Прескочи до съдържание

Коя е първата дестинация, за която ще си купите билет след отваряне на границите?


Препоръчани мнения

И така, за къде първо искате да потеглите, когато сме пак волни и свободни магеланци?

 

Първият билет, който ще купя аз е за Латвия, защото това беше първото пътуване, което не можах да осъществя на 19-22 март.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Очаквам моето пътуване през май до Китай да го преместят за октомври( искам-не искам) и сигурно ще е това. Но ако се нормализират нещата по-рано- първото нещо, което искам да направя е да пия кафе в Италия.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Ще се опитам да отложа една Уганда за юли, ако вече може да се лети и всичко с мен и близките ми е наред. Ще видя дали мога да си презаверя самолетния билет, който ми е сега за април. Ако юли не може да се пътува, отлагам това пътешествие за януари или февруари 2021 година. За август - септември съм планирал Намибия, Зимбабве, Замбия и Ботсвана, общо близо месец. Ако не става ги отлагам за август - септември 2021 г. 

Всичко това с много неизвестни, въпросителни и "ако", но в общи линии това са плановете ми.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 12 минути , Mistela каза:

Някъде на топло, без значение.

Днес гледах Хургада за смешни пари края на октомври, имаше оферти тези дни за Сейшели и Пукет.

Това за Сейшелите ме заинтригува. Може ли да споделиш за кога и откъде намери оферта за там?

 

Връзка към мнение

Оф... Червенокожи братко, много се изкушавам да си купя билет до Канада. В момента цените от Париж до Монреал са около 230€. Но ще изчакам. Реалността е Лондон или Рим. 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

В момента, в който падне карантината аз няма да си купя, ще ми купят билет за Амстердам.

Бяхме планирали ходене до Германия, да видим девойката, та.. с малко повече късмет на есен Кьолн-Бон (дано и по-рано да стане, ама ....).

И с още повече късмет, бяхме си запланували средиземноморски острови, та поне на един ако успеем да стъпим (но не съм оптимистка за летния сезон).

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Голям мерак ми е Североизточна Европа,такива хубави маршрути  си бях намислила за това лято -Полша,Украйна,Молдова,Беларус,с възможност за вмъкване на малко Скандинавия и Естония.Гледам евтините билети за юни и тихичко си мрънкам,че май няма да стане тази година.А стане ли ясно,че волно и безопасно ще си пътуваме ще взема билети за следващият уикенд без значение за къде,стига да е навалица,опашки за забележителности,тъпканица в градски транспорт,абе да усетя,че на този свят още му се живее и пътува 😜

преди 11 минути , Костов каза:

Оф... Червенокожи братко, много се изкушавам да си купя билет до Канада. В момента цените от Париж до Монреал са около 230€. Но ще изчакам. 🙂

Дали видя тази оферта от днес.?Още малко надолу 🙂

1091724333_.png.402a853f03d537b3b748619faf6c6837.png

  • Харесвам 7
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

На мен ми се прецакаха толкова сериозни и далечни пътувания, че нямам как да знам кое по-напред ще хвана на добра цена.

Тази година щеше да ми е рекордна като нови държави и континенти  и то само до юли месец,  сега пак ще си остане рекордна, но  с най-малко излизания, добре, че януари и февруари имах няколко.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз се бях зарадвала, че вече имаме полети до Мадагаскар. Не е точно като да отидем пак на сафари, но ако есента има полети, раждат се лемурчета и имам толкова неизразходван отпуск, може пък да стане. Отдавна си го чакам този остров. 

Всъщност тази година беше определена за далечни и по-редки пътувания. Затова изгърмя само Гватемала с Белиз, но пък освободи 2 седмици и може пак да се метнем натам, ако получим само ваучери.

И се разкъсвахме в колебание дали ще измъкнем няколко дни отпуск за лятна Норвегия или да ги пазим за Коледа. 

Предвид ситуацията сега, може би ще имаме толкова много дни за пътуване непропорционално в края на годината, че ще можем да направим 2 пътувания до където най-много искаме след робството. Не ми се избира още, сега в момента и Витоша ми изглежда привлекателно. 

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Откакто е забранено пътуването взе да ми иска да тръгна независимо къде.Това да забраниш на магеланци да пътуват е все едно да затвориш диво животно в клетка.

  • Харесвам 17
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 28 минути , iMari каза:

Голям мерак ми е Североизточна Европа,такива хубави маршрути  си бях намислила за това лято -Полша,Украйна,Молдова,Беларус,с възможност за вмъкване на малко Скандинавия и Естония.Гледам евтините билети за юни и тихичко си мрънкам,че май няма да стане тази година.А стане ли ясно,че волно и безопасно ще си пътуваме ще взема билети за следващият уикенд без значение за къде,стига да е навалица,опашки за забележителности,тъпканица в градски транспорт,абе да усетя,че на този свят още му се живее и пътува 😜

Дали видя тази оферта от днес.?Още малко надолу 🙂

1091724333_.png.402a853f03d537b3b748619faf6c6837.png

Това през кой сайт е?

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Светославов

Разсейвам се с разни скечове на украинците, та по темата ми хареса това:

"чисто гипотетически, 

может быть

когда нибудь

куда нибудь"

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Иван Попов

Имахме планове за Шотландия през август с @Bozhidar1978 да ходим, но не може би ще пропуснем за 2021 година. 😌

За море, ако успеем също ще съм много доволен, но нека да мине Великден и майските празници. Силно се надявам положението да се успокои до края на май. 🙂

Ако нищо не стане да пътуваме навънка 😊 ще обиколим България и това е, пак е нещо, то и без това искам да видя доста нещо в страната ни (Ивановски скални манастири, Перперикон и още много прекрасни места) 😊

 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Аз имах планове за море в Хърватско, вероятно на остров Хвар за юни-юли и след това септември - Азърбайджан, Грузия и Армения. Все още не съм изгубил напълно надежда, но да видим какво ще стане. Ако не се получи с пътуванията тази година, бих започнал следващата с Еквадор и Колумбия.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Чудех се кога ще се появи и тази тема и не се забави много. Само втора седмица на карантината😀, а някъде няма и толкова. Магеланската кръв си е магеланска. 

Та по темата, Виетнам, един от първите приоритети 

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.