Прескочи до съдържание

Коледа в Колумбия - планиране и въпроси


Lindt

Препоръчани мнения

преди 10 минути , Роми каза:

@Lindt за теб съм убедена, че си ваксинирана, но не знам за другите от вашата компания . От днес има нови правила за влизане - само ваксинирани! Ако не са с пълен цикъл ваксинация - и с тест. Ако не са изобщо ваксинирани- не се допускат. 

Благодаря, стресна ме малко, че на 5 дни ще сменят, но щом Алекс казва, че това са от 14.12 правилата, съм спокойна, че може да изкарат още 6 дни 🙂 

Връзка към мнение

Ами казаха ми, че влиза от днес. Мой приятел притърча днес за ваксинация, че иначе няма влизане. Останалите са ваксинирани, но е неприятно

 Някой да го върнат скоростно от границата!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

18-12-2021

Колумбия

Изменят се правилата за влизане на територията на Колумбия, като се въвежда изискване за представяне на сертификат за ваксинация срещу COVID-19 с последна или единствена доза, поставена минимум 14 дни преди влизането.

Чуждестранните граждани без статут на резиденти в Колумбия, които предоставят сертификат с незавършен цикъл на ваксинация ( само една доза при изискуеми две или повече за изграждане на имунитет ), са задължени да представят отрицателен резултат от PCR тест, извършен до 72 часа преди момента на пристигане.

Чуждестранните граждани без статут на резиденти в Колумбия, които не представят сертификат за ваксинация срещу COVID-19, няма да бъдат допускани на територията на страната.

Няма задължение за представяне на сертификат за ваксинация на лица под 18-годишна възраст.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.