Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Mary

Препоръчани мнения

преди 3 часа, ДиянаВ каза:

...

 

@Crazy Horse, ако не си се разбрал още с @crazyhorse, мога да ти услужа с моя адрес в България за получаване на подаръка ти😉

Калпазанка! :laugh:

Всъщност аз тихомълком се опитах да отнема радостта на мадридския Крейзи, но той пък не е чел достатъчно, а сега вече няма и как да прочете моите размисли.

Снежанка само ще дава, няма да забранява и тази година. :smile:

 

Имам чувството, че в тази тема сме като едно голямо семейство, което се събира по празниците, споделя си доброто настроение с останалите и се забавлява!

Благодарение на всички Вас! :wub:

  • Харесвам 18
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение

@Mary, понеже сме си семейство, ми идва да ти пратя една целувка😘

Благодаря, че ни завърташ в най-милата и весела страна на Коледата🙂 /защото и нерви може да донесе празникът/

 

Ха-ха, началото на април наистина планувам да гостувам в Мадрид. Мога да доставя и подарък за мадридския Крейзи. Ако е като Мари, която се сеща, че има коледен подарък на 1 април, няма да бърза да си го види😜

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Еха,дойде време за коледните подаръци!

Записвам се с удоволствие,От 2016 година съм магеланка и не пропускам веселото настроение и коледния дух във форума!

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение

Естествено и мен ме брой, @Mary, след като аз ония ден се стреснах в съня си, че съм изпуснала срока и ти писах 🤣 Страшно съм благодарна за тази инициатива и както @Дани Магелани се изрази на “неизчерпаемата ти енергия”!

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Дойде отново времето и за коледните подаръци 🤩 

Записвам се с удоволствие!

Благодаря, Мари! 😊

 

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.