Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси


Препоръчани мнения

Здравейте, някой знае ли от къде каца полетът, който излита довечера за Барселона ? Айндховен, Бергамо... ? Предварително благодаря.

 

Привет, вероятно от Кьолн.

Връзка към мнение

За първи път ми се случва. Опитах да купя билети. Дадох плащане с кр.карта, която съм ползвала многократно. Имам номер на резервацията, но не е минало плащането. Статус:Плащане с кр.карта - изчаква плащане. Не е от кр.карта, защото днес имам друго плащане с нея, което беше без проблем. Ще изчакам до утре, но какво да правя? Нова резервация или мога да платя тази по банка? Ако направя нова резервация, да не ми вземат два пъти парите.

Връзка към мнение

В смисъл показа грешка при плащането или всичко наред, а парите не са изтеглени? Ако е второто то си е нормално

Връзка към мнение

Нямам съобщение за грешка. Парите не са изтеглени още. Имам смс-известяване. Съобщението е Изчакване на одобрението за плащане.Статус -изчакване. Сега се сетих, че не ми искаше Сигурни плащания в Интернет. Явно нямада има плащане.

Връзка към мнение

Само да кажа как се развиха нещата. Ходих вчера до банката - няма опит за изтегляне на пари. Снощи получих извинително писмо от уиз, че проблемът е при тях и резервацията стои и днес вече изтеглиха парите и имаме билети.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Относно връщането на 10% от стойността на резервация в букинг към Wizz Account-a имам някои въпроси?

 

- Ако мой приятел, добави моя wizz membership number към негова резервация в букинг ще получа ли 10% от стойността на резервацията му?

 

- Ако се отвори вече направена резервация през линка на уиз, полето за добавяне на уиз номер излиза към резервацията и ми приема membership номера без проблем. Дали в този случай трябва да се отменя и да се направи наново резервация?

 

Не намирам нещо общите им условия относно услугата.

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

Не може вече направена резервация, трябва да я направиш, минавайки през линка на Уиз. Иначе не съм сигурен ако влезе през твоя акаунт и направи резервация на негово име дали ще стане, но вероятно да.

Връзка към мнение

Не може вече направена резервация, трябва да я направиш, минавайки през линка на Уиз. Иначе не съм сигурен ако влезе през твоя акаунт и направи резервация на негово име дали ще стане, но вероятно да.

 

Току що на вече направена резервация ми прие Wizz номера ?

 

Намирате ли общите им условия относно тази услуга на сайта, защото аз нищо не намирам?

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

Как става това, че и аз все забравям да се възползвам ?  :)

 

От Редактирайте своя WizzAir членски номер въпреки че при резервиране не съм давал номер? 

 

ПП. стана, значи не е необходимо да се канселира и да се прави нова резервация

 

Току що на вече направена резервация ми прие Wizz номера ?

 

 

Редактирано от bad kid
Връзка към мнение

Как става това, че и аз все забравям да се възползвам ?  :)

 

От Редактирайте своя WizzAir членски номер въпреки че при резервиране не съм давал номер? 

 

Да, през линка от уиз влизаш в резервацията и даваш на "редактирайте своя Wizz Air членски номер". Там го въвеждаш и ще ти излезе съобщение, че ще ти кредитират сумата след края на престоя. Всичко изглежда окей, но дали става на практика.... нямам идея.

 

На една резервация за този четвъртък до неделя промених номера по този начин, ще ви информирам дали действа или не.

 

И все пак - ако някой намира общи условия за тази оферта 10% Wizz кредит да пусне един линк. Искам да видя в какъв срок след края на престоя се кредитира сумата и т.н.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Да, през линка от уиз влизаш в резервацията и даваш на "редактирайте своя Wizz Air членски номер". Там го въвеждаш и ще ти излезе съобщение, че ще ти кредитират сумата след края на престоя. Всичко изглежда окей, но дали става на практика.... нямам идея.

 

На една резервация за този четвъртък до неделя промених номера по този начин, ще ви информирам дали действа или не.

 

И все пак - ако някой намира общи условия за тази оферта 10% Wizz кредит да пусне един линк. Искам да видя в какъв срок след края на престоя се кредитира сумата и т.н.

На теория изглежда ОК, ако добавиш номера по-късно, но на практика после кешбек не идва. Изпробвано лично и потвърдено. Схемата работи само и единствено, ако добавиш Уиз номера си още по време на резервацията (естествено трябва да си отворил booking.com през сайта на Уиз). Ако цената е същата - отмени и пререзервирай.

 

А сумата се кредитира в Уиз акаунта след като минат нощувките - някъде до 10-то число на следващия месец. Работи безотказно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На теория изглежда ОК, ако добавиш номера по-късно, но на практика после кешбек не идва. 

Потвърждавам. И при мен не се получи нищо, въпреки че като добавих номера ми потвърди изрично и дотам!

Връзка към мнение

Aйдеее изпуснах едно 80-100 евро. Другия път ще се погрижа всички, които не летят, а ползват букинг да са информирани кой трябва да прави резервациите. Направо умирам от яд. :banghead:  

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

Като си отвориш резервацията през wizz,Имаш най отдясно цена,под нея информация за ценат и след това редактирайте своя wizzair членски номер.Ама това е,като вече си направил резервация.А иначе като си влезнеш през сайта на wizz с твоя акаунт,трябва автоматично да ти се отбелязва че е на твоя номер и не трябва да го вписваш допълнително.

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Като си отвориш резервацията през wizz,Имаш най отдясно цена,под нея информация за ценат и след това редактирайте своя wizzair членски номер.Ама това е,като вече си направил резервация.А иначе като си влезнеш през сайта на wizz с твоя акаунт,трябва автоматично да ти се отбелязва че е на твоя номер и не трябва да го вписваш допълнително.

Благодаря за информацията! За съжаление явно не правя нещата както трябва понеже в нито един момент не ми излиза възможност да си въведа номера (дори когато не натискам линка към booking.com от профила си, а просто влизам през сайта на Wizz). Можеш ли да качиш скрийншот?!  :blush:  Благодаря!

Връзка към мнение

ето

На редактирай своя wizzair членски номер цъкаш и виждаш дали номера ти е същия. Но за да е твоя номер,трябва да си влезнал през твоя акаунт в уиз и от там в букинг,където си вписваш и букинг акаунта

post-4446-0-35719400-1466792498_thumb.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Как мислите по следният въпрос: Днес и няколко дни на зад, самолетен билет Лондон Лутън - Варна на дата 17.07 т.г. струва 108 паунда /еднопосочен/. Какво биха направили от WIZZAIR? Ще вдигнал ли цената на билета в паунди, така че в крайна сметка да получат същите пари, ако билетът бъде закупен през следващите дни, за да си получат равностйност, каквата са планували.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Моля за отговор на по-горе поставения въпрос. Някой има ли отношение за промяната на цените на билетите, които са обявени в паунди?

По-скоро не, каквато е обявената цена такава е. Имаше вече други магеланци, които успяха да използват ниския паунд, за да си вземат билети на по-ниска цена :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По-скоро не, каквато е обявената цена такава е. Имаше вече други магеланци, които успяха да използват ниския паунд, за да си вземат билети на по-ниска цена :)

 

Аз в друг смисъл питам: тъй като билетът Лондон-Варна ще бъде купен с паунди, и поради това си мисля, че Wizzair могат да вдигнат абсолютната стойност на цената на билета. В този смисъл какво биха казали, тези които разбират от финансови дела.

Връзка към мнение

Аз в друг смисъл питам: тъй като билетът Лондон-Варна ще бъде купен с паунди, и поради това си мисля, че Wizzair могат да вдигнат абсолютната стойност на цената на билета. В този смисъл какво биха казали, тези които разбират от финансови дела.

 

Може да вдигнат цената по всяко време, като причината може да е и по-високо затоварване, завишени очаквания за брой продадени места и т.н...валутните курсове дори и да са фактор са само един от многото, така че недей да вадиш изводи от това. За 17 юли си е време да се купува. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Romana
    • Ivko
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.