Прескочи до съдържание

GullivAir - новата българска авиокомпания


Препоръчани мнения

България ер държат изключително високи цени лятото за Бургас.Въобще не е опция.Две посоки 220лв.Това нормално ли е.Гъливер бяха 122лв зима и лято.

Огромна грешка е да се дава Бургас и Варна на един концесионер Тим,но това е друга тема.

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 8 часа, Hakkâri Spor каза:

 E как 3 часа с кола? Не всеки кара с 200 😉  

Всъщност лятото като има Bulgaria air не е проблем. Но есен-зима-пролет си трябват полети. Дано ги върнат Gullivair

София-Бургас се взема за 3:30 с нормално каране като е само магистрала при спазване на ограниченията. Не знам за какво каране с 200 става дума ...

При цена на билета 200+ лв, това е само за този, който няма кола ...

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 22 минути , Lucas каза:

Удобството да стигнеш за 36 минути до София и до Бургас не го заменям за нищо ,лично аз

Зависи от крайна дестинация. Ако е Поморие, Слънчев Бряг и тн. то миналата година няколко пъти лично се убедих, че стигането дотам с кола е по-бързо като цяло. Разбира се, за начало на пътуването броим излизането от вкъщи, а за край - пристигането във финалната точка. А цените на копърките на летище Бургас дори не коментирам - 8 км до Поморие почваха от 40 лв, Сл. Бряг от 60.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Говоря за Бургас и в София с метрото.

Автобус 15 спира пред терминала в Бургас ,за 20минути стига до града.

А това Тракия не е магистрала ,а селски път убиец.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение

Аз само един път съм летял от София до Бургас ... беше голям кеф.  10.00 излетя, 10.40 кацна, отпред без никакво чакане.. автобус 15 и към 11 ч. бях вече при автогарата.

А тази магистрала, цялата в кръпки... да не я коментирам изобщо.  Но чисто финансово е по-изгодно няколко души в кола, отколкото всеки отделно да си плаща самолетен билет. Колкото  до тези 3 часа и 36 минути.. зависи колко време отнема излизането от София. Ако е в пиков час, това е доста време. А аз както съм и в западен квартал, докато стигна до края на Цариградско... в посока Нови Хан, то мина 1 час...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Винаги бих избрала полет пред пътуване с кола, но за съжаление щом две АК не намериха финансов смисъл да летят до Бургас през зимата, едва ли скоро такава линия да просъществува дългосрочно.

По темата - гъливци последните месеци са ангажирани да изпълняват хуманитарни полети към благотворителна организация в помощ на Украйна.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 56 минути , Георги Матеев каза:

Зависи от крайна дестинация. Ако е Поморие, Слънчев Бряг и тн. то миналата година няколко пъти лично се убедих, че стигането дотам с кола е по-бързо като цяло. Разбира се, за начало на пътуването броим излизането от вкъщи, а за край - пристигането във финалната точка. А цените на копърките на летище Бургас дори не коментирам - 8 км до Поморие почваха от 40 лв, Сл. Бряг от 60.

Точно, зависи от крайната дестинация. Ако е Ахтопол, стигането до там с кола не е по-бързо като цяло. До Бургас по измислената магистрала общо взето е окей, но от Бургас до Ахтопол пътят понякога е безкраен и е наказание. И аз си искам удобството на полетите от София до Бургас както беше в миналото, но уви. Затова пък Райън отново ще летят София - Варна от м.март догодина. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, Lucas каза:

България ер държат изключително високи цени лятото за Бургас.Въобще не е опция.

Това не е константа защото съм виждал цени в юли месец за по 60лв на посока и под 60лв даже въпреки, че са малко.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да ,но от лято 2022 цени по 60 лв няма,най - евтиния беше 86,80 в една посока ,делничен ден и то по -рано купен.

 

В статията от вчера собственика на Гъливер е казал,че ще възстановят от сезон 2023 полетите,въпроса е зимата ще ги остави ли.

Лично мое мнение ,че в нормалните държави се субсидира такъв тип полети и при положение ,че се дават пари за такива глупости,държавата спокойно може да даде едно рамо за 3 полета зимата,а ако са на нормални цени,може и да няма нужда.

Пуснете полети по 20€ до София и виж дали целия самолет няма да е пълен зимата.

 

Нима не се наливат 30 години пари в БДЖ,а то там даже резултат няма 

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Преди 1 час, Lucas каза:

Да ,но от лято 2022 цени по 60 лв няма,най - евтиния беше 86,80 в една посока ,делничен ден и то по -рано купен.

 

В статията от вчера собственика на Гъливер е казал,че ще възстановят от сезон 2023 полетите,въпроса е зимата ще ги остави ли.

Лично мое мнение ,че в нормалните държави се субсидира такъв тип полети и при положение ,че се дават пари за такива глупости,държавата спокойно може да даде едно рамо за 3 полета зимата,а ако са на нормални цени,може и да няма нужда.

Пуснете полети по 20€ до София и виж дали целия самолет няма да е пълен зимата.

 

Нима не се наливат 30 години пари в БДЖ,а то там даже резултат няма 

 

Ами не , полети на такива разтояние не се субсидират и не трябва. Субсидира се влак, с който хем е по-иконимични, хем по-екологично.

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Да съгласен съм,но това в нормалните държави.В държава,която не е способна да осигури нормален железопътен транспорт в рамките на 2-3часа колкото е средното за ЕС за 400км разстояние,да субсидира полета е най малкото което може да направи като компенсация ,за това че не става !

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искам да пробвам да купя билети за Пукет,но ми иска травъл документ още на първа стъпка.Паспорта ми изтича скоро и очаквам новия до десетина дни.Мога ли да попълня данните на стария си паспорт/който реално не е изтекъл/ и след това да го променя?

Връзка към мнение
преди 7 часа, moli84 каза:

Искам да пробвам да купя билети за Пукет,но ми иска травъл документ още на първа стъпка.Паспорта ми изтича скоро и очаквам новия до десетина дни.Мога ли да попълня данните на стария си паспорт/който реално не е изтекъл/ и след това да го променя?

Едва ли има кой да ти отговори тук, потърси телефон и питай. Според мен няма да има проблем със смяната на документ, ако има ще е ебаси прецедента. 

Връзка към мнение
преди 59 минути , Jorro каза:

Едва ли има кой да ти отговори тук, потърси телефон и питай. Според мен няма да има проблем със смяната на документ, ако има ще е ебаси прецедента. 

Целия ден никой не вдига на единия телефон ,другия е изключен 😀

Утре си взимам новия паспорт и ще пробвам да ги купя. Дано да стане.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 22.11.2022 г. в 13:59, moli84 каза:

Добавям, че купих 3 билета за 27-ми за Пукет.

Хотел намерихте ли подходящ, аз се колебая дали да не се възползвам от директния полет?

Връзка към мнение

Например този 4-звезден https://www.booking.com/Share-qluH7v

 

276 евро за двама за 7 нощувки

 

Редактирано от neuromancer
оправен линка
Връзка към мнение
преди 2 часа, Hakkâri Spor каза:

Например този 4-звезден https://www.booking.com/Share-qluH7v

276 евро за двама за 7 нощувки

 

Посоченият линк  води към бг мама , което едва ли вече учудва някого 😂

 

Ние останахме много доволни от този - https://www.marriott.com/en-us/hotels/hktwi-the-westin-siray-bay-resort-and-spa-phuket/overview/?scid=f2ae0541-1279-4f24-b197-a979c79310b0

 

Стаите с басейн на терасата са прекрасен и невероятен избор за по-романтичните , гарантирано ще останете доволни 😉🙃🎉

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Ние предния път комбинирахме Пукет със Као лак,сега ще комбинираме Пукет със остров Ко Йао ЙаЙ-на 30 Мин от Пукет. На острова резервирах вила ,сега търся за Пукет.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
преди 1 час, Lucas каза:
Цитат

GullivAir ще осъществи първи полет до Пукет на 27 декември 2022 г. с връщане на 4 януари 2024 г.

Ах, как завиждам на хората, които ще изкарат над година в Пукет... 😄

  • Смея се 11
Връзка към мнение
5 minutes ago, Coo said:

Яко ще пускат още в самолета може би? 🙂

(Това е на агенция и съм кропнала името, но ако по цветове и други атрибути се разбере, трийте)

 

/cdn-cgi/mirage/56922e9e9ddfaedd755fc01bb2857d8bee04132e4e93449588ca97a559e2cc1c/1280/https://magelanci.com/uploads/monthly_2022_12/IMG_20221221_233214.jpg.9336f74754c305b35aad233b82e47353.jpg

Мечта ! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.