Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Честита Коледа, с пожелания за много нови дестинации и пътувания! Някакви идея да ми дадете искам да закупя билети до Валенсия за Април около 11.04-20.04.2020 да изчакам ли и до кога? Oчаква ли се евентуално след нова година някоя промоция на Wizz?  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 23 минути , kremm каза:

Честита Коледа, с пожелания за много нови дестинации и пътувания! Някакви идея да ми дадете искам да закупя билети до Валенсия за Април около 11.04-20.04.2020 да изчакам ли и до кога? Oчаква ли се евентуално след нова година някоя промоция на Wizz?  

Може да изчакате до средата на февруари,но на 12.04 е католическия Великден и цените ще са по-високи затова.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
22 minutes ago, rik4o said:

... @kremm, и затова:

 

236389727_vakancii_20.png2019-12-2713-54-50.png.5c25549e611bf7754c5b26cdfe388e57.png

Даа! 🤩 Супер, тъкмо взех билети за Лондон за февруари, и се оказва че извинителната ми бележка ще е само до класната, не до директорката (за 3 учебни дни) 😁 Даже не бях гледал ваканциите, просто така се падна 😄 И щом е неучебен четвъртък - значи няма да изпусна (само аз) любимия ми час😁

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Безплатният телефон вече наистина ли е само за информация относно полети? Има ли друг, на който може да се обади човек (за добавяне на дете към резервация), или това става само през скъпо платената линия :D

Връзка към коментар
6 minutes ago, FlyMeToTheMoon said:

Безплатният телефон вече наистина ли е само за информация относно полети? Има ли друг, на който може да се обади човек (за добавяне на дете към резервация), или това става само през скъпо платената линия 😄

Второто закачено мнение горе: Звъниш на 0035627781054  (Малта) + цифра 5 (български език) и ....

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

От месеци дебна Мемминген, но тия дни покрай празниците по-усърдно. Цената от вчера се промени 4 пъти (гледам през мобилното, ако има значение) и то все надолу. Сдобих се със супер цена за 5 чиляка. Та, ако някой, нещо дебне - ръчкайте :).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте! Може ли някой, който наскоро е пътувал с Wizz air с  допълнителен багаж 10 кг , да ми каже как е по-изгодно : да си закупя приорити или да го чекирам? Не можах да разбера от сайта им какви са цените, вероятно като започна да резервирам тогава ще излезе цената. Досега не съм ползвала мобилното им приложение. Вие доволни ли сте от него?

Връзка към коментар
24 minutes ago, Petya said:

Здравейте! Може ли някой, който наскоро е пътувал с Wizz air с  допълнителен багаж 10 кг , да ми каже как е по-изгодно : да си закупя приорити или да го чекирам? Не можах да разбера от сайта им какви са цените, вероятно като започна да резервирам тогава ще излезе цената. Досега не съм ползвала мобилното им приложение. Вие доволни ли сте от него?

Като започнеш резервация, ще разбереш цената на приорити и чекирания 10 кг. багаж. 

Може да тестваш с друга близка дата, не желаната от теб, за да не ти вдигне цената на билета или да намали оставащите места на такава цена. Ако това се случи, трябва да се изчака около 30 мин., за да се върне предишната цена.

Аз ползвам приложението и съм доволна.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 36 минути , Petya каза:

Здравейте! Може ли някой, който наскоро е пътувал с Wizz air с  допълнителен багаж 10 кг , да ми каже как е по-изгодно : да си закупя приорити или да го чекирам? Не можах да разбера от сайта им какви са цените, вероятно като започна да резервирам тогава ще излезе цената. Досега не съм ползвала мобилното им приложение. Вие доволни ли сте от него?

Имай предвид, че са доста различни неща като употреба, въпреки че и двете са 10 кг багаж. Ръчния си го носиш с теб и не го чакаш на лентата, но пък не може да носиш забранени предмети и големи количества течности в него.  Цените вероятно растат с времето.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
1 hour ago, Petya said:

Здравейте! Може ли някой, който наскоро е пътувал с Wizz air с  допълнителен багаж 10 кг , да ми каже как е по-изгодно : да си закупя приорити или да го чекирам? Не можах да разбера от сайта им какви са цените, вероятно като започна да резервирам тогава ще излезе цената. Досега не съм ползвала мобилното им приложение. Вие доволни ли сте от него?

Приорити беше по-евтино като гледах последно преди няколко месеца за Лондон, ккато и преди малко над половин година като ходих до Ница.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
2 hours ago, Petya said:

Здравейте! Може ли някой, който наскоро е пътувал с Wizz air с  допълнителен багаж 10 кг , да ми каже как е по-изгодно : да си закупя приорити или да го чекирам? Не можах да разбера от сайта им какви са цените, вероятно като започна да резервирам тогава ще излезе цената. Досега не съм ползвала мобилното им приложение. Вие доволни ли сте от него?

Цените са различни - веднъж приорити е различно дори за една и съща дестинация, но различни дати, втори път- приорити е различно за различните дестинации и трети- различни са цените на приорити и на 10 кг чекиран багаж, а четвърто- може да са еднакви (приорити и чекиран).

Та ако не опиташ- няма как да знаеш кое колко ще струва за твоите дати и дестинация. 

Относно приложението: 

Инсталирания    5 000 000+
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , Яничка каза:

Някой да е пътувал с Уиз на рождения си ден? Нещо по-различно?

Стискаш палци да се падне А320, а не А321, че иначе ще трябва да черпиш с бонбони повече хора! :grin:

  • Смея се 24
Връзка към коментар
преди 21 часа, Яничка каза:

Някой да е пътувал с Уиз на рождения си ден? Нещо по-различно?

Пътувахме с приятелка-рожденичка и помолихме да я поздравят, тя беше приятно изненадана.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, Яничка каза:

Някой да е пътувал с Уиз на рождения си ден? Нещо по-различно?

Ами ако спътникът ти приготви някаква торта или шампанско и поговори със стюардесите може и да има... Иначе това все пак е Уиз, не Етихад.

Почти съм купил билет за рождения ден на жената и се замислям... В смисъл ако е точно на датата няма какво да мисля, замислям се дали полета да е на тази дата...

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 29.12.2019 г. в 18:53, Яничка каза:

Някой да е пътувал с Уиз на рождения си ден? Нещо по-различно?

 На мен ми пишат мейл само за рождения ден. 😊 А бонуси все още никакви не са ми давали. 

Сега ще видя като ми мине членството :rolleyes: дали ще ми подарят за още една година. 

На 29.12.2019 г. в 19:10, Фичо каза:

Стискаш палци да се падне А320, а не А321, че иначе ще трябва да черпиш с бонбони повече хора! :grin:

Значи аз как черпя с Suchard 😀

Резултат с изображение за suchard бонбони

ще ми трябват поне 10 кутии бонбони и то големи. :dance3:😀

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 29.12.2019 г. в 18:53, Яничка каза:

Някой да е пътувал с Уиз на рождения си ден? Нещо по-различно?

Съвсем наскоро беше , но нищо за съжаление нямаше .... дори и поздрав. За сметка на това в хотела ми ъпгрейднаха хотелската стая  безплатно :). 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • kakadu
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.