Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Мария Кожухарска

Не са, но като възможни опции ми дава или и двата билета да са Wizz go, или да ги ъпгрейдна до Wizz plus. Освен да си взема допълнителен багаж само, в следващите стъпки от резервацията май питаше 

Връзка към коментар
преди 13 минути , Мария Кожухарска каза:

Не са, но като възможни опции ми дава или и двата билета да са Wizz go, или да ги ъпгрейдна до Wizz plus. Освен да си взема допълнителен багаж само, в следващите стъпки от резервацията май питаше 

Точно, избираш си ги Wizz go и след това при попълването на данните избираш какъв размер да бъде багажа на всеки пътник. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Реално не можеш или поне аз не мога да избера 2 категории, ако вземам билети за 2ма.

Може да доплатиш за по-голям багаж, но все пак двамата ще имате Wizz Go.

А не един билет Wizz Go и един Wizz plus. Разликата в тарифите не е само в големината на чекирания багаж:

image.png.db3035d2a442723adccab72adf8ce318.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Мария Кожухарска каза:

И аз това установих, но багажът ми е най-важен. 

Ама защо не си купите бейсик тарифата и да си аднете багаж отделно. Тези другите тарифи излизат по-скъпо защото включват и приорити, място и куп други неща.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тъкмо се чекирах за утре и изненада, даде  4 ред, А,B,C! От години Уиз не ми е  давал три места едно до друго без пари. Да не са сменили нещо в правилата?

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
1 hour ago, Alexander said:

Тъкмо се чекирах за утре и изненада, даде  4 ред, А,B,C! От години Уиз не ми е  давал три места едно до друго без пари. Да не са сменили нещо в правилата?

Бил си на косъм от съобщението да посетиш гишето .... и да чакаш свободни места ...

Връзка към коментар
2 hours ago, Alexander said:

Тъкмо се чекирах за утре и изненада, даде  4 ред, А,B,C! От години Уиз не ми е  давал три места едно до друго без пари. Да не са сменили нещо в правилата?

След глада в Германия ще имаш привилегията да си поръчаш нудли Маги сред първите на борда🙂

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 7 часа, georgebg каза:

Бил си на косъм от съобщението да посетиш гишето .... и да чакаш свободни места ...

Хем до полета имаше около 20 часа,

ще пиша дали е бил пълен самолета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
9 hours ago, georgebg said:

Бил си на косъм от съобщението да посетиш гишето .... и да чакаш свободни места ...

На втория ми (ever, както и с тях) полет през май, се случи същото, даже целия 4-ти ред (бяхме 7 човека, 6 на една резервация). Изобщо не очаквах и беше супер 😁

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Alexander каза:

Хем до полета имаше около 20 часа,

ще пиша дали е бил пълен самолета.

Кой по ред си чекиран? Дали към последните или има още хора да се чекират.

Връзка към коментар

Тази сутрин са направили промени в часове и дни на някои полети от лятното разписание /например Варна-Виена е вторник и събота/. Който има полети след април, може да си ги провери по-отрано🙂

Връзка към коментар

А как може да се разбере кой по ред е чекиран човек? Онова seq ли е? Питам, защото веднъж на схемата с местата имаше само 5 свободни (от общо 180), преди да се чекирам, и аз бях със seq 150. Може би останалите пътници са били закупили места, но все още не са се били чекирали?

Връзка към коментар
2 hours ago, Jorro said:

Обявиха Орли от Будапеща и Варшава от март 2020 ние изгоряхме.... 

За съжаление замениха София с Варшава... Явно от там очакват повече платежоспособни пътници... Орли освен, че е по близко до центъра, вероятно е и по скъпо летище... Аз не очаквам да пускат билети по 10 евро до там...

  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.