание

Миникруиз Копенхаген - Осло - Копенхаген


Препоръчани мнения

На 15.04.2020 г. в 19:32, mamaivy каза:

Без никакви възражения  DFDS ще ми възстанови заплатената сума за круиза 19-21.05 по картата,с която е платено.😀

Нямаше го като опция,ама реших да пробвам.

 

Цитирам се,за да кажа,че днес сумата от 137 ДК вече е в сметката ми.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 17.04.2020 г. в 16:51, mamaivy каза:

Цитирам се,за да кажа,че днес сумата от 137 ДК вече е в сметката ми.

 

Ама вашите дати са от 19-ти, а сега чета условията,че от 20-ти май се изпълняват, а мойте дати са почивните за 24-ти и имам опция ако се откажа,  ваучер за бъдещи резервации или промяна на резервацията. Има ли как да искам по карта да ми върнат парите.

 

Някой правил ли е искане за рефънд за дати след 20-ти?

 

П.с. А полети гледам пак има по 20лв в посока 😀

Връзка към коментар

Получих мейл, че са канселирали всичко до 3 юни. Обаче връщат автоматично пари за резервации до 15 май, за тези след това, както моята резервация за 24-26 май да съм пишел мейл с нови дати. Това разбирам от датския мейл

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Alexander каза:

Получих мейл, че са канселирали всичко до 3 юни. Обаче връщат автоматично пари за резервации до 15 май, за тези след това, както моята резервация за 24-26 май да съм пишел мейл с нови дати. Това разбирам от датския мейл

В моя мейл  за 19.05 също нямаше такава опция.Аз им писах,че нямам възможност да пътувам и ми върнаха сумата.Нищо не пречи да пробвате.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 32 минути , tanil1965 каза:

Получих току що същото съобщение, но аз го разбирам, че ако до 15 май не презаверя за друга дата, автоматично ще канселират и парите ще бъдат върнати. 

 

"a travel credit will be issued at the original fare."

 

По-точно ще издадат ваучер за сумата. Затова ако искате да ви върнат обратно парите по картата, с която сте платили, пишете им мейл. Аз много бързо си получх парите за една резервация преди 20-ти май. 

Връзка към коментар
преди 30 минути , super_sunshine каза:

"a travel credit will be issued at the original fare."

 

По-точно ще издадат ваучер за сумата. Затова ако искате да ви върнат обратно парите по картата, с която сте платили, пишете им мейл. Аз много бързо си получх парите за една резервация преди 20-ти май. 

 Да защото до 20-ти май всичко е спряно, но в сайта ясно го пише, че след 20-ти май се възобновяват круизите

Връзка към коментар
На ‎29‎.‎4‎.‎2020‎ г. в 18:40, mamaivy каза:

В моя мейл  за 19.05 също нямаше такава опция.Аз им писах,че нямам възможност да пътувам и ми върнаха сумата.Нищо не пречи да пробвате.

Писах им преди 2 дни с молба за връщане на пари, като обясних, че съм от България и е невъзможно да планирам нещо от сега.

Върнаха мейл след няколко часа и казаха, че разбират и няма проблеми да върнат пари.  Тази сутрин парите бяха видими в Революта или всичко отне само 2 дни и половина.

Много са бързи!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Писах им по повод 3 отделни резервации, и в трите случая отговориха на следващия ден с уверение, че ще върнат парите до 10 дни. Е, отне им 3 и парите бяха обратно в картата ми. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , super_sunshine каза:

Писах им по повод 3 отделни резервации, и в трите случая отговориха на следващия ден с уверение, че ще върнат парите до 10 дни. Е, отне им 3 и парите бяха обратно в картата ми. 

 На кой имейл им писа? UK: travel.sales@dfds.com аз на този

Връзка към коментар

Аз днес имам отговор, че до 10 дни ще ми възстановят сумата.

Съжалявам много за проваленото пътуване. Дано за в бъдеще го осъществим.

Къде да следим за подобни промоции?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Ivko каза:

И мойте пари вече са по картата. Явно на всички канселират и връщат парите без да е нужно да пишеш за рефънд.

Е , ти нали си им писал на 29 ?🙃

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.