Прескочи до съдържание

Десета виртуална сБирка на по бирка. Събота, 25.04, 18:00. Тема: Куба - пури, ром и още нещо...


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

преди 34 минути , Адриан ХН каза:

Записвам се

20200425_131234.jpg

ехаа тази снимка от кога е? Хотел Национал и Мелекон, най - верятно е снимано от хотел El Focsa, нали?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 часа, zvezda9001 каза:

ехаа тази снимка от кога е? Хотел Национал и Мелекон, най - верятно е снимано от хотел El Focsa, нали?

Точно от Фокса /Отворената книга/ - 25-ти етаж. Правена е през 1989 г. някой си август 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Lorette каза:

 Записвам се! 🙂

Малко позакъсня, но за сметка на това може да гледаш записа 🙂

 

 

 

Между другото, това с пурите е класически капан както сами сте установили в последствие, имахме май и тук тема из форума, че най-точния начин да си купиш оригинални кубински пури е да си ги купиш от официален източник в чужбина, на съответната цена 🙂 Иначе почти сигурно те премятат с количества, които уж са изнесени контрабандно, брат на вуйчо на склададжия и подобни истории. Иначе яко, че си го приехте като част от приключението 🙂

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 1 час, Георги каза:

Малко позакъсня, но за сметка на това може да гледаш записа 🙂

 

 

 

Между другото, това с пурите е класически капан както сами сте установили в последствие, имахме май и тук тема из форума, че най-точния начин да си купиш оригинални кубински пури е да си ги купиш от официален източник в чужбина, на съответната цена 🙂 Иначе почти сигурно те премятат с количества, които уж са изнесени контрабандно, брат на вуйчо на склададжия и подобни истории. Иначе яко, че си го приехте като част от приключението 🙂

 

Да ти кажа не знам дали бяха лоши, но тук наши приятели разбирачи казаха че са много добри, ние не можем да кажем, защото нищо не разбираме, освен как да ги гънем и мачкаме хахаха 🙂 Когато сме на път всичко приемаме много леко и от забавната му страна и така винаги се връщаме с много готино чувство от дадената страна, просто приемаме че хората са различни и ти си в тяхната страна, не е нужно те да се напасват спрямо туристите, а туристите спрямо тях 🙂

Благодаря за видеото и помощта! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за изключително интересния разказ! @zvezda9001, много цветно разказваш предаде ми усмихнатото си настроение 😊

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Току що изгледах записа! Беше голяма емоция, изживях пътуването заедно с вас ! Много си артистична zvezda! Много хубаво, че сте направили пътуването, че вече нещата са други.., но при първа възможност Куба ще бъде включена и мойте планове! Благодаря за представянето, заитригуваме определено!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@zvezda9001 Да не забравя да пиша, снощи изгледах от youtube и твоето пътуване 🙂 много добра презентация 😉 за което ти благодаря.

Куба ми е една мечта, а и брат ти все ме кара, или към Куба или към Мексико 🙂 защо ли той все иска там да ме заведе.... така и не ми е много ясно.

Още веднъж благодаря. 😊 

 

Благодаря на @Георги, че ги качва в youtube.

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 1.05.2020 г. в 1:21, Иван Попов каза:

а и брат ти все ме кара, или към Куба или към Мексико 🙂 защо ли той все иска там да ме заведе.... така и не ми е много ясно.

Ще ти кажа защо. Там в Куба са най-достъпните и едни от най-красивите  chicas(жени). Предполагам че и Мескико  не е по-различно ,но е по-опасно.Знам го от опит,бил съм 2 пъти в Куба.

464012_3337931442191_230404861_o.jpg

456260_3343869670643_2121238969_o.jpg

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.