Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Ами както са организирани базите данни още отколе, всички билети на една резервация трябва да са на една тарифа. Ако имаш купен преди време билет, е истинско чудо ако новия е на същата тарифа...

Тоест трябва да се добави тази услуга само за тоя частен случай, или да се пренапише целия софтуер (не само на тази компания, а на всички)...

 

Връзка към коментар

Успях да се свържа с  024928367  любезно ми обясниха, че Кувейт няма алтернативни летища, въпреки че от Рим се Лети до Джеда, Рияд, Абу Даби, Даман ....Има спомен, че @Двуцветко беше успял да си смени София-Рияд с Рим Рияд или нещо подобно без да има алтернативно летище......Въпроса ми е на същия телефон ли да звъня или има и друг(и)? Има 70 дни до полета, така че не бързам, но е искам да си сменя полета, а не да си върна парите...

@ДиянаВ на кой телефон ти отказваха да сменят Букурещ-Тирана?

Връзка към коментар
преди 1 минута , ivan69 каза:

Успях да се свържа с  024928367  любезно ми обясниха, че Кувейт няма алтернативни летища, въпреки че от Рим се Лети до Джеда, Рияд, Абу Даби, Даман ....Има спомен, че @Двуцветко беше успял да си смени София-Рияд с Рим Рияд или нещо подобно без да има алтернативно летище......Въпроса ми е на същия телефон ли да звъня или има и друг(и)? Има 70 дни до полета, така че не бързам, но е искам да си сменя полета, а не да си върна парите...

@ДиянаВ на кой телефон ти отказваха да сменят Букурещ-Тирана?

На българския - този горе с 02…, но говорих на английски.

За Рим - Рияд не беше Двуцветко, а @Пътувко🙂 и не беше смяна на Рим със София, а обратно.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , ДиянаВ каза:

На българския - този горе с 02…, но говорих на английски.

За Рим - Рияд не беше Двуцветко, а @Пътувко🙂 и не беше смяна на Рим със София, а обратно.

Освен да звъня докато попадна на услужлив служител ....Мерси за инфото, ти отказа ли се да искаш смяна на маршрута?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , ivan69 каза:

Освен да звъня докато попадна на услужлив служител ....Мерси за инфото, ти отказа ли се да искаш смяна на маршрута?

Да отказах се след първия отказ, защото си харесах Италия - Лече и наоколо🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Успях! Олександър ми смени Рим-Кувейт за Рим Абу Даби !!! 16,04,2024-26,04,2024 . И си купих веднага София-Рим вечерен за 38лв. София-Рим-Абу Даби-Рим 115 лв много съм доволен! Сега имам време да реша дали ми се ходи в Салалах, Мале или и на двете. Благодаря на всички. Ако бях натоял вероятно и за София-Абу Даби щеше да ми го смени, но Април няма полети, а и не съм бил в Рим, на връщане ще остана за ден-два.

viber_image_2024-02-12_13-21-57-615.jpg

viber_image_2024-02-12_13-21-57-662.jpg

  • Харесвам 19
  • Браво 3
Връзка към коментар

Честито! На мен отказаха да ми променят Будапеща на Лондон (Лондон е единственият полет от Бургас в близките 2 месеца от моите отменени, т.е. няма други опции). Чудя се, дали да пробвам утре пак - може да случа на по-симпатичен оператор, ама от друга страна - Лондон е доста далеч от Унгария 

Връзка към коментар
преди 1 час, stormbringer каза:

Честито! На мен отказаха да ми променят Будапеща на Лондон (Лондон е единственият полет от Бургас в близките 2 месеца от моите отменени, т.е. няма други опции). Чудя се, дали да пробвам утре пак - може да случа на по-симпатичен оператор, ама от друга страна - Лондон е доста далеч от Унгария 

Пробвай, нищо не губиш. На мен първо ми отказаха по телефона, после явно случих на отзивчив служител в чата.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 15 часа, epetkov каза:

Летище Бургас ще бъде затворено от 7ми до 30ти март 2024 година. Ще ремонтират пистата.

Не става въпрос за тогава, първоначално полетите до Унгария, Полша и Словакия бяха обявени от началото на април. В последствие ги смениха за юни. Полетите ми бяха за Будапеща през април, в момента едниствените полети от Бургас на УИЗ през април са Лутън, всички други започват от юни  

Връзка към коментар
преди 9 минути , tara каза:

Когато отменяте резервация по телефона и ви връщат уиз кредит, казват, че до 72 часа ще е по сметка. Моят пети ден вече не е. Да изчакам ли още или да им звъня?

Точно на 72-ия час се зарежда кредитът при доброволна отмяна /по инициатива на пътника/. Когато искаш връщане в кредити при отмяна, инициирана от Уиз, това става почти веднага- за минути се зарежда в профила. Замотал се е нещо агентът, който те е обслужвал. Пак ще трябва да им звъниш или пишеш в чата. 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Имам леееко питане:

Как да им хвана спатиите на уиз когато си теглят от кредитите за полет?

Сега влязох да направя резервация по новото промо с 25% за двама и гледам че около 80лв. са ми взели като изтекли!

Имам изтичащи април 2024, но имам резервации след тях, имам и други на +
Как да разбера, че взимат от тези които първо изтичат?

Връзка към коментар
преди 14 часа, tara каза:

Когато отменяте резервация по телефона и ви връщат уиз кредит, казват, че до 72 часа ще е по сметка. Моят пети ден вече не е. Да изчакам ли още или да им звъня?

Може би е добре да направите официален клейм. Резервацията директно с Уиз ли е или през посредник? Аз имах случай с резервация през посредник, бях се обадила с искане да ми ги върнат като кредит, тъй като посредника насочваше да се свържа директно с Уиз. Увериха ме, че задействат процедурата и ще ги видя до минути. След няколко часа нямаше нищо, обадих се отново - казаха, че е почната процедура, ще ги видя до 72ч. Минаха 72ч и не се виждаха. Пуснах официален клейм (всъщност 2 -бяха две резервации, отиване и връщане и на двете бяха променени часовете). За едната ми отговориха да дам акаунт и ще ми ги върнат. Скоро след това ги получих. За втората ми писаха, че са върнати на някакъв акаунт, който нямаше нищо общо с моя. След още доста разправии ми ги върнаха като пари по картата след повече от месец.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Бръмбар, благодаря. Сутринта звъннах на Уиз, обясних ситуацията. Казаха ми, че има заявка в системата като Уиз кредит, но напоследък се налагало изчакване и повече дни. Все пак 10-ина минути след разговора сумата беше в профила. Предполагам, че може би първия път са объркали нещо.  И двете резервации бяха от сайта на авиокомпанията.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Май ще затварят летището в Айндховен за дълъг ремонт. Евентуално ако някой има да върти кредити сигурно ще се получи.

 

Defense renovations to close Eindhoven Airport for five months: report | NL Times

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 8 минути , ivan69 каза:

Дано сменят Айндховен с Амстердам, че на 11,05 имам полет , не съм купувал билети още естествено...

 Очаквам Маастрихт или Weeze да са алтернативите летища през това време.

На дали ще искат да плащат високите такси в Амстердам.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 4 часа, tch каза:

 Очаквам Маастрихт или Weeze да са алтернативите летища през това време.

На дали ще искат да плащат високите такси в Амстердам.

Тъй като днес се сдобих с два билета до Айндховен за 30.05, ако ми предложат друго летище имам ли право да откажа и да ми върнат парите?

Това само ако не е Амстердам, тъй като той ми е крайна дестинация.

Връзка към коментар
преди 44 минути , Mistela каза:

Тъй като днес се сдобих с два билета до Айндховен за 30.05, ако ми предложат друго летище имам ли право да откажа и да ми върнат парите?

Това само ако не е Амстердам, тъй като той ми е крайна дестинация.

Да, би трябвало да имаш право.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.