Прескочи до съдържание

In memoriam AlexandraKo


Mary

Препоръчани мнения

Тъй като загубата на Валерия съвпадна със загуба моята най-близка приятелка, и за двете не мога да престана да мисля като временно отсъстващи. Всяка събота посягам към телефона да се чуя с Ели. И всеки ден, отваряйки форума се надявам да открия някаква нова история, красива снимка или интересно ястие от Валерия. 

Да почива в мир! 

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Често отварям теми, които ти си създала, в които ти пишеше, и усещам колко ни липсваш! Няма да те забравим!

Почивай в мир, Валерия! 

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Да почива в мир! Тя беше един от най-позитивните хора. Винаги в добро настроение, винаги ще намери каква добра дума да каже на някой магеланец.

  • Харесвам 24
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

В събота сутринта се разхождах по гр. Пловдив и се сетих за нея. Просто ми стана едно некомфортно, че вече не е сред нас! Бях й обещал, че ще се видим, когато дойда в Пловдив, но така и не се видяхме! 

Почивай в мир, @AlexandraKo!

Липсваш на всички ни!!! 😢

  • Харесвам 28
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Някакво ужасно съвпадение при мен се получи. Последният път като я видях, беше професионално, писа на последната станица в здравната ми книжка и... буквално се наложи да затворя страницата. Сега днес отворих добавените бели нови страници и се сетих отново за нея и аз. 😞 

  • Харесвам 18
Връзка към коментар
преди 31 минути , stanimir каза:

Дани Магелани ще пусне сега едно цветенце за нея в океана.Тя гледаше Хаваи 5.0 и мечтаеше да пътува до островите.

Обещавам!

Дори и предложих да се включи, но  датите ми за началото на годината не и бяха подходящи. Говорихме през лятото за плановете ми. Те се провалиха, по-скоро се отложи пътуването ми с година.

А есента я загубихме.

Кой можеше да знае...

А аз вече не си правя дългосрочни планове.

 

  • Харесвам 18
Връзка към коментар
  • 8 месеца по-късно ...

Валерия беше страхотен вдъхновител. Още съм в препоръчания от нея и последно посетен хотел в Сицилия. Тя наистина заразяваше и ни караше да мечтаем.  Ето малко от любимите е цветя в градината на Сикания резорт.

 

 

 

20230922_125106.jpg

20230922_125015.jpg

20230921_070739.jpg

20230922_125001.jpg

  • Харесвам 32
  • Браво 2
Връзка към коментар

и моят tribute към @AlexandraKo - неминуемо се сетих за нея преди няколко дни, така подробно беше разказала за историята на хотела и точно този ресторант, че когато го видях имах смътен и нереален спомен, че сякаш съм била и вътре

 

20230920_200751.jpg.f4809237b99a6b59c4cc86b2bc776f05.jpg

 

20230920_201527.jpg.750e0e0981751a9de6dd949d29878be2.jpg

 

макар че съм агностичен атеист по душа, се надявам да обсъждат петлетата с Madame Augier на някое по-добро от земния свят място 🙂

  • Харесвам 31
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.