Прескочи до съдържание

GullivAir - новата българска авиокомпания


Препоръчани мнения

преди 8 минути , Coo каза:

Яко ще пускат още в самолета може би? 🙂

(Това е на агенция и съм кропнала името, но ако по цветове и други атрибути се разбере, трийте)

 

/cdn-cgi/mirage/449d60d459fac32712512998d20addc6c17a118aae4a5dfc6517a1d34bcda6dc/1280/https://magelanci.com/uploads/monthly_2022_12/IMG_20221221_233214.jpg.9336f74754c305b35aad233b82e47353.jpg

Цената на НГ пакет очаквано ще е по-ниска от този за Велинград. 

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 8 минути , ttashkov каза:

сайта им ги гледам и при мен излизат.

Така съм съгласен.  Ти даваш пример с февруари, а в първоначалното съобщение  пишеш за 24ти януари. Мерси все пак за отделеното време.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 56 минути , mayabog каза:

На какъв телефон можем да се свържем с GullivAir,че сме купили билети за нас и за децата на различни места в самолета?Чартъра до Пукет спира ли за престой някъде?

Типа на самолета не предполага да спира някъде за презареждане. По принцип билетите бяха скъпи по всеобщо мнение, но след като вече ги имате, радвайте се на пътуване без прекачване и разправии. С телефон не мога да помогна, но все някой магеланец ще се включи.

Връзка към мнение
Преди 1 час, mayabog каза:

На какъв телефон можем да се свържем с GullivAir,че сме купили билети за нас и за децата на различни места в самолета?Чартъра до Пукет спира ли за престой някъде?

ГЪЛИВЕЪР ЕООД
ЕИК: 203947405
phone 02 945 90 27

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте ! 
Бих искала да попитам , някой дали е успял да закупи билети директно през сайта на Гъливеър за полета през месец април до о.Пукет ? Аз срещам затруднение и ако има някой друг ,който е успял да вземе ще съм

благодарна за информацията!
Телефон няма ,изключен е ,на имейли не отговарят . 

Връзка към мнение
преди 9 минути , sofia7 каза:

Здравейте ! 
Бих искала да попитам , някой дали е успял да закупи билети директно през сайта на Гъливеър за полета през месец април до о.Пукет?

Трябва да купуте двупосочен полет. Ако искате само в едната посока не може.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Ivko каза:

Трябва да купуте двупосочен полет. Ако искате само в едната посока не може.

Опитах ,но ми дава грешка . Затова исках да знам дали проблемът е при

мен или в самия сайт.

Връзка към мнение
На 1.03.2023 г. в 18:09, moli84 каза:

Аз съм купувала ,но за декември 2022. Нямах проблеми.

Успях да се свържа с компанията ! Ако някой има нужда мога да оставя имейл за контакт .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 11.03.2023 г. в 13:57, mayabog каза:

Ние летяхме сега март,всичко беше ок.Сами без агенция,екипажа стои и той в Пукет една седмица и чака пътниците,затова билета е двупосочен.

Взехме и ние билети за 24-ти, та да видим.... и хотел букнахме на Ката. Екскурзиите там на място. Ако имате някакви препоръки....?/транспорт от летище, сим карти-интернет, всичко би било полезно/, опитах на лично съобщение, но не ми дава да Ви изпратя.

Исках да питам дали има интернет на самолета? Сигурно е глупав въпрос за чартър,ама нали надеждата умирала последна 🙂

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 4 минути , jorkin1 каза:

Взехме и ние билети за 24-ти, та да видим.... и хотел букнахме на Ката. Екскурзиите там на място. Ако имате някакви препоръки....?/транспорт от летище, сим карти-интернет, всичко би било полезно/, опитах на лично съобщение, но не ми дава да Ви изпратя.

Исках да питам дали има интернет на самолета? Сигурно е глупав въпрос за чартър,ама нали надеждата умирала последна 🙂

Малко ми е старичка информацията, но имаше няколко гишета на изхода на летището, където се плащаше за микробус. През 2017 беше 400. Дават ти бележка и те насочват къде да се качиш, че има няколко фирми. Показваш си резервацията за хотела, за да знаят за къде си. Оставят те пред хотела.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 8 минути , randi каза:

Днес авиокомпанията върна втори А330 на лизингодателя. Остават само с една машина(LZ - ONE). LZ - AWY и LZ - AWZ отиват за скрап.

Защо 15-годишни машини отиват за скрап?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.