Прескочи до съдържание

Гората на Магеланци - трети етап - подготовка за презимуване 30-ти октомври (събота), 10:00


Препоръчани мнения

Значи ще успеем да се съберем. Ще потвърдя на горските, само моля да се отбележите за присъствие, за да знаем колко инструмента са нужни.

Моля @chandni  или друг модератор да промени заглавието и да подчертае датата. Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние все още сме под въпрос за неделя, защото имаме и друг ангажимент. Моля, ако е възможно, да вземете инструменти и за нас, за да не сме напълно безполезни, ако все пак успеем да дойдем. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Roberto Baggio каза:

Моля, ако е възможно, да вземете инструменти и за нас, за да не сме напълно безполезни, ако все пак успеем да дойдем. 

В краен случай, ако не останат мотики за вас, може да поемете културната програма - разнасяне на кенчета бира до нуждаещите се ... песни, танци, рецитации на бригадирска поезия  за повдигане на духа ...

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

 ... песни, танци, рецитации на бригадирска поезия  за повдигане на духа ...

Сега съм по-спокойна.

И все пак си мисля, че за всички ще е по-добре, ако се намерят мотики и за нас 🙃

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Много хора ми писаха на лични, за да ми окажат подкрепа каквото и решение да взема. Но аз съм наясно с времената в които живеем и предизвикателствата и задачите пред нас. Искам да разсея всякакви спекулации и най-отговорно да заявя, че присъствието ми на това събитие ще бъде осигурено!

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Аз също съм без кола и търся някой да ме вземе. 🙂 Мога да се придвижа и до някое по-централно място или до бул. България без проблем. 🙂

Връзка към мнение
преди 24 минути , Gentleman Basta каза:

@Lindt ние плюли ли сме вече в колата на @Фил?

това не, но вероятно има множество руси коси в нея :resent:

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 51 минути , Граф Вронски каза:

Аз също съм без кола и търся някой да ме вземе. 🙂 Мога да се придвижа и до някое по-централно място или до бул. България без проблем. 🙂

Мога да те взема от бул. България.

Също така мога да взема и още някой, място има. Тръгвам от Красно село (...само трябва днес да успея да доплувам до София)

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Аз също съм с кола. Предполагам ще взема @Monika_Koko от Плиска, така че и @Граф Вронски може да се вози с нас. Който няма превоз, нека пише, за да се организираме.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.