Прескочи до съдържание

Гората на Магеланци - трети етап - подготовка за презимуване 30-ти октомври (събота), 10:00


Препоръчани мнения

преди 13 минути , Цвете каза:

Трябва да се качим през Златните мостове до където може в посока х. Момина скала. Аз идвам по бул. България в посока Бояна, ще имам място в колата. Кажи ти от къде идваш, за да направим организацията.

Аз идвам от северните райони, Надежда- Централна Гара, но ще дойда където е изходният пункт, ако трябва.

Връзка към мнение
Преди 1 час, muchachote каза:

Аз идвам от северните райони, Надежда- Централна Гара, но ще дойда където е изходният пункт, ако трябва.

Моля те, в петък пиши тук, за да се разберем от къде да те взема.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Цвете каза:

Моля те, в петък пиши тук, за да се разберем от къде да те взема.

ОК. Непременно! А да взема ли нещо с мен- лопата, канап, ножици или подобни?

Връзка към мнение
На 27.10.2021 г. в 14:50, Цвете каза:

Моля те, в петък пиши тук, за да се разберем от къде да те взема.

Привет! Аз съм на линия утре, така че ще дойда. Предлагам щом ще минаваш през бул. България, аз да те чакам на кръстовището на бул. България и бул. Гоце Делчев, в посока Витоша веднага след кръстовището има спирка на автобус 64 /ако не се лъжа/, миналата година по това време точно зад пирката имаше огромен строеж /може да е завършен вече/. Удобно ли е така? И в колко часа да съм там?

Връзка към мнение
На 28.10.2021 г. в 11:46, Брани каза:

Аз отпадам като снимка от календар 😞

Ааа, не може така - има достатъчно гласували да дойдеш! 

 

 

 

На 27.10.2021 г. в 9:18, Цвете каза:

Предлагам да фиксираме ден събота 30.10. може би в 10ч., за да не е прекалено студено и поне малко да се е вдигнала сланата.

"Може би 10ч." стана ли вече твърдо 10ч. ? 

  • Смея се 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

 

 

 

 

"Може би 10ч." стана ли вече твърдо 10ч. ? 

Стана, виж как е забодено в червено отгоре.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Цвете каза:

Стана, виж как е забодено в червено отгоре.

Ааа, мерси. Не съм видял. Явно нещо ме е бодяло червеното и съм натиснал хикса.  :grin:

 

 

преди 1 час, Elena каза:

Уговорката остава ли същата от предния път? Возене при Фичо, руси коси от Марти и капучино от Жижо? 😏

Имаме сделка. :yes:

А от Ели? Нещо баница, щрудел, френска селска торта :wink::scratch_one-s_head:
Добре де, може и нещо да ни изпееш по пътя, или да рецитираш избрани стихове! :biggrin:

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Elena каза:

ако слушате ще има домашни бонбони 😉

Разменям капучино за домашни бонбони. 

 

П.П. Преди последния ти пост щеше да е "безплатно", но нещата се промениха рязко 🙂

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Аз имам уговорка вече за катерене на върха, та бих се включила само след 14 ч., евентуално 🙂  Ако се събирате след това в заведение може и направо там да се появя 🙂 

Връзка към мнение
преди 6 часа, Gentleman Basta каза:

Отидохме, свършихме работа, а после даже хапнахме и пийнахме. Снимка от работната площадка:

Добре, че наминах и аз (хапнал и пийнал), че да бъде свършена работата!

Отсъствието ми от общата снимка с шанцов инстрмент може да се обясни единствено с вродена скромност и нежелание да се самоизтъквам.

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 8 часа, Gentleman Basta каза:

Отидохме, свършихме работа, а после даже хапнахме и пийнахме. Снимка от работната площадка:

_A30226711.jpg.0eb795172d0f0421e792c716cafd1b63.jpg

 

Тайната Вечеря! Как пък се събрахте точно 13 човека? 😎

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Благодаря на всички за свършената работа и прекрадният ден!

Бяхме 12 души този път, но успяхме да се справим бързо и качествено.
Догодина на пролет продължаваме с грижата за горичката и се надявам  да сме повече ентусиастите.

  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Имам молба към някой, работещ в центъра. Трябва да се подпишат протоколите за извършената през годината работа в Горското. Намира се на ул. Аксаков 14 ет. 4, градинката на Кристал. Няма значение дали човекът е участвал в инициативата, важното е да се положат подписи, за да нямат проблеми хората. Ако някой може да свърши тази работа, ще дам контакти на лично и  ще съм безкрайно благодарна.

Връзка към мнение
преди 25 минути , Цвете каза:

Имам молба към някой, работещ в центъра. Трябва да се подпишат протоколите за извършената през годината работа в Горското. Намира се на ул. Аксаков 14 ет. 4, градинката на Кристал. Няма значение дали човекът е участвал в инициативата, важното е да се положат подписи, за да нямат проблеми хората. Ако някой може да свърши тази работа, ще дам контакти на лично и  ще съм безкрайно благодарна.

А до колко часа може да се мине от там, Цвети?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.