Прескочи до съдържание

Миникруиз Копенхаген - Осло - Копенхаген


Препоръчани мнения

преди 29 минути , Temenuzhka Stoycheva каза:

Ок, обаче като избера 24-26 май към края вече му прехвърля на крайна дата 25-ти...?

Т.е всички закупили за тази дата ще дирят една нощувка в Осло или Копенхаген?

Кораба тръгва от Копенхаген на 24-ти в 16:30 и пристига на 25-ти в 9:30 сутринта в Осло и след това тръгва в 16:30 същия ден от Осло и пристига на 26-ти сутринта в Копнхаген. Полетите на Уиз Софя-Копенхаген са 23-26 май т.с. една нощувка ще трябва в Копенхаген на 23-ти. За сега никой не е купувал самолетни билети защото са още скъпи. Както се коментира може да се ползва само в едната посока т.с. Копенхаген-Осло и след това да се продължи на някъде другаде....примерно аз не знам дали искам/ще издържа по 17часа плаване в посока за два дена и мисля да слезна в Осло и от там мога да се прибера в София

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

Кораба тръгва от Копенхаген на 24-ти в 16:30 и пристига на 25-ти в 9:30 сутринта в Осло и след това тръгва в 16:30 същия ден от Осло и пристига на 26-ти сутринта в Копнхаген. Полетите на Уиз Софя-Копенхаген са 23-26 май т.с. една нощувка ще трябва в Копенхаген на 23-ти.

ясно...благодаря.

 

А на Вас ясно ли Ви дава датите 24-26 май?Понеже както писах на мен накрая ме прехвърля на 24-25май и незнам защо...

Връзка към коментар
преди 3 минути , Temenuzhka Stoycheva каза:

ясно...благодаря.

 

А на Вас ясно ли Ви дава датите 24-26 май?Понеже както писах на мен накрая ме прехвърля на 24-25май и незнам защо...

Мен това ми пише в резервацията...реално 24-25 е маршрута и избираш отиване 24-ти връщане 25-ти, но маршрута като време е 24-26

 

 

viber_изображение_2019-11-11_13-45-12.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ей това ми дава на пред-последно ниво...

 
København til Oslo
Søndag, 24.05.2020 kl. 16:30
2 Voksne
1 x 2-personers indvendig kahyt, underkøjerDKK 31
Oslo til København
Mandag, 25.05.2020 kl. 16:30
2 Voksne
1 x 2-personers indvendig kahyt, underkøjerDKK 31
Halloween
OnlinebookingtillægDKK 75
DKK137
 
Същото е, нали?
п.п.Мен ме е шубе от клаустрофобия в тия каютки... хахахаха!
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , Ivko каза:

Кораба тръгва от Копенхаген на 24-ти в 16:30 и пристига на 25-ти в 9:30 сутринта в Осло и след това тръгва в 16:30 същия ден от Осло и пристига на 26-ти сутринта в Копнхаген. Полетите на Уиз Софя-Копенхаген са 23-26 май т.с. една нощувка ще трябва в Копенхаген на 23-ти. За сега никой не е купувал самолетни билети защото са още скъпи. Както се коментира може да се ползва само в едната посока т.с. Копенхаген-Осло и след това да се продължи на някъде другаде....примерно аз не знам дали искам/ще издържа по 17часа плаване в посока за два дена и мисля да слезна в Осло и от там мога да се прибера в София

Единият ми другар предлага да останем в Осло и да се отправим към вътрешността на Норвегия.
Другият пък иска Полша и предлага оттам да се спуснем към нея.

Като цяло аз нямам все още никаква идея за конкретни планове - нито за Норвегия, нито за Полша. За момента се сдържам от всякакви стъпки към изчистване на плана, защото самият аз не зная дали ще ходя 😄 + единият идва от Лондон + аз съм вече бил в Копенхаген и не искам да прекарвам повече време там (не че не ми хареса, доста ми хареса там). Имам чувството, че ще направя някаква супер сложна логистика 😄 Затова и тук дебна за идеи 😄 Като цяло съм фен на идеите за кръгови пътувания (или под формата на някаква панделка 😄 ) 

Благодаря , че описа пак часовете, защото бях забравил за часът на пристигане в Осло, а и нещо не успях да го видя в предните отговори.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

А като въвеждахте имената...да подскажете кое обръщение е за мъж и кое за жена?И фамилията ли се изписва първо и после името или...?

Тоя норвежки е един път 😀

Понеже като задам страницата да е на английски и кода не хваща...

Връзка към коментар

Мини крузиза е 24 и 25 .На 24 тръгва от Копенхаген ,а на 25 обратно от Осло .Затова така пише.А реално за нас е 24 -26.05.2020.

Аз планирам на 21 да тръгнем/22.05. е неучебен ден /.2 нощувки в Копенхаген ,1 в Хелзихгборг с Йоресунд кард ,и 2 на круиза.

Билетите и на мен  ми се струват скъпи ,кога да очаквам да паднат ?Не че хотелите  са евтини и те .

Както каза някой по горе ,за копчетата ще ушием балтона.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Temenuzhka Stoycheva каза:

А като въвеждахте имената...да подскажете кое обръщение е за мъж и кое за жена?И фамилията ли се изписва първо и после името или...?

Тоя норвежки е един път 😀

Понеже като задам страницата да е на английски и кода не хваща...

Ползвай гугъл преводача. Ще има още въпроси на датски 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Евтини нощувки в Копенхаген, 7.25евро със закуска, има места за 24-26 май, на включване е, стаите са за по 6 човека, имат си собствена баня и тоалетна и вкл. перфектна закуска на блок маса. Който иска може и да изкупи стаята/43.50евро с вкл 6 закуски/. Много приятен хостел с добър рейтинг. Цените в букинг и подобни са умножени. Проверено.

 

Ваучерите се купуват от тук:

 

https://www.voucherwonderland.com/a-o-hostel-berlin-hamburg-amsterdam-muenchen-kopenhagen-hotelgutschein?c=10&px=m

 

Проверка на места от тук:

 

https://voucher.aohostels.com/de/availability

 

 

 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Кода продължава да работи. Аз взех за последните дни на Май, тъй като преди това са държавните зрелостни изпити.

Предлагаше ми някакви карти за деца по 100 DKK, но не открих информация какви са и ги прескочих. Случайно да знаете?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 50 минути , Граф Вронски каза:

@Фичо, случайно знаеш ли дали имам възможност за промяна на името?

Нямам представа, предполагам, че по-скоро не. Някъде по трасето на резервацията имаше T&C, може да повериш, или да се обадиш на отдела за борба с клиенти. 
Иначе аз, например, за една от каютите, понеже не бяхме сигурни вторият човек дали ще има възможност да дойде, написах освен двете имена  и имената на още двама потенциални пасажери, понеже каютата беше четворна, един вид записах две "резерви".

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.