Прескочи до съдържание

Украйна през зима/пролет 2021


DaBo

Препоръчани мнения

Мирослав Василев
Преди 1 час, CarpeDiem каза:

@DaBo ще помоля за съвет може ли да се има вяра на железниците. Имам следните опции за прибиране от Лвов до Киев като полета ми за София е към 11.30 вечерта - нощен, бърз 06- 11.30 или следобеден 11.30 -18:00. Клоня към последния за да имам пълна вечер в Лвов преди това,а и ми е по-удобен, но ако по някаква причина го канселират например няма следвеащ влак в неделя, който да пристига навреме, та се чудя дали да рискувам. Преди това ще имам 4 пълни дни в Киев, които ми се струват достатъчни за основните забележителности, тя някак си не съм сигурна, че ще избутам цял ден от рано сутринта до късно вечерта последния ден.

@Eva eva струва ли си тура до Чернобил според теб? Аз определено имам колебания дали да го правя, препокри ли се с очакванията ти?

 

Тъй като, съм ползвал сутрешния влак, останах изключително доволен, в пъти по-добре е от нашите. Има снимки на първата страница на темата.

 

Да знаеш, че сутрешния е цял вагон, тоест не отделни купета, което го считам за предимство. А следобедния е на купета по 6 човека.

 

Във влака има и бюфет, дават и бутилка минерална вода (която си си платил с билета 😀).

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , iMari каза:

Два пъти съм била в Киев за по 3-4 дни и пак не ми е достатъчно, изключителен град. Но то мойто си беше любов от пръв поглед 😍

Да споделя за последната ни разходка преди полета и за случайно откритите шарените къщички по ул. Воздвиженска. Започнахме от Андреевата църква, която вече е отворена за посещение и алеята с художниците.

 

Права си! Особено в топло време Киев има много какво да предложи, ама аз нали тук не съм турист и малко по по-различен начин гледам на нещата. Като дойдеш за трети път, дай знак да се разходим заедно и да пийнем по едно, две. 🥂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 15 минути , DaBo каза:

Като дойдеш за трети път, дай знак да се разходим заедно и да пийнем по едно, две.

И за вторият път щях да предложа, но останах с впечатление, че си в Хърватия. 🙂

Благодаря, с удоволствие!

 

Връзка към мнение
преди 39 минути , iMari каза:

 

@DaBo, каква е историята на шареният квартал? Изглежда, че някой купува старите къщи и ги превръща в луксозни постройки. Някаква нова гъзария ли е или арт проект 🙂

 

Като цяло тече проект по възстановяване на Подиль и тази улица е част от него. Спазват се всякакви изисквания да отговаря на оригиналния стил. То и аз кой знае колко не знам. Уж сме времено тук.

В момента, iMari каза:

И за вторият път щях да предложа, но останах с впечатление, че си в Хърватия. 🙂

Благодаря, с удоволствие!

 

Ами там бях, да! На третия път ще успеем!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 14.05.2021 г. в 18:40, CarpeDiem каза:

 

@Eva eva струва ли си тура до Чернобил според теб? Аз определено имам колебания дали да го правя, препокри ли се с очакванията ти?

 

Ето ме, извинявай, че се забавих с отговора. Относно тура до Чернобил - истината е, че аз отидох в Украйна само заради този тур. Цялата история с Чернобил ми е много интересна отдавна, покрай сериала още повече. Та, за мен не съществуваше колебание по този въпрос. Турът беше точно това, което очаквах. Припят ме разтърси, там беше по-зловещо от снимките. Ако искаш разгледай снимки в tripadvisor от туровете в Чернобил и прецени. 

От друга страна Киев ме изненада много приятно, страхотен град е. Както вървят нещата май няма да стигна до Бари тази година и обмислям още едно посещение, този път Лвов и малко Киев 🙂 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 14.05.2021 г. в 18:57, iMari каза:

Въпросът не е към мен, но и аз разглеждах варианти за ходене на Лвов. Не знам кога ти е полета, но това е цена с Украински авиолинии на 30.05 през jetcost.de -> lastminute с Дайнърс.

image.png.1a4b007bf0faf5b50570ee1999963433.png

 

Ако нямаш Дайнърс, има и други варианти за намаление с различни карти в темата за rumbo/edreams и т.н.

Имам въпрос, относно закупуването на вътрешния полет с Windrose в Украйна, билетът може да се вземе чрез еднократно плащане с Дайнър или картата минава повече от веднъж в lastminute?

 

Доколкото се разрових само тази авиокомпания лети по вътрешния линии, така ли е?

Връзка към мнение
преди 2 часа, agenta каза:

Имам въпрос, относно закупуването на вътрешния полет с Windrose в Украйна, билетът може да се вземе чрез еднократно плащане с Дайнър или картата минава повече от веднъж в lastminute?

 

Доколкото се разрових само тази авиокомпания лети по вътрешния линии, така ли е?

Ами не, Украински авиолинии също пътуват, но аз трябва да се извиня на @CarpeDiem, че я подведох с примера си. Скриншота, който съм дала за полет в 17:35 на 30.05, всъщност се изпълнява от Wind rose, а не от UIA, както си мислех.

Това е сайта на UIA:

https://book.flyuia.com/EN/default/flights?searchId=3a955fd0-6849-473b-bb9d-e8c9efa14d92&storageId=e1bc5d2c-eb81-e4c4-42b7-f6ed382bed40&flyuiacountrycode=bg&flyuialanguagecode=en&newSearch=

Бях заравила, че тази АК почти не се поддава на намаление от сайтовете. Реално билета излиза по-скъп през джеткост, отколкото от офиц. сайт на АК.

Но пък има намаление за полетите на WR.

@agenta, не знам дали Дайнърса ще мине повече от веднъж. Някой каза, че напоследък я е ползвал няколко пъти точно в ластминет. Но дали се случва така при всички.....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, iMari каза:

Ами не, Украински авиолинии също пътуват, но аз трябва да се извиня на @CarpeDiem, че я подведох с примера си. Скриншота, който съм дала за полет в 17:35 на 30.05, всъщност се изпълнява от Wind rose, а не от UIA, както си мислех.

Това е сайта на UIA:

https://book.flyuia.com/EN/default/flights?searchId=3a955fd0-6849-473b-bb9d-e8c9efa14d92&storageId=e1bc5d2c-eb81-e4c4-42b7-f6ed382bed40&flyuiacountrycode=bg&flyuialanguagecode=en&newSearch=

Бях заравила, че тази АК почти не се поддава на намаление от сайтовете. Реално билета излиза по-скъп през джеткост, отколкото от офиц. сайт на АК.

Но пък има намаление за полетите на WR.

@agenta, не знам дали Дайнърса ще мине повече от веднъж. Някой каза, че напоследък я е ползвал няколко пъти точно в ластминет. Но дали се случва така при всички.....

Няма проблем, забелязах, но в крайна сметка се спрях на влака в 11, защото сме 4ма и не бях сигурна и аз ще мине ли няколко пъти намалението. Коя сим карта ще ме посъветвате да си взема и от къде? Полетът е много късно и ще трябва да намеря такси на място, няма да стане с Uber изглежда, а пък картата да купя на следващия ден. 

Връзка към мнение
преди 21 минути , CarpeDiem каза:

Няма проблем, забелязах, но в крайна сметка се спрях на влака в 11, защото сме 4ма и не бях сигурна и аз ще мине ли няколко пъти намалението. Коя сим карта ще ме посъветвате да си взема и от къде? Полетът е много късно и ще трябва да намеря такси на място, няма да стане с Uber изглежда, а пък картата да купя на следващия ден. 

Киевстар - https://kyivstar.ua/en/mm/tariffs

Водафон - https://www.vodafone.ua/en/privatnim-klientam/rates

Лайфсел - https://www.lifecell.ua/en/small-business-lifecell/tariffs/

 

Това са най-големите мобилни оператора. Виж кой към момента ще ти е най-изгоден. Като цяло на самото летище има много добър и безплатен нет. Можеш да се вържеш на него за убър. А самото приложение си го изтегли преди това. Поне преди работеше и с чужд номер. Bolt и Uklon са също вариант, те са като убър.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 12 минути , CarpeDiem каза:

Няма проблем, забелязах, но в крайна сметка се спрях на влака в 11, защото сме 4ма и не бях сигурна и аз ще мине ли няколко пъти намалението. Коя сим карта ще ме посъветвате да си взема и от къде? Полетът е много късно и ще трябва да намеря такси на място, няма да стане с Uber изглежда, а пък картата да купя на следващия ден. 

Имаш опция и за влак до летището - Бориспил експрес. Има влак, който пристига в 20:30 и 21:40 (или около 21:00, според друго разписание), ето и разписанието . Цената е 80 хривни. Най-добре, просто проверете като пристигнете с влака от Лвив.

 

Там оперират и Bolt и Uklon, може да си ги поръчате, от някъде където хващате интернет и после не ви е нужен. Bolt даже може да се поръча и през сайта им, няма нужда от приложението.

 

Аз като, казах че имате опция за влака, да питам, тъй като всеки път, като някой спомене, че ще пристигне с влака и после се казва, че трябва да се върви много, защото Раян е на друг терминал. А аз всеки път, който съм летял с Раян оттам, слизам от влака, влизам през първия изход и се качвам да горното ниво за проверка, да след това се върви известно време, до гейта (това ли се има предвид под вървене)? Просто сега се сетих, защото ми беше направило впечатление.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 25 минути , Мирослав Василев каза:

Аз като, казах че имате опция за влака, да питам, тъй като всеки път, като някой спомене, че ще пристигне с влака и после се казва, че трябва да се върви много, защото Раян е на друг терминал. А аз всеки път, който съм летял с Раян оттам, слизам от влака, влизам през първия изход и се качвам да горното ниво за проверка, да след това се върви известно време, до гейта (това ли се има предвид под вървене)? Просто сега се сетих, защото ми беше направило впечатление.

Кога си летял с тях? Преди пандемията използваха терминал F (нов терминал, използван за някои от лоу костовете и чартърни полети), а той сега е затворен и всички авиокомпании, опериращи на Бориспиль, използват терминал D. Мисля, че за терминал D говориш.

 

517393133_Screenshot2021-05-18at14_17_00.png.8ecb0eeabc4417f58d358c86e90130df.png

 

Като работеше F, между двата имаше шатъл, но и пеша не е чак кой знае колко - около 15-на минути.

 

Тук е разписаниято на влака от летището до града - https://kbp.aero/en/kiev-boryspol-express/

Първият е в 01:50. Не знам сега Райън кога кацат, но ако пак са посред нощите и има закъснение, може и този влак да се използва.

Това е от града до летището: https://kbp.aero/en/kyev-boryspol-ekspress/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 15 минути , DaBo каза:

Кога си летял с тях? Преди пандемията използваха терминал F (нов терминал, използван за някои от лоу костовете и чартърни полети), а той сега е затворен и всички авиокомпании, опериращи на Бориспиль, използват терминал D. Мисля, че за терминал D говориш.

Ами и преди пандемията и по-време на пандемията, всеки път съм летял от терминал D. Което е доста странно, защото съм летял към различни държави, не към някоя определена държава.

 

Затова ми беше интересно и бях сигурен, че нещо объркано има 🤣, тъй като всички казват, че излитат от по-далечен терминал, пък аз не ходя до него.

 

Вероятно е някаква случайност 🤔

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 минути , Мирослав Василев каза:

Ами и преди пандемията и по-време на пандемията, всеки път съм летял от терминал D. Което е доста странно, защото съм летял към различни държави, не към някоя определена държава.

 

Затова ми беше интересно и бях сигурен, че нещо объркано има 🤣, тъй като всички казват, че излитат от по-далечен терминал, пък аз не ходя до него.

 

Вероятно е някаква случайност 🤔

Ние сме от две години и половина тук и летяхме до пандемията до/от БГ с Луфти или австрийските. Само един път или два съм летяла с Райън до/от София и винаги са кацали на F. Но той е много нов терминал, отвориха го лятото на 2019 някъде и от март 2020 е затворен. Така че е много вероятно, като си летял да не е бил отворен.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, CarpeDiem каза:

Няма проблем, забелязах, но в крайна сметка се спрях на влака в 11, защото сме 4ма и не бях сигурна и аз ще мине ли няколко пъти намалението. Коя сим карта ще ме посъветвате да си взема и от къде? Полетът е много късно и ще трябва да намеря такси на място, няма да стане с Uber изглежда, а пък картата да купя на следващия ден. 

На летището се продават карти с Интернет на една неугледна сергийка. Намира се, като излезеш от зона пристигащи, в дясно, по средата на терминала. Летището работи почти денонощно, заради чартърите и не е изключено да има някой на сергийката и вие като кацнете. Там двама симпатяги предлагат( по спомен) карта на Водафон за 200 гривни с 6GB интернет и на lifecell  за 250 гривни с 20GB. Директно ти взимат телефона от ръцете, правят настройките, звънят на някакъв номер и активират картите. Казаха, че веднъж активирана картата е активна една година, та може да остане и за следващо ходене. 🙂

В случай, че настаняването ви е около центаралната гара - като тръгнеш от зоната с пероните към ескалаторите на централното фоайе, точно преди ескалаторите има офиси със светещи реклами, пак май бяха на водафон и лайфсел.

Под Майдана има мол - GLOBUS, който е разделен на две. В тази част, която е откъм ул. Mykhailivska ми се мерна офис на kiivstar, някъде под Била, акто слизаш с ескалаторите надолу.

Иначе офисите на мобл. оператори са из целият град, но изброените места са удобни за туристи.

 

Препоръчвам използването на Bolt(другите споменати компании не сме ползвали) или подобен транспорт. В друго време метрото е много удобно, но не е много подходящо в условия на пандемия. Станциите са дълбоки, въздуха е застоял, народа е един върху друг. Цените на Болт са по-ниски от такси в София, предлагат Isolated автомобили, в които задната седалка е изцяло изолирана от шофора чрез някакъв прозрачен материал, оставен е само процеп, през който даваш парите. Обаче пък за 4ма може да ви трябват две коли.

 

преди 31 минути , Мирослав Василев каза:

Ами и преди пандемията и по-време на пандемията, всеки път съм летял от терминал D. Което е доста странно, защото съм летял към различни държави, не към някоя определена държава.

Когато Раян стартираха тези полети преди точно две години, както Дабо писа, кацаха на F, което беше доста неудобно. Чакаше се шатъл за да те закара до D, от където тръгва еспреса, освен това там нямаше нито салони, нито магазини. Вероятно си чел мнения от този период. Просто тогава Раян оперираха оттам.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, iMari каза:

Ами не, Украински авиолинии също пътуват, но аз трябва да се извиня на @CarpeDiem, че я подведох с примера си. Скриншота, който съм дала за полет в 17:35 на 30.05, всъщност се изпълнява от Wind rose, а не от UIA, както си мислех.

Това е сайта на UIA:

https://book.flyuia.com/EN/default/flights?searchId=3a955fd0-6849-473b-bb9d-e8c9efa14d92&storageId=e1bc5d2c-eb81-e4c4-42b7-f6ed382bed40&flyuiacountrycode=bg&flyuialanguagecode=en&newSearch=

Бях заравила, че тази АК почти не се поддава на намаление от сайтовете. Реално билета излиза по-скъп през джеткост, отколкото от офиц. сайт на АК.

Но пък има намаление за полетите на WR.

@agenta, не знам дали Дайнърса ще мине повече от веднъж. Някой каза, че напоследък я е ползвал няколко пъти точно в ластминет. Но дали се случва така при всички.....

@iMari и @DaBo взех билети отиване и връщане от Киев до Лвов през lastminute, имам имейли получени с PNR номера и с номера на Е-билета, но в страницата на Windrose никъде не мога да проверя имам ли билети или не?

При опит да направя онлайн чен ин, той естествено не е дошъл не открива пътника. При опит да ги проверя, чрез секцията - Additional Services, отново не намирам по номерата на билетите нищо.

 

Може ли за малко помощ, как и от къде мога да проверя в авиокомпанията дали всичко с билетите ми е наред?

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 33 минути , agenta каза:

@Мари Николова и @DaBo взех билети отиване и връщане от Киев до Лвов през lastminute, имам имейли получени с PNR номера и с номера на Е-билета, но в страницата на Windrose никъде не мога да проверя имам ли билети или не?

При опит да направя онлайн чен ин, той естествено не е дошъл не открива пътника. При опит да ги проверя, чрез секцията - Additional Services, отново не намирам по номерата на билетите нищо.

 

Може ли за малко помощ, как и от къде мога да проверя в авиокомпанията дали всичко с билетите ми е наред?

Онлайн чек ин при тях е наличен 24 часа преди полета и самата форма за чек ин е някаква стара версия. След като имаш Е-билет би трябвало всичко да е наред.

Това им е номерът за международни обаждания:

phone
+38 (044) 498-77-77 International number
 
Имат фейсбук https://www.facebook.com/windrose.aero
Пиши им там, ако не искаш да звъниш по телефон. Просто не знам как по друг начин да се провери.
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте, @DaBo,

Благодаря за насоките, свързах се с Windrose през Фейсбук и ми потвърдиха, че всичко е наред с билетите.

 

Да питам @Мари Николова и  тези от вас, които са ползвали картата Дайнърс за влизане във ВИП салона на летището Бориспол, приемат ли я безпроблемно?

 

Реших да им пиша и при въпрос дали приемат карта Дайнърс Интернешънъл ми отговориха следното в прикачения файл, странно ?

Screenshot_20210519_133017_com.microsoft.office.outlook.jpg

Връзка към мнение

Premier VIP lounge няма нищо общо със салоните, в които може да влезеш с Дайнърс. Доколкото разбрах те са били два отделни, за вътрешни и международни линии, но сега работи само един. Ето линк към мнението ми:

На табелката пред салона, на която са изброени картите, с които може да влезеш присъства Дайнърс. Погледнах, че са ме таксували само с 1 долар за проверка. Ако не приемаха Дайнърс щяха да ме таксуват с пълната сума за гост.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , iMari каза:

Premier VIP lounge няма нищо общо със салоните, в които може да влезеш с Дайнърс. Доколкото разбрах те са били два отделни, за вътрешни и международни линии, но сега работи само един. Ето линк към мнението ми:

На табелката пред салона, на която са изброени картите, с които може да влезеш присъства Дайнърс. Погледнах, че са ме таксували само с 1 долар за проверка. Ако не приемаха Дайнърс щяха да ме таксуват с пълната сума за гост.

Благодаря много за уточнението, просто се обърках, защото само Premier VIP lounge  имаха имейл, а бизнес салона няма имейл за връзка. 🙂 Дано случим на хубаво време само!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, agenta каза:

Благодаря много за уточнението, просто се обърках, защото само Premier VIP lounge  имаха имейл, а бизнес салона няма имейл за връзка. 🙂 Дано случим на хубаво време само!

Кога идвате? Топло е времето, като за тук, но е дъждовно тези дни.

Ние на летището влизаме в салон на Мастъркард, но сега май само той е отворен и сигурно пускат и с други карти.

 

Каза, че ще ходите в Лвив. Това е събрана информация за там, но не съм я оформила:

 

Lviv

Стар град
- Операта
- Главния площад (около нега са дом Бандинелли, Чёрная Каменица, Венецианский дом, Итальянский дворик, дворец Любомирских, пассаж Адреоли)
- Площадка за наблюдение (Кулата на Общината, 65 м. височина, 408 стъпала)
- Арменския квартал с Арменския събор
- Музей - Аптека
- Доминиканския събор
- Манастир на Бернадинците (Свети Андрей)
- Параклиса на семейство Бойм
- Катедрален събор Успение на Дева Мария (Латински събор)
- Църквата на Петър и Павел (ордена на йезуитите)
- Дворец Потоцких
- Паметник на Леополд Захер-Мазох - https://lviv-tourist.info/ru/leopold-fon-zaher-mazoh/

 

Извън Стария град

- Събор на Свети Юра
- Високия замък по залез
- Личаковско гробище (Лычаковское кладбище)
- Къщата на учените
- Музей на местния фолклор (като Етъра) - https://lvivskansen.org/
- Музей на бирата с дегустация - https://lvivarnya.com.ua/art


Има над 100 км. подземни тунели в Лвов.
https://theculturetrip.com/europe/ukraine/articles/the-secret-guide-to-lvivs-undergrounds/


Филмът “Тримата Мускетари” - https://www.secretland.info/uk/three-musketeers/

 

Ресторанти:
Закуска:
- https://baczewski.com.ua/про-нас/
- https://www.lviv-croissants.com/
- https://theculturetrip.com/europe/ukraine/articles/the-10-best-brunch-and-breakfast-spots-in-lviv/
- https://shoco.ua/
- https://veronica.ua/restaurants/veronica/
 

Шоколад - https://www.chocolate.lviv.ua/uk/company/map/lviv-serbska/
Кафе - https://www.fest.lviv.ua/uk/restaurants/coffeemanufacture/
Ребра - https://www.fest.lviv.ua/en/restaurants/arsenal.ribs/
С парола - https://www.fest.lviv.ua/uk/restaurants/kryjivka/
Пъб-музей - https://www.fest.lviv.ua/en/restaurants/gasovalampa/
Сладкарница - https://www.kawiarniany.pl/2017/09/11/kawiarnia-apteka-mikolascha-ul-kopernika-1-lwow-nowa-najlepsza-kawiarnia-lwowa/
Щрудели - https://www.pliacky.lviv.ua/uk/about/
https://www.fest.lviv.ua/uk/restaurants/pidzolotojurozoju/
Ресторант с руф бар - https://36po.com.ua/
Сарми - https://www.fest.lviv.ua/en/news/120-dva-holubtsi-pershyy-kontsept-ukrayinskoyi-yizhi-z-soboyu-startuva/


Други:
- https://barmushly.com.ua/
- https://www.pravda.beer/en/
- https://www.facebook.com/NaidorozhchaRestoracijaGalychyny
- https://www.fest.lviv.ua/uk/restaurants/meatandjustice/?fbclid=IwAR24aVoeB7rzhtRrxavYwCra3x7o4zCWzCcdM3VauNqXOrOVs8tTA5V2gr0
- https://bbqboy.net/the-ultimate-travel-guide-to-lviv-ukraine/
 

За храната:
https://vidviday.ua/blog/en/lviv-food/

За кафето:
https://vidviday.ua/blog/en/lviv-coffee/

Литература:
https://theculturetrip.com/europe/ukraine/articles/lviv-the-literary-gem-of-ukraine/

  • Харесвам 9
  • Благодаря 3
Връзка към мнение

Огромни благодарности за цялата информация, @DaBo! Идваме на 27.05 и се връщаме обратно в неделя на 30.05.2021г., а в Лвов ще отскочим за ден от 29.05 след обед до 30.05.2021 над вечер /снощи взехме и двупосочни билети с Windrose,  за да не губим време/, когато се връщаме в Киев и летим после за София. Решихме, че малко ще натоварим програмата, а ако ни хареса, винаги можем да дойдем отново. 🙂

Връзка към мнение
Мирослав Василев

Аз да допълня, горния пост, който е изключително изчерпателен.

 

Има голям мол Форум Львiв в който има голям супермаркет Сiльпо, на около 10-15 минути пеша от центъра е.

 

Ако ви се яде нещо, малко по-екзотично има страшно добър узбекистански ресторант, собственика е бил дълги години гид там и говори чудесен английски, с удоволствие би ви разказал историята на Самарканд накратко, а и ще се зарадва да чуе, че сте от България, но затова той ще ви разкаже повече, ако отидете 😀

 

 

Последния път, наблюдателната кула в центъра беше затворена, дано са я отворили наново. Точно на центъра има информационен център и момичетата са страшно любезни и говорят чудесен английски/руски.

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Освен това, Лвив е много компактен. Всичко е на много, много близко разстояние. При добро темпо един ден за стария град е повече от достатъчен. Ще препоръчам локацията за шоколад, кафе и ребрата. Горещо!

 

Ето и една гледка от личния архив от рууф бара на този ресторант https://36po.com.ua/en/ (който също го препоръчвам):

 

IMG_1012.jpg.52efe5ade496e7872e84e9cb89720588.jpg

 

О, и не забравяйте за Пияната вишня! Никога не е рано да се освежите с чашка пияна вишня на крак! 🍷

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
На 18.05.2021 г. в 22:00, agenta каза:

@iMari и @DaBo взех билети отиване и връщане от Киев до Лвов през lastminute, имам имейли получени с PNR номера и с номера на Е-билета, но в страницата на Windrose никъде не мога да проверя имам ли билети или не?

При опит да направя онлайн чен ин, той естествено не е дошъл не открива пътника. При опит да ги проверя, чрез секцията - Additional Services, отново не намирам по номерата на билетите нищо.

 

Може ли за малко помощ, как и от къде мога да проверя в авиокомпанията дали всичко с билетите ми е наред?

@agenta, приятно изкарване там! Много ме вдъхнови да проуча дестинацията и да я посетя! 🤭🤗🎈

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.