Прескочи до съдържание

Виртуални сбирки. Следващи презентации?


neuromancer
Съобщението е добавено от neuromancer

Графикът досега:

@Crazy Horse - Канада от океан до океан, 28.03, 16:00

@BlackArt77 - Грузия, 02.04, 18:00

@Тони - Австралия, 04.04, 14:00

@Роца - Парижките потайности или един по-различен поглед върху Париж, 08.04, 18:30 

@Травеолани - Британска Колумбия, 11.04, 18:00 

@домосед - Делти, баобаби, водопади и един глиган в банята!, 15.04 18:30

@neuromancer - Бразилия 18.04, 16:00

@MayaS - Иран 22.04, 18:30

@zvezda9001 - Куба 25.04

@Lindt - Кения 30.04

@Marusinka - Aризона 2.05

@Gentleman Basta - Швейцария 7.05 18:30

@Alexander - Канарски о-ви 9.05 18:00

@Боян Димитровтрека на Канченджунга 13.05 18:30

@lyusi 16.05 18:30 Там край цъфналите вишни. Япония

@Guinness - Двуседмично пътуване в Китай 20.05 19:15

@tougherty - От Копакабана до Патагония 27.05 и 28.05 19:00

@MayaS - Румъния 03.06

@lyusi -Шотландия 14.06 19:00

@Marusinka - през Долината на смъртта до Орегон 20.06 17:00

@Роца - нормандска светлина и гасконски мускетари 25.06 18:30

@MayaS - 15.07 19:00

Препоръчани мнения

преди 26 минути , Роца каза:

И аз съм за Тунис и Мароко, и за Доломитите!

 

А аз мога да разказвам още за Франция, стига да не ви е омръзнало (Нормандия, Перигор, Гаскония, Прованс или Елзас, по избор), както и за една луда индийска сватба.

Както се каза по-горе - направо казвай дата и час - и за разните места из Франция, и за  индийската сватба! 😉 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами @MayaS е преди мен, ще се съобразя с нейната дата.

Иначе аз мога да съм готова за 24 или 25 юни, вечерта след работа (18ч30 българско време) или 27 юни следобед.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
8 hours ago, Роца said:

Ами @MayaS е преди мен, ще се съобразя с нейната дата.

Иначе аз мога да съм готова за 24 или 25 юни, вечерта след работа (18ч30 българско време) или 27 юни следобед.

Аз кавалерски отстъпвам реда си на    @Роца и си заплювам датата 02.07 четвъртък 19:00 BG time.

Връзка към мнение
На 26.05.2020 г. в 19:48, Childish каза:

Не е ли по-добре да се възползваме от предложението на @домосед докато не е отлетял нанякъде или не му мине желанието да ни прави презентации?

отлетя 😎

 

  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 12 часа, MayaS каза:

Аз кавалерски отстъпвам реда си на    @Роца и си заплювам датата 02.07 четвъртък 19:00 BG time.

Добре тогава, аз съм за 25 юни от 18ч30 българско време 😉 да си говорим за нормандска светлина и гасконски мускетари.

Редактирано от Роца
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз в такъв случай си оттеглям моето предложение 🙂. Не мога да гарантирам, че ще съм свободен след 2 юли, даже е почти сигурно че няма да мога да се освободя. По-скоро заради работа, отколкото заради пътуване, де... За седмицата, започваща от 6 юли, твърдо не мога, тогава изпитвам всеки ден и сутрин и следобед. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е задължително да спазваме стриктен график по една презентация седмично, аз не виждам причина да не са в два поредни дни, а после например 2 седмици суша. Хиляди пъти е за предпочитане да имаме две в кратък период от време от колкото една сега и още една кой знае кога. Но разбира се, зависи си и от вашия комфорт 🙂

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 9 минути , Георги каза:

Хиляди пъти е за предпочитане да имаме две в кратък период от време от колкото една сега и още една кой знае кога. Но разбира се, зависи си и от вашия комфорт 🙂

Жоро, даваш противоречиви сигнали.

Когато се обадих последния път, заблуждавайки се, че една дата в началото на юни е свободна, предлагаше да разреждаме. Сега - да учестяваме.

 

На 26.05.2020 г. в 16:26, Георги каза:

Броим ги, когато е удобно. По-скоро разреждаме, че след седмица пак ще трябва да се молим 🙂

 

Съгласен съм с тебе обаче, че нещата са сезонни. Ще те питам пак през септември. Живот и здраве. 

  

На 26.05.2020 г. в 15:45, Георги каза:

Южна Африка си е евъргрийн. Ако ме питаш през септември, щях да кажа да почнеш с ЮАР първо 🙂

 

Връзка към мнение

@master_of_germs   Аааааа не, никакво оттегляне, отстъпвам ти 02.07 и се нареждам след теб. Направо да те записват в графика. Даже и на @домосед отстъпвам ред. 

Връзка към мнение
преди 2 минути , домосед каза:

Жоро, даваш противоречиви сигнали.

Когато се обадих последния път, заблуждавайки се, че една дата в началото на юни е свободна, предлагаше да разреждаме. Сега - да учестяваме.

 

 

Съгласен съм с тебе обаче, че нещата са сезонни. Ще те питам пак през септември. Живот и здраве. 

 

 

Да, определено нещата се промениха и сори, ако обърквам.

 

Както писах и в темата, лека полека вървим към това всеки да оргаизира, когато си му е кеф - в началото всичко беше под по-стриктна организация, която да си призная малко ми тежеше. Винаги съм питал всеки кога му е удобно, никога не съм споменавал на мен дали ми е удобно или не, а присъствието ми общо взето се налагаше не само в деня и по време на самата презентация, а и ден по-рано за тестове. 

 

Но с времето мисля, че се понаучихме, няма разсеяни микрофони, които да дебна да спирам (стигайки до куриоза да няма кой да дебне моя микрофон да спира в 1-2 случая), повечето хора могат и сами да си направят записа, повечето участници нямат технически проблеми. 2-3 презентации минаха, при които участвах само дистанционно.

 

Мисля и че лека полека специалният елемент на презентациите също отпада - в началото бяха единственото нещо, което можехме да правим и не ми се щеше в кратък период от време да изхарчим всички желаещи да презентират, а в последствие цял месец/два/три или колкото се очертаваха да скучаем вкъщи. Сега вече лека полека нещата се нормализират и това си личи и по посещаемостта - в началото имаше по 80-90 човека на живо, сега са по 30. В темата "как се справяте с карантината" няма активност, а почнаха да се появяват такива за планове за пътуване на есен и ранна пролет. 

 

В същото време, макар и идеята да се роди покрай домашното заточение, никога не съм смятал, че трябва да приключи с него. Но и не мога да продължа за напред да оказвам същото съдействие каквото в началото. Така че мисля, че когато някой му е удобно, може да си пусне тема, да си напише хубаво описание (а не трите сухи реда+снимка, които аз пускам за всички), а аз ще гледам да подсигуря zoom лиценз и банерна лентичка отгоре на сайта и така да вървим за напред. 

 

Съжалявам, ако моето "иди ми, дойди ми" може да те е отказало, не съм имал нито за секунда подобни намерения, разликите идват от това как ги възприемам нещата тогава и сега. И все пак, в нито един момент не съм се налагал агресивно, не съм казал на теб или на някой друг "стой, недей да презентираш, сега не може", напротив - ако някой ми отбележи че няма друг вариант, винаги е възможно да намерим компромис, въобще не съм хванал нюанса че твоя случай може да е "сега или никога". 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
3 hours ago, Георги said:

@MayaS, ще си избереш ли нова дата? 🙂

Да. За този петък 10.07 не знам дали не е късно вече. Иначе 15.07 сряда. И нека е от 19:00.

Връзка към мнение
преди 4 минути , MayaS каза:

Да. За този петък 10.07 не знам дали не е късно вече. Иначе 15.07 сряда. И нека е от 19:00.

Хайде, сряда 19:00, че за петъка може би доста хора си имат други планове 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
9 hours ago, Георги said:

Хайде, сряда 19:00, че за петъка може би доста хора си имат други планове 🙂

Става. Действам с подготовката и ще пратя заглавие и снимка.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.