Прескочи до съдържание

Как и дали да продължим с темата "COVID-19 - обща дискусия"


Как и дали да продължим с темата "COVID-19 - обща дискусия"?  

136 магеланци са гласували

  1. 1. Как и дали да продължим с темата "COVID-19 - обща дискусия"

    • Темата ми е полезна. Нека остане отворена за мнения.
      17
    • Следя я, не желая да се затваря възможността да се пише в нея.
      36
    • Темата ми беше полезна, но вече е само спам. Нека остане в архива.
      19
    • Темата отдавна изгуби смисъл и значение все пак сме форум за туризъм. Нека остане в архива.
      32
    • Нищо от изброените, но следва лято. Да паузираме писането в темата до 1.9.2021.
      19

Тази анкета е затворена за гласуване


Препоръчани мнения

преди 14 минути , boogy83 каза:

Явно е, че има хора които се засягат и може да откажат да помогнат или да им бъде помогнато за пътувания, а целта на този форум е точно това...помощ при пътувания.

 По скоро исках да кажа, че на човек би му било неудобно да поиска помощ от някой, с който е бил груб. И налагането на мнение и отстояването на позиции с цената на всичко не е идеята на форума. Няма как, ковид промени много неща, въпросът е дали си заслужава да продължаваме да си тровим средата по този начин? На мен също темата ми е била много полезна, но май всички изплискахме в един момент.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз съм убеден не на 100, а на 1000%, че тази тема, ако бъде закрита всички тези, които си мрънкаха тука ще се прехвърлят в темата за ограничения  при пътувания и админите ще имат доста работа да трият мнения. Ама ние не само тука си мрънкаме, сещате ли се как прехвърчаха искри когато се гласуваше за календар? И там имаше бури и мълни, защо тази, а не онази снимка и т.н. Всичко с времето си...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 34 минути , VASILEV каза:

Аз съм убеден не на 100, а на 1000%, че тази тема, ако бъде закрита всички тези, които си мрънкаха тука ще се прехвърлят в темата за ограничения  при пътувания и админите ще имат доста работа да трият мнения. Ама ние не само тука си мрънкаме, сещате ли се как прехвърчаха искри когато се гласуваше за календар? И там имаше бури и мълни, защо тази, а не онази снимка и т.н. Всичко с времето си...

Там нямаше световна конспирация. Предполагам.

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 12 минути , Zaro каза:

Там нямаше световна конспирация. Предполагам.

@ZaroЗароооо, ти кое мислиш, че по-важно: световната конспирация или его-то и личният интерес?

За календарЯ намеквам:)))))))) @VASILEVси е прав:))))
 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Представям си мнозинството гласували темата да остане отворена и от понеделник никой не иска да пише повече в нея. :biggrin: Кой загубил интерес, кой желание.

Гласувам да си остане и да се архивира по естествен път, а не принудително. Така или иначе лятото ще има отлив, а до есента ще се насъбере матриал :popcorm1:

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.