Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 26 минути , Tesh каза:

А работи ли Ви секцията моите искове в акаунта?

Нещо тотално изтриха инфото. 

Не... вече много ме напрагят! уж одобриха иска преди 1 месец още, нямам представа какво става...

image.png.6a1617a93abf228a061ba5dd1e8873dc.png

Връзка към коментар
преди 41 минути , Pepi Popova каза:

Не... вече много ме напрагят! уж одобриха иска преди 1 месец още, нямам представа какво става...

image.png.6a1617a93abf228a061ba5dd1e8873dc.png

Някой знае ли дали има законоустановен срок в случай на доброволно решение, какво е времето за да изпълнят двете страни уговореното помежду им! 

Връзка към коментар
преди 9 часа, Tesh каза:

Някой знае ли дали има законоустановен срок в случай на доброволно решение, какво е времето за да изпълнят двете страни уговореното помежду им! 

До 2 месеца

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, tara каза:

При мен от два дни сайта изобщо не работи добре. Особено, когато си вляза в профила, за да управлявам резервации. Някой друг има ли подобен проблем?

Да.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И при мен ,искам да си заявя връщане кредит при отменен полет,а излиза бяло поле.Но,като пристигна мейла тази нощ го отворих на телефона и оттам през линка за вход влязох в профила,но се отвори мобилния браузър и ми казва,че съм бот.Предишните дни още 3 резервации оправях,но влизах през браузъра на лаптопа и всичко стана бързо.Ще се обадя на безплатния телефон.

Сега се обадих и се реши въпроса.

234.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
3 minutes ago, Plamsi said:

Здравейте,

Предполагам е коментирано, но да питам колко билета наведнъж могат да се купят с wizz discount?

Wizz Club Standard - титуляра + още 1
Wizz Club Group - титуляра + още 5

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 5 минути , Plamsi каза:

Здравейте,

Предполагам е коментирано, но да питам колко билета наведнъж могат да се купят с wizz discount?

Зависи от плана! Ако е груповото, максимума е 6 човека, другия е за двама! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И при мен има проблеми, направо невъзможност, с управлението на променени/отменени резервации. Но така е само при една - Тирана-Комизо. Дали защото при нея имам купено приорити за 2€ от техен бъг или е така поради друга причина, мога само да гадая. При друга отменена резервация управлението й е безпроблемно. Ще изчакам и ако не се оправи, ще пиша в чата. Засега не ми е спешно.

 

Нещо друго. Зачетох се в техен имейл и ето какво пише за резервации, направени от посредници, при промяна/отмяна:

If you are one of our contracted agencies, only re-booking option will be available for you online with your agency login. For refund request please turn to Wizz Air Customer Service team.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 40 минути , ДиянаВ каза:

Нещо друго. Зачетох се в техен имейл и ето какво пише за резервации, направени от посредници, при промяна/отмяна:

If you are one of our contracted agencies, only re-booking option will be available for you online with your agency login. For refund request please turn to Wizz Air Customer Service team.

Това май е само за туристически агенции от България,които имат договор с Уиз.В входа на сайта има вход за такива агенции.При купуване от Edreams и другите,това не важи.

Screenshot 2024-02-09 at 11-31-55 WIZZ – Мечтайте повече. Живейте повече. Бъдете повече.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Позвъних и аз на Уиз. @stanimir и @ДиянаВ са прави. На отменените полети от Бургас до полските градове няма алтернатива и опцията е само връщане на кредити/пари, според начина на плащане. Питаха ме интересува ли ме Букурещ да проверят оттам има ли полети, но отказах, че ми е далеч.

Отворена съм към предложения, ако попаднете на нещо изгодно в периода 30.03-07.04. Не държа да е с Уиз.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, tara каза:

Позвъних и аз на Уиз. @stanimir и @ДиянаВ са прави. На отменените полети от Бургас до полските градове няма алтернатива и опцията е само връщане на кредити/пари, според начина на плащане. Питаха ме интересува ли ме Букурещ да проверят оттам има ли полети, но отказах, че ми е далеч.

Отворена съм към предложения, ако попаднете на нещо изгодно в периода 30.03-07.04. Не държа да е с Уиз.

За пролетната ваканция има добри цени от Букурещ към доста места с Раян (в смисъл за 100-150 лв. двупосочно се намират)

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Намерих си евтини билети Wizz Plus&Flex /които като цена ме устройват/ Братислава-Скопие с чекиран багаж 32 кг,флекс и т.н.

Купувам ги и след време,ако не ми отменят,променят полета,мога безплатно да си сменя на София-Катаня примерно.Ще доплащам ли нещо?

Връзка към коментар
преди 26 минути , kali KH каза:

Ще доплащам ли нещо?

Да, ако е по-скъп. Ако е по-евтин, платените в повече пари изгарят.

 

преди 26 минути , kali KH каза:

след време

С фкекс може и след 5 минути по инициатива на пасажера да се променя билета. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , kali KH каза:

Намерих си евтини билети Wizz Plus&Flex /които като цена ме устройват/ Братислава-Скопие с чекиран багаж 32 кг,флекс и т.н.

Купувам ги и след време,ако не ми отменят,променят полета,мога безплатно да си сменя на София-Катаня примерно.Ще доплащам ли нещо?

Може да трябва да доплатиш евентуално разликата в цената на самолетния билет, другото се прехвърля на новия полет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Би трябвало да доплатя около 40€ в момента  за билета само щом всичко останало ще остане,благодаря ви.

За лятото по някои дестинации цените стават извънземни и ще се наложи да приложа тази схема. 
 

Времетраенето на полета не го вземат под внимание,така ли да разбирам?Защото разликата е около 1ч и 1/2.

Връзка към коментар

Продължителността на полета няма значение, само цената. Не знам с този пакет обаче дали би работил безплатния избор на места, при използване на стандартния флекс местата се губят. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Най-накрая получих мейл за отмяна на полет Рим-Кувейт. Нямам никаква опция, нито да сменя, нито да си върна парите. Обадих се на номера, но на записа чух, че скоро ще се появят опции, бях 15 в редицата и се отказах, утре ще пробвам пак.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги каза:

Продължителността на полета няма значение, само цената. Не знам с този пакет обаче дали би работил безплатния избор на места, при използване на стандартния флекс местата се губят. 

Безплатният избор на места не ми е важен,ако остава опцията за случайно разпределени места.Повече ме интересува общата цена на всичко с добавените куфари с този пакет.

 

А дали впоследствие мога и пътник да добавя към моята резервация за същия полет или вече искам прекалено много?😀

Връзка към коментар
Преди 1 час, kali KH каза:

Безплатният избор на места не ми е важен,ако остава опцията за случайно разпределени места.Повече ме интересува общата цена на всичко с добавените куфари с този пакет.

 

А дали впоследствие мога и пътник да добавя към моята резервация за същия полет или вече искам прекалено много?😀

Искаш прекалено много 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.