Прескочи до съдържание

In memoriam AlexandraKo


Mary

Препоръчани мнения

Огромна загуба!

Леко със самоирония, винаги остроумна и искрена, наистина човек!

Отиде си Гранддамата на този форум!

 

Имам едно предложение към модераторите, да се закове тази тема на първата страница до 40 дни на АлександраКо.

  • Харесвам 15
  • Браво 7
Връзка към коментар

"Мисля за смъртта като за смяна на остарели и износени дрехи, а не я приемам като някакъв абсолютен край" - Негово Светейшество Далай Лама.

И Валерия пак е в нещо ярко, цветно и весело и ни се усмихва от Там...

Отливам от чашата си с вино...

Мир и покой на душата и!

  • Харесвам 31
Връзка към коментар

Аз пък, след толкова време, все още се оглеждам, дали няма да се появи от някъде, да напише нещо красиво, да ни даде нова идея, рецепта, поредното пътуване.... И все още не мога да приема необратимото. 

  • Харесвам 33
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lyubina каза:

Аз пък, след толкова време, все още се оглеждам, дали няма да се появи от някъде, да напише нещо красиво, да ни даде нова идея, рецепта, поредното пътуване.... И все още не мога да приема необратимото. 

Много тъжно 😞 . И аз така. Към 7-7:30 след вечеря мое време, влизам във форума и почти всеки ден имаше ново мнение от ранобудната Валерия. Вече не 😞

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

От месеци на съм влизала тук поради лични причини и днес влизам и не мога да повярвам на очите си. Моите съболезнования за близките и приятелите на тази прекрасна магеланка. 😔 

Просто последната година беше безпощадна. Почивай в мир, АлександраКо!

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Не знаех, сега разбрах, не мога да повярвам....Преди месец и половина бяхме в нейния обичан Пловдив, разхождахме се в стария град, посетихме и Епископската базилика, седяхме на пейките в центъра и се наслаждавахме на красотата му.. И исках всичко да й разкажа, но все си казвах, че има време. Вече ни липсваш, @AlexandraKo!

Светла й памет и съболезнования на семейството!

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Ужасна новина! 

Искрени съболезнования на близките ѝ! 

Аз се чудя защо от няколко дни не виждам никакви публикации от нея и чак днес попаднах на темата!  

С удоволствие и интерес следях пътуванията ѝ! Изключително много се натъжих! 

 

Поклон и светла й памет!

Светъл път нагоре, @AlexandraKo!

 

 

 
  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Ужасна новина за всички Магеланци с главно "М", каквато беше и тя. Не я познавам лично, но съм се убедил от многото й мнения във форума, че е един много ерудиран и остроумен човек с хубаво чувство за хумор. 

Светъл път, АлександраКо.

 

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Днес виждам темата и просто не мога да повярвам, че такъв жизнеактивен, радостен и помагащ човек го няма.

Това беше истински Магеланец, аз също не я познавах лично, но искрено и се възхищавах и съм черпил информация от доста от постовете и, дори онзи ден я бях тагнал в темата за Сицилия.

Поклон пред паметта и. И нека звездата на АлександраКо да озари небето завинаги.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Не знам как чак сега съм видяла! Присъединявам се към всички добри думи! Светъл път и благодарност за времето, което си прекарала с нас, както и за времето, което си отделила  лично за мен!

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Поради очна операция влизам много по- рядко в любимия ми форум. Преди няколко дни видях случайно шокиращата новина за AlexandraKo. Много, много тъжно! Не я познавах лично. Единственото, което мога да кажа, е съболезнования на близките ѝ и поклон пред паметта ѝ!

 

И както изпяха Kansas:

All we are is dust in the wind

 

 

 

 

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
На 10.10.2021 г. в 21:19, Дани Магелани каза:

Това беше тя - винаги готова да помогне! Поемаше инициатива и правеше необходимото, без да са я помолили.

Толкова хубаво си го написала!Точно така ще я запомня.Винаги готова да помогне със съвет не само за пътешествие.Ето това е най-хубавото при хората,че винаги можем да си помагаме и да не оставаме безразлични към всичко,което ни заобикаля.AlexandraKo винаги намираше начин да  поздрави с цветенце или  с някоя тематична снимка.Тя създаваше с любов теми,които ще бъдат полезни и търсеше винаги по-доброто решение в ежедневието ни.

Радвам се,че макар и виртуално винаги и казвах колко ми харесва,че е добронамерена и много ерудирана.

Няколко дни преди да разбера,че е починала,от този свят си отиде и най-обичаният ми колега,с когото работихме 26 години.И на него винаги му казвах,че го уважавам и обичам много.Тъжно ми е,много ми е тъжно,но знам,че хората,които оставят след себе си ярка светлина,които винаги са с отворени обятия към ближния, с  широка душа и вечно търсещи само красотата около себе си,никога няма да бъдат забравени.Те ще са пример затова,как можеш  да бъдеш прям,почтен и деликатен без да очакваш нищо в замяна.Как малкото,което посееш е всъщност толкова важно за да бъде светът по-красив и човекът по-добър.

  • Харесвам 29
  • Браво 4
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Убедена съм, че Валерия липсва на всички!

Често се сещам за нейна рецепта, препоръка, лаф или споделена информация. Като, че не ни е напуснала, а е някъде наоколо.

Валерия ще остане в Магеланци с написаното и споделеното с нас!

  • Харесвам 33
Връзка към коментар

Препоръките на Валерия, споделеното познание, невероятните рецепти, които сама измисляше, изключителната и ерудиция липсват много на всеки от нас. За себе си поне мога да съм сигурна! 

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.