Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

В момента продават билети както до летището в Салерно, така и до това в Неапол за едни и същи дни и часове за всички месеци чак до края на октомври 2025 г. Със сигурност няма да останат двете опции или поне не и едновременно. Някой има ли идея реално докъде ще летят?

Връзка към коментар
преди 10 минути , Kasper каза:

В момента продават билети както до летището в Салерно, така и до това в Неапол за едни и същи дни и часове за всички месеци чак до края на октомври 2025 г. Със сигурност няма да останат двете опции или поне не и едновременно. Някой има ли идея реално докъде ще летят?

Когато избереш дата до 26 Октомври включително, въпреки че първоначално избираш Салерно в разписанието пише Неапол. След това са си директно до Салерно.

 

SmartSelect_20241003_162303_Wizz Air.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 28.09.2024 г. в 10:27, VVP каза:

Немога да повярвам,че батисаха Лисабон тия.След края на октомври няма полети.🤐

Май са го пренасочили към Рим...

След Женева още една перла падна от българската корона на Wizz.

Не вървят на добре нещата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Те и от Лутън до Лисабон, миналата година имаха всеки ден полети целогодишно и сега са до края на октомври, януари тази година от Бургас с прекачване на лутън до Лисабон ми излезе 100 лв, смятах пак да повторя но уви.. 

Връзка към коментар

Имам въпрос, мисля, че не за е точно за тази тема, но не намерих подходяща.

Имам полет с прикачване в Бергамо: Букурещ-Бергамо с Уиз и след това Бергамо-Порто с Райън.

Има ли транзитен коридор на летището в Бергамо и мога ли да го използвам в случая, за да не се редя за проверката за сигурност, с багаж , вкл. в приорити сме?

Може да е писано някъде, но не го намерих и моля за актуална информация, за което благодаря!

Връзка към коментар
преди 2 минути , a6olq каза:

Има ли транзитен коридор на летището в Бергамо и мога ли да го използвам в случая,

Да има, е и добре обозначен. По стълбите нагоре и сте директно на гейтовете за излитане.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.