Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2020


Mary

Препоръчани мнения

world-with-ribbon-vector-158237-1.jpg

 

 

Живеем в едно интересно от историческа гледна точка време, но безкрайно трудно за всички нас, които обичаме пътешествията.

За първа година в живота ни, Коледата в реалността вероятно няма да е такава, каквато сме свикнали да бъде. 

Затова ще се опитаме тук да поддържаме коледния дух, да запазим традицията ни за размяната на подаръци, за добро настроение и позитивни мисли, от които имаме нужда по всяко време.

 

В размяната на подаръци може да се включи всеки, който има желание да участва. Както обикновено ще помоля записалите се, да бъдат отговорни, да влизат редовно във форума, да отговарят бързо на писмата ми и най-важното да изпратят в срок подаръка. Тази година куриерите са още по-натоварени, затова е още по-важно да не оставяме нищо за последния момент. 

 

За поредна година ща кажа, че избирането на подарък не е просто работа - отделете време и купете това, които и вие бихте искали да получите за Коледа.

Показването на подаръка в темата е задължително.

 

0236-2.jpg

 

 

Как протича размяната на подаръци:

1. Всеки желаещ да участва, се записва в тази тема в определения срок. Тази година срокът ще е до 17-ти ноември.

2. Пиша писмо на всеки за потвърждаване на участието и вие ми давате данни за доставка. Това събиране на данни отнема поне 5 дни.

3. С помощта на програма разбърквам участниците и всеки получава име(и куриерски офис за доставка) на магеланец, на когото да подари подарък. Изпращам на всеки писмо с името и куриерския офис на магеланеца, който ви се е паднал. Това ми отнема 2-3 дни.

4. От години сумата, която е определена за подарък е 20лв., но през последните години май всички подаръци са били за по-висока сума, така че това не е границата - всеки може да подготви и подари подарък по негова преценка, просто не бива да бъде на по-ниска цена, за да има все пак някакво равновесие.

5. Всеки изпращащ подарък поема куриерските разходи, като те са извън посочената сума от 20лв.

6. Когато изпратите подаръка ми пишете отговор на моето съобщение, че е изпратен - така аз следя получаването.

7. Срокът за изпращането на подаръци тази година ще бъде до 15-ти декември!

8. Всеки получател показва в тази тема подаръка, който е получил, като не забравя да спомене форумния ник на изпращача. Моля, не пишете имената на изпращача, а само ника тук в темата.

 

Всякакви допълнителни въпроси, мнения и предложения по организацията и провеждането, можете да задавате в темата.

 

Краен срок за записване - 17.11.2020г.

 

Това са темите от миналите години:

Размяна на коледни подаръци - сезон 2019

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017 

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015

Размяна на коледни подаръци - сезон 2014

Размяна на коледни подаръци - сезон 2013 

 

 

И за да отбележа все пак ненормалната година, ще добавя една показателна за годината картинка.

Надявам другата година тук да подредя най-сладникавите коледни картинки, показващи пътешествия, събирания с любимите ни хора и един нормален свят!

 

covid-world-1 (2).jpg

 

Нека записването да започне сега!

 

Участници:

1. noshtna_ptica

2. savagejo

3. Agi

4. Бръмбар

5. schnappsyy

6. Juliaaa

7. Bozhidar1978

8. Lorette

9. valentin_st

10. seaell

11. ДиянаВ

12. Георги

13. jungfraujoch

14. marycap

15. jul

17. Цвете

18. Моника

19. saved_

20. cck

21. Георги Матеев

22. BlackArt77

23. lesy

24. Marisha

25. Crazy Horse

26. milen_40

27. Костов

28. antony2001

29. Ивайла

30. Ognyan

31. bulpa

32. Childish

33. Monika_Koko

34. Olianata

35. iabulka

36. oli_mali

37. tany

38. CarpeDiem

39. Роми

40. Eti*

41. mamaivy

42. zvezda9001

43. viola7707

44. Еmilia

45. kreo

46. patilana

47. bibi

48. kali

49. mradulova

50. Kalina Ivanova

51. liliya

52. lyusi

53. t_petkov

54. Румяна

55. sndos

56. ina.bg

57. Marusinka

58. Вероника

59. crazyhorse

60. s.zheleva

61. Иван Попов

62. Raindrop

63. achieva

64. Граф Вронски

65. sun4e

66. EmoKrastev

67. ttelena

68. spear

69. aleksandrina

70. Yabandzhieva

71. feel_the_rush

72. manu80

73. silvia_b

74. funny

75. Beatrice

76. rocknrose

77. garvana

78. Дани Магелани

79. D_Ivanova

80. Tina

81. Wonderfulworld

82. margarettod

83. Миланка

84. atrencheva

85. Дидка

86. wiliko

87. peterpup

88. Mary

Редактирано от Mary
  • Харесвам 17
  • Браво 4
Връзка към мнение

Добро утро        Прекрасна тема за начало на работната седмица :read:   Записвам се с удоволствие 🎁

Редактирано от Bozhidar1978
Правописна грешка
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

@Mary,толкова хубаво си го написала!

От 2016 година съм в МАГЕЛАНЦИ и от тогава не пропускам размяната на коледни подаръци.

Всеки ден имаме нужда от позитивно мислене и хубави емоции.Всеки ден можем да бъдем добри,но по Коледа чудеса се случват винаги.И нека празниците бъдат топли и спокойни,с подаръци от сърце!

Записвам се.Ехаа,най-хубавият и късметлийски номер 13!😊

 

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Записвам се и аз. Малко бонус позитивно коледно настроение е добре дошло, особено тази година 🙂

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Вътре и аз. Нещо позитивно никога не е в излишък.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.