Прескочи до съдържание

Десета виртуална сБирка на по бирка. Събота, 25.04, 18:00. Тема: Куба - пури, ром и още нещо...


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Иван Попов
преди 10 часа, eugene.kn каза:

Ще ти кажа защо. Там в Куба са най-достъпните и едни от най-красивите  chicas(жени). Предполагам че и Мескико  не е по-различно ,но е по-опасно.Знам го от опит,бил съм 2 пъти в Куба

Оууу я каква била работата. 😀

Сега вече разбрах 😉 Благодаря ти за информацията 😊

 

Особено на втората снимката ☺️ мацката направо ще те изяде само с поглед 🤩

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 10.05.2020 г. в 13:41, eugene.kn каза:

Ще ти кажа защо. Там в Куба са най-достъпните и едни от най-красивите  chicas(жени). Предполагам че и Мескико  не е по-различно ,но е по-опасно.Знам го от опит,бил съм 2 пъти в Куба.

464012_3337931442191_230404861_o.jpg

456260_3343869670643_2121238969_o.jpg

Според мен са от най-грозните като цяло от Централна и  Южна Америка или поне не знам за по-грозни.

На 10.05.2020 г. в 13:41, eugene.kn каза:

Ще ти кажа защо. Там в Куба са най-достъпните и едни от най-красивите  chicas(жени). Предполагам че и Мескико  не е по-различно ,но е по-опасно.Знам го от опит,бил съм 2 пъти в Куба.

464012_3337931442191_230404861_o.jpg

456260_3343869670643_2121238969_o.jpg

Според мен са от най-грозните като цяло от Централна и  Южна Америка или поне не знам за по-грозни.

Със сигурност са от най-евтините обаче

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Тъкмо да открия нова тема "Каде по света има 'убави жени" и се сетих, че сигурно ще изтече бързо в канала , като оная със снимките. :biggrin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение

@EmoKrastev и какво точно трябва да означава тази снимка?

Кубинка ли е изобщо, дори да е, какво от това? Във всяка една държава има и хубави, дори мис на държавата и конкурси за красота.

Със сигурност и в Куба има, но сравнено с  останалите страни на континента са зле и една снимка няма да промени нищо.

Връзка към мнение

Кубинка е @Alexander. Снимката я качих след твоето категорично мнение че били най-зле. Не знам за целия континент но в сравнение с Щатите, Канада и Панама ми се сториха доста по-добре. Ама е верно - на вкус и цвет товарищей нет. Идеята беше да не се изпада в крайности, да не се дават крайни мнения. Може пък просто да не си случил

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Къде видя  крайни мнения? Все едно да кажем, че рускини или скандинавки са грозни като цяло или пък други от Южна Америка.

Или за теб няма разлика, навсякъде всички са еднакво хубави?

Хващаме 100 жени от улицата от 10 различни държави и ти ще харесаш винаги 10 или 20 или 30 от тези 100, без значение от къде са? Съмнява ме.

Искам да кажа, че в едни страни има повече хубави, а в други по-малко, говоря процентно, а за вкусове изобщо не става  дума.

За това и има конкурси и т.н., не съм чул редовно да има победителки от Куба или Боливия примерно, което също не значи, че нямат   хубави, просто са по-малко сравнени с други страни. 

За Америка и Канада не видях да съм споменал никъде, а особено в Америка колко % са с местни корени?

 

И за да няма недоразумения, веднага давам примери къде в близост има по-хубави процентно от Куба.

Колумбия, Бразилия, Венецуела дори Аржентина

Според теб там по-грозни ли са от от тези в Куба? И не става дума за 2-3-5 или 20 видени или  кой на какво е случил.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Alexander каза:

Или за теб няма разлика, навсякъде всички са еднакво хубави?

Трябва да ти кажа, че навсякъде всичко са еднакво хубави, зависи колко време си бил под карантина сам :lol: 

Специално за кубинките, предлагам да идем заедно и да решим тоя въпрос, та да се знае 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към мнение
1 hour ago, Alexander said:

За това и има конкурси и т.н., не съм чул редовно да има победителки от Куба 

Че те не участват масово в международни конкурси.

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

@eugene.kn мислех, че сме приключили, ама сега си ти наред със снимките.

 

Поне като ме цитираш, не променяй думите ми и смисъла им!

 

 

Връзка към мнение

Темата е за виртуалната сбирка, а не са физическата привлекателност на този или онзи. Особено пък дискусия с негативен отенък, все едно всички сме Ален Делон. Ще ви помоля да я прекратите. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.