Прескочи до съдържание

Почивчица в Дубай


Препоръчани мнения

преди 12 часа, Jorro каза:

И още 1 въпрос, бордната карта на уизз за отиване трябва ли да я разпечатвам или мога да си мина с мобилна? В информационния им имейл пише: 

"Моля, също така се уверете, че сте отпечатали бордната си карта и тя е във вас преди пътуването."

Минава се само с мобилна на отиване, но няма значение защото трябва да минеш през чекин задължително без значение дали имаш да чекираш багаж или не защото там ти издават нова бордна, а на връщане отиваш на чекин за да ти дадът защото няма нито мобилна нито никаква, а само се чекираш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 25 минути , Ivko каза:

Минава се само с мобилна на отиване, но няма значение защото трябва да минеш през чекин задължително без значение дали имаш да чекираш багаж или не защото там ти издават нова бордна, а на връщане отиваш на чекин за да ти дадът защото няма нито мобилна нито никаква, а само се чекираш.

Преди месец пътувахме към Дубай само с ръчен багаж и в София въобще не сме минавали през чекин, а направо през проверките с мобилната бордна карта. Иначе за връщане - да, трябва да се мине през чекин, защото иначе няма как да се сдобием с бордна карта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, Jorro каза:

И още 1 въпрос, бордната карта на уизз за отиване трябва ли да я разпечатвам или мога да си мина с мобилна? В информационния им имейл пише: 

"Моля, също така се уверете, че сте отпечатали бордната си карта и тя е във вас преди пътуването."

Вчера кацнах в Дубай. Не съм подпечатвала резултата или нещо по-специално. Принтирах си го както го изтеглих от сайта на лабораторията. Нямаше никакви проблеми. Бордната карта си я бях принтирала, но никъде не се наложи да я покажа - минах си само с мобилната. Приятно изкарване 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, Ivko каза:

Минава се само с мобилна на отиване, но няма значение защото трябва да минеш през чекин задължително без значение дали имаш да чекираш багаж или не защото там ти издават нова бордна, а на връщане отиваш на чекин за да ти дадът защото няма нито мобилна нито никаква, а само се чекираш.

 

преди 12 часа, r_nikolov1 каза:

Преди месец пътувахме към Дубай само с ръчен багаж и в София въобще не сме минавали през чекин, а направо през проверките с мобилната бордна карта. Иначе за връщане - да, трябва да се мине през чекин, защото иначе няма как да се сдобием с бордна карта.

 

преди 12 часа, Pepi Popova каза:

Вчера кацнах в Дубай. Не съм подпечатвала резултата или нещо по-специално. Принтирах си го както го изтеглих от сайта на лабораторията. Нямаше никакви проблеми. Бордната карта си я бях принтирала, но никъде не се наложи да я покажа - минах си само с мобилната. Приятно изкарване 🙂

 

Много благодаря на всички. 

Освен да си сваля приложението нямам формуляри за попълване нали така, понеже открих такъв само за Абу Даби?

На връщане не са ви се разправяли за тестове нали? Мисля да си направим тук.

 

Връзка към мнение
преди 8 часа, Jorro каза:

 

 

 

Много благодаря на всички. 

Освен да си сваля приложението нямам формуляри за попълване нали така, понеже открих такъв само за Абу Даби?

На връщане не са ви се разправяли за тестове нали? Мисля да си направим тук.

 

Това приложение първо никой никъде не го иска и второ не работи и нищо не можах да направя даже го изтрих. Формуляра е само за Абу Даби. На връщане в Дубай никой не пита за пср или за тези декларации, където пращат Уиз на два езика нито за тях питаха и в бг ние така и така не ги бяхме попълвали. Единсвено питат за пср тук.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Здравейте

 

Ще използвам и аз темата да попитам нещо. Ще пътуваме с малкото си дете и дали знаете на каква възраст изискват да се слага маска на децата?

Връзка към мнение
преди 19 часа, Zhivko Angelov каза:

Здравейте

 

Ще използвам и аз темата да попитам нещо. Ще пътуваме с малкото си дете и дали знаете на каква възраст изискват да се слага маска на децата?

Мисля, че в момента всички деца над 3 годишна възраст са задължени да носят маска.

Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Ние сме последен ден в Rose Park Hotel - Al Barsha. Утре се прибирами с Fly Dubai. Мястото което най ни хареса, района на Криик и Дейра, в историческия център.

20210507_182408.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

 

Преди 1 час, Йосиф Милчов каза:

Ние сме последен ден в Rose Park Hotel - Al Barsha. Утре се прибирами с Fly Dubai. Мястото което най ни хареса, района на Криик и Дейра, в историческия център.

20210507_182408.jpg

Като цяло, доволни ли сте от пътуването ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Като цяло сме доволни да. Всичко е на ниво - хотел, транспорт, всичко. Просто не нашата дестинация.

преди 2 часа, AlexandraKo каза:

 

Като цяло, доволни ли сте от пътуването ?

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 56 минути , Йосиф Милчов каза:

Като цяло сме доволни да. Всичко е на ниво - хотел, транспорт, всичко. Просто не нашата дестинация.

 

Вероятно, защото жегата е непоносима. И аз веднъж направих грешката да съм там през май.

Ако посетите Дубай през периода декември-март,  ще можете спокойно да дишате, да се разхождате и ще ви хареса. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Йосиф Милчов каза:

Като цяло сме доволни да. Всичко е на ниво - хотел, транспорт, всичко. Просто не нашата дестинация.

 

Е, нали видя - те държат, да си пазят името за Рай:)))

Всичко е най- голямо, най-високо, най-широко...най, най...

Като си нямат, никакви природни дадености, оползотворяват пустинята:))))

В тия времена , на невъзможност, човек да отиде, където иска и ракът е риба:)))))

 

преди 28 минути , Дани Магелани каза:

Вероятно, защото жегата е непоносима. И аз веднъж направих грешката да съм там през май.

Ако посетите Дубай през периода декември-март,  ще можете спокойно да дишате, да се разхождате и ще ви хареса. 

Дани, ако човек не цели плажна почивка, през повечето  време си е жега там, пък някакви чааааак толкова значими неща за посещение, няма:))) Ако човек обича планини, трекове, да покорява върхове - няма какво да прави в Дубай:)))

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Някой да каже читав рибен ресторант в Дубай. Благодаря 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 8 часа, Ivko каза:

Ами може ли някакви цени 😁

Има го листнат въс всички платформи с цени започващи от 580 евро за нощувка за двама стая с изглед към марината, със закуска и вечеря. За най-добри цени съветвам да буквате нощувки от неделя до четвъртък (то си е общо правило за страните, в които петък и събота са почивни дни). 

Аз успях да докарам цената до 348 евро през trip.com. Цената ми излезе при търсене през google hotels.

Ето снимки от стаята:

 

 

IMG_20210508_121303.jpg

IMG_20210508_121513.jpg

IMG_20210508_121527.jpg

IMG_20210508_121533.jpg

IMG_20210508_121541.jpg

IMG_20210508_121547.jpg

IMG_20210508_121613.jpg

IMG_20210508_121557.jpg

IMG_20210508_121608.jpg

IMG_20210508_121620.jpg

IMG_20210508_121645.jpg

IMG_20210508_121752.jpg

IMG_20210508_121641.jpg

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Jorro каза:

Има го листнат въс всички платформи с цени започващи от 580 евро за нощувка за двама стая с изглед към марината, със закуска и вечеря. За най-добри цени съветвам да буквате нощувки от неделя до четвъртък (то си е общо правило за страните, в които петък и събота са почивни дни). 

Аз успях да докарам цената до 348 евро през trip.com. Цената ми излезе при търсене през google hotels.

Ето снимки от стаята:

 

 

IMG_20210508_121303.jpg

IMG_20210508_121513.jpg

IMG_20210508_121527.jpg

IMG_20210508_121533.jpg

IMG_20210508_121541.jpg

IMG_20210508_121547.jpg

IMG_20210508_121613.jpg

IMG_20210508_121557.jpg

IMG_20210508_121608.jpg

IMG_20210508_121620.jpg

IMG_20210508_121645.jpg

IMG_20210508_121752.jpg

IMG_20210508_121641.jpg

Хотела Adress Sky View ли е?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 5 часа, Blagovesta78 каза:

Хотела Adress Sky View ли е?

Не, този е срещу Бурдж Халифа, ние спахме в новият им Address Beach Resort в Дубай Марина, който са го открили през декември 2020.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.