Прескочи до съдържание

Коя е първата дестинация, за която ще си купите билет след отваряне на границите?


Препоръчани мнения

Бях планирал Санкт Петербург за края на април-началото на май....пропадна,но не съм се отказал!Може би Милано/Рим,Лондон/Бирмингам,а може би любимият Валядолид(за Испания)/комбинация с Мадрид!

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Може на някой да му сработи - в момента има грешка за директен полет Торонто - П.Делгада през канадският скайскенер , дати през септ и окт ~ 100$/50$ дву/еднопосочен , директен полет на ТАП. 
 

 

https://www.skyscanner.ca/transport/d/YTOA/2020-10-11/PDL/PDL/2020-10-22/YTOA?adults=1&children=0&adultsv2=1&childrenv2=&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&sortby=price&sol=true&currency=CAD&market=CA&locale=en-GB&associateid=API_B2B_18695_00001&utm_medium=b2b&utm_campaign=flights&utm_source=SecretFlying - REFERRALS#results

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

И аз - България!

При първа възможност.

 

А след това - Виетнам. Има една къща на морето в Хой Ан дето така съм си я заплюла, че....

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Няма да купувам никакви билети. В момента, в който отворят границите се товарим всички в колата и тръгваме накъдето ни видят очите ( както се пееше в една стара песен 🙂) Няма никакво значение накъде и докога ( единият от нас може да работи от всякъде, а другият е "маргинал", така че ще се справим), целта е да не се прибираме в София и да не прекараме нито една вечер повече между четири стени.

 

Както виждате карантината ми понася много добре 🙂

 

 

  • Харесвам 16
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, kreo каза:

Чудех се кога ще се появи и тази тема и не се забави много. Само втора седмица на карантината😀, а някъде няма и толкова. Магеланската кръв си е магеланска.

Вярно е, че трудно се издържа без да се мисли за пътуване в такъв момент, но за мое оправдание искам да кажа, че това ми е точно третата седмица в карантина. От 9 март съм закотвен вкъщи.

 

@zhivko7, много готини планове си заформил. Горе-долу съвпадат с моите. Като изключим Хърватия и аз искам да посетя трите кавказки страни, но полетът ми до Грузия е през юни, така че съм на тръни. Ако стане засечка, може като нищо да се засечем септември там и ще хапнем с теб някое хачапури в Грузия или баклава в Баку.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В България първата ми работа ще е да ида на Ягодина при любимите ни хора от любимата ни къша за гости, които много яко ги удари тази карантина. Даже днес трябваше да сме там имахме резервация, да празнуваме рожден ден на есин приятел, но... За чужбина може би Италия. За по-далеч дебна Патагония. Мъжа ми резна крилцата за чужбина, де, хванала го е депресия и според него бана за пътуване ще продължи до края на годината и няма да идем никъде. Надявам се да греши. Аз дори майското пътуване не съм анулирала още. Ще видим. Важното е да сме живи и здрави. 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
Травеолани
преди 8 часа, Roberto Baggio каза:

Няма да купувам никакви билети. В момента, в който отворят границите се товарим всички в колата и тръгваме накъдето ни видят очите.

И аз така разсъждавам, и ние се мятаме в колата и или в Орегон, или в Оканаган. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 11 часа, ECC каза:

Германия-да си видим детето,че май ще поставим рекорд.Не сме се виждали от Юни м.г.

И ние така. Нейното прибиране за април отиде в  небитието... 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

България🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Ще грабна раницата и по любимите пътеки на Витоша❤️ с приятелите ми.Ще хапнем топла пролетна супа на хижа Камен дел.Ще се качим на Черни връх.

Мечтая си за топла минерална вода и спа процедури във Велинград.За родопската теснолинейка.За пататник.За хубаво кафе в Златоград.За морето.За хиляда и една отбивки в красивата ни родина,които не съм посетила и тези, които са ми любими и ще се връщам винаги.

Преди всичко ще се срещна с приятелите ми,защото това е нещото, което най много ми липсва.Ще продължа курса си по английски.Ще ходя на работа.

Няма проблем,ако не отида в чужбина.По-важно е здравето.Спокойствието и удовлетворението.

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Днес си купих първите билети от след короната за Канада,но са чак края на ноември.

А иначе имам планове за Централна Азия,но да видим кой месец юли или август.Чакам да мине това и ще преценя.

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Roberto Baggio каза:

Няма да купувам никакви билети. В момента, в който отворят границите се товарим всички в колата и тръгваме накъдето ни видят очите ( както се пееше в една стара песен 🙂) Няма никакво значение накъде и докога ( единият от нас може да работи от всякъде, а другият е "маргинал", така че ще се справим), целта е да не се прибираме в София и да не прекараме нито една вечер повече между четири стени.

 

Както виждате карантината ми понася много добре 🙂

 

 

Петоъгълни стаи ли ще търсите 🤭? И аз преди да ни затворят си мислех, че едно спешно проучване с кола на Босна, Северна Хърватия и Словения ще е подходящо занимание през целия период между май и октомври. И Гърция не е никак лоша за спешно тръгване след юни, обещах на сестра ми истинския плаж с кораб и попътно може да видим пак Метеора, Лефкада и Кефалония. Или пък Скиатос и Скопелос. 

  • Харесвам 7
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Първото ми "свободно" ходене ще е до Париж 😉

Първите самолетни билети - Токио 🙂 

А после може да видя евентуално за Ливърпул.

 

Иначе силно се надявам все пак билетите ни за София по 24 май да влязат в употреба (оптимист съм 😂).

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 2 часа, Stanislav Dimitrov каза:

Днес си купих първите билети от след короната за Канада,но са чак края на ноември.

А иначе имам планове за Централна Азия,но да видим кой месец юли или август.Чакам да мине това и ще преценя.

Сам ли си за Канада ?  Или семейно ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако не ми се състои Баку през юли - най-вероятно първия билет ще е до Баку в първия възможен момент. Иначе смятах да купувам за Узбекистан през октомври, но с промяната на Колумбия за ноември, няма да стане. Така че пърото, което ще купя ще е Узбекистан за пролетта 2021 и евентуално нещо тропическо за нова година.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 10 минути , Roberto Baggio каза:

Мисля първите седмици на палатка, а после като свикнем може и без палатка 🙂

Обсъдихме и това предположение, но не бяхме сигурни колко стени има една палатка 🤣  Няма ли да ви е тясно? 

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Няма да купувам за никъде, докато не се успокои всичко.

Имам все още, малка надеждичка за обичайното море на Тасос, в началото на септември и САЩ, през  останалата част , пак на септември. То, да има полети и отворени граници, пък от днес за утре , ще купя билети, за където ми хрумне в момента. Хич не го и мисля, ходи ми се навсякъде - и на познато, и на непознато място. Мечтая си само, за Виенската опера, по Коледа:)))))))

Но пък и, изобщо не съм депресирана от положението в момента. Даже, малко , с облекчение го приемам - ще си починем и ние, и куфарите от търчане:)))))))))

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

На планина или море в България, вероятно също с палатка, а може и да ги редуваме. Отворят ли границата с Гърция, тръгваме нататък. За самолетни билети - имам си един списък с 10-тина дестинации, да се надявам, че есента ще посетим някой екзотичен остров.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 15 часа, Crazy Horse каза:

Това за Сейшелите ме заинтригува. Може ли да споделиш за кога и откъде намери оферта за там?

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/holiday-in-seychelles-from-sofia/?fbclid=IwAR0mW01NhaDjgXpWJKlUsD-hCyo4yRx5E7iy8NwqgWgAmNo_vIRhh87w3ps

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 минути , Sinka каза:

Имам билети за средата на юни месец за Санкт Петербург и се надявам това да се състои. Иначе искам да си купя за Сингапур и се оглеждам вече. 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/5-lufthansa-cheap-flights-from-french-cities-to-singapore-from-only-e373/?fbclid=IwAR3QvTZconDvsukbO1sYiGKgUdLoyclF1Fmf8uBTc2kR-SGYLD6Jsz4meJw

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.