Прескочи до съдържание

Туристически обувки


Моника

Препоръчани мнения

Аз от тия черните преди време си купих яркосини за едно дъждовно пътуване. Прогнозата не се сбъдна и така и не ги ползвах никога - седят си в шкафа.
Просто взех да ползвам маратонки с гортекс и всичко е наред. 
А за по-камениста планина, не горски пътеки, и аз като Мастъра, залагам винаги на обувки над глезена. Често по-сериозната инвестиция си струва парите. Едни трисезонни La sportiva trango сигурно десет години ги влача, не са мръднали!
 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Говорим за креативно решение , когато няма друга възможност.Едва ли някой ще разчита да прави преходи с найлонови пликове.

А иначе за камънак , скали , сипеи си трябва стабилна обувка със защита на глезена ( средно високите за мен са ок)  , ако не сте Килиан Жорнет или расли в Хималаите.С платненки в парка или по горските пътеки.

 

Покрай Zaro се сетих за любопитна статия от тия дни ( надявам се да не се приеме за реклама) :

 

https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2024/05/01/4591508_vzimai_tashevkata_i_da_trugvame/

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.