Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 4 минути , chochiani каза:

Здравейте!

Правя промяна на билети с флекс, но членството ми е изтекло и при промяната няма опция да си закупя ново членство.  Мога ли някак да си купя само членство ? 

Измислих ще купя някакви билети с флекс на 10 евро и така ще прибавя. Но това е пропуск според мен от тяхна страна.

Връзка към коментар
Преди 1 час, chochiani каза:

На стената им не виждам поле за връзка с тях. Би ли ми помогнал къде е?

 

Изключили са опцията за съобщения, не могат да се пишат и нови постинги, но може да се пише под някои от техните постинги, повечето хора така правят и гледам че им отговарят в повечето случаи.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Моля за съвет - как се прави upgrade от валидно стандартно на групово членство в клуба, без покупка на нов полет? По време на резервацията /през приложението/ ми предложи само стандартно, без възможност за групово. Благодаря за съвета и информацията!

Иначе, за инфо - флекс 7.85 Братислава-Скопие, 01.10.2024, само през приложението, обаче /през браузъра ми го даде почти на двойна цена/.

Връзка към коментар

мисля, че без полет не може

отделно, ъпгрейда важи само докато важи оригиналното членство, т.е. 1 година от оригиналното членство, а не 1 година от ъпгрейда

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 51 минути , DGTG каза:

Виждам, че от първи август уиз имат полети до Прага. Тази линия нова ли е или аз до сега не съм обръщала внимание? 

Ако е нова - смятате ли, че е  сигурно, че ще я има?

Ако става дума за Варна - Прага, нова стара линия е. Имаше я преди, но я махнаха и сега е само от август до октомври. Едва ли някой може да каже Уиз какво ще направят. Не бих разчитал, че ще върви съвсем до края на октомври. Август и септември е по-вероятно, според мен.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Сутринта се чекирах за утрешен полет и за всеки случай снимах бордните карти. Местата, случайно разпределени са 25А и 23С. Сега влязох в приложението, да се уверя, че съм чекирала все пак и местата са 34 А и 32С. На някой случвало ли се е такова нещо, чудя се кои са ми местата все пак? 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , bobole4e каза:

Сутринта се чекирах за утрешен полет и за всеки случай снимах бордните карти. Местата, случайно разпределени са 25А и 23С. Сега влязох в приложението, да се уверя, че съм чекирала все пак и местата са 34 А и 32С. На някой случвало ли се е такова нещо, чудя се кои са ми местата все пак? 

Вероятно са сменили самолета. Случвало ми се е веднъж. Видях чак на летището.

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, bobole4e каза:

Да, така и стана. То после се появи съобщение в приложението, че самолета  е сменен и сега сме на вторите места, още никой не ни  е вдигнал. 

на нас миналата година на връщане от Париж на Бове преди да се качим на самолета ни дадоха на едно хвръчащо листче нови места за две от децата ни 🙂 не бяхме уведомени дори предварително 

Връзка към коментар

Здравейте, преди няколко дни полета ни от Ница кацна на летище София с повече от три часа закъснение. Доколкото разбирам мога да подам иска за обезщетение за закъснял полет. Покупка на билетите е направена през моя профил за мен и още двама души. При подаване на иска мога ли да го направя и от тяхно име след като сме на една резервация или всеки действа поотделно. Ако мога сама за всички, мога ли да дам една банкова сметка за превод на евентуалното обезщетение?

Връзка към коментар
преди 55 минути , Stefanovam каза:

Здравейте, преди няколко дни полета ни от Ница кацна на летище София с повече от три часа закъснение. Доколкото разбирам мога да подам иска за обезщетение за закъснял полет. Покупка на билетите е направена през моя профил за мен и още двама души. При подаване на иска мога ли да го направя и от тяхно име след като сме на една резервация или всеки действа поотделно. Ако мога сама за всички, мога ли да дам една банкова сметка за превод на евентуалното обезщетение?

И на двата въпроса отговорът е да.

- някъде във формата за иск излиза графа в смисъл “подавам за себе си и за другите пътници”, нещо подобно. 
- другите пътници трябва да ви упълномощят да ги представлявате пред Уиз Еър във връзка с искането за обезщетение, както и да получите компенсацията по ваша сметка. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.