Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 35 минути , chochiani каза:

По повод анулациите, да ви кажа, суис ни анулираха полет за април София - Цюрих та какво остава за Уиз. 

 

 Сега търся евтин флекс и багаж, някой да е меркал, че на второто търсене и ме блокира.

Хубав ден!

Анкона - Тирана беше 11  евро. По-малко не съм виждала в последно време.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, forry каза:

Току що от Уиз ме сюрпризираха, че полетите ми Бургас - Гданск - Бургас са отменени...

 

   И аз получих мейл за отменен полет до Гданск. Сега ще търся друг вариант за пролетната ваканция.

 

Връзка към коментар

И аз получих мейл за отменен полет до Валенсия за лятото(местят го с 1 ден напред и ми скъсяват почивката) 😞 Както и преместен полет за връщане от Аликанте . Мисля  тотално да променя програмата, като ми дава алтернативи безплатно Мадрид и Барселона. Според вас приключиха ли с промените или има вариант пак да мърда нещо? 

Връзка към коментар

Всичко обърнаха с главата надолу, незасегнат полет не остана, само моя Гданск - Турку стои като канара, егати, няма мърдане!  Устойчива линия, да му се не надяваш! 

  • Шок 1
  • Смея се 15
Връзка към коментар

Аз още чакам да получа мейл да видя предлагат ли алтернативи като сходни летища за Краков и на Гданск се надявах поне. Виждам, че и Варшава са от юни, и Катовице. Някой има ли вече имейл с алтернативи? Какви са?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 54 минути , tara каза:

Аз още чакам да получа мейл да видя предлагат ли алтернативи като сходни летища за Краков и на Гданск се надявах поне. Виждам, че и Варшава са от юни, и Катовице. Някой има ли вече имейл с алтернативи? Какви са?

Още нямам за Краков мейл,но за Стокхолм имах преди 2 дни и ми върнаха кредитите.Ще ги пазя за октомври,когато са най-ниските цени и ще купувам само за 14 дни напред,да не могат да ги отменят.

Отмениха ми днес и Люблин Бургас за април.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Рязко отрязаха Бургас до юни месец  и отмениха всички полети (без целогодишния до Лутън, който обаче отмениха за период от около 2-3 седмици през март), моята Будапеща през април отиде на кино. За щастие не беше вързана с последващи полети от там, за разлика от други случаи.  

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

До колко време трябва да дойде мейл с промените? Полетът ми от събота сутринта най-вероятно ще е преместен в неделя следобед. Яд ме е, че резервирах толкова рано, ама пуста лакомия за ранни полети.

Връзка към коментар
Преди 1 час, vladimira74 каза:

   И аз получих мейл за отменен полет до Гданск. Сега ще търся друг вариант за пролетната ваканция.

 

Ами аз набързо сглобих една Ларнака от София, пък като я махнат и нея вече съвсем не знам накъде...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 30 минути , tara каза:

Явно единствената опция ще е връщане на кредитите. Дано скоро имам мейл, макар, че цените за началото на април вече никъде не са магелански. 

Сега като масово отменят и връщат кредити,вдигнаха цените,защото всеки гледа някъде да ги похарчи веднага.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , dimitrov6 каза:

Сега като масово отменят и връщат кредити,вдигнаха цените,защото всеки гледа някъде да ги похарчи веднага.

Аз бих сменил с нов полет, ама то опцията е до 30 дни след резервацията, а то полети в този период изобщо няма, а и не ми дава опция да сменя началното летище. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, stormbringer каза:

Аз бих сменил с нов полет, ама то опцията е до 30 дни след резервацията, а то полети в този период изобщо няма, а и не ми дава опция да сменя началното летище. 

И на мен така от приложението, за това си чакам мейла и се надявам за други опции там.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И при мен от Букурещ с Уиз еър Малта също има промени, така че не е само при Уиз Унгария🙂. Представете си в глобален мащаб колко са промените и имайте търпение за имейлите - до края на другата седмица поетапно ще дойдат. 
Променени са ми:

- Мадрид - Букурещ от април в ден събота е веднъж на ден, а бяха заложени два полета. На това разчитах - единият да отменят и бях купила билети с флекс за две съботи в различни часове. Случи се и майските дати са ми в диапазона за избор🙂

- Букурещ - Тирана ми е другата промяна - полетът в петък е отменен. Тук нямам флекс. Бях купила голи билети за почивните дни 6-8 септември. И без това имам лични и служебни проблеми и промени, та още не знам какво ще ги правя. Има време, ще си покаже🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От Букурещ действително има много променени полети. И аз ще чакам търпеливо,че се надявам Закинтос да стане Санторини.😉

Полетите ни до Анталия също са канселирани и сега ще си ги наместим точно. 

Не се оплаквам.

Някой срещал ли е евтин флекс напоследък?

Връзка към коментар
Даниела Мушева

Здравейте, моля за помощ. Имам следния казус. Имам купен discount, който изтича м. април. Купила съм билети с флекс за дестинация, по която не смятам да пътувам за м. юни - заради евтини билети. Ако м. май или юни сменя с дестинацие, за която мисля да пътувам за м. септември, ще ми бъде ли валиден discount- а , или м. април изгаря. Повтарям, искам да сменя с флекс.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.