Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Препоръчани мнения

Здравейте отново!

 

Днес дойде и мой ред да се похваля колко готини коледни магелански подаръци получих от @Румяна!!!

След напомняне от нашата Снежанка @Mary, се обадих в близкия български магазин и от там потвърдиха, че за мен има подарък от Слънчев бряг! Ехааа!

И вчера отидох да си го взема! Едва се сдържах да не го отворя на място, а вкъщи. Да не говорим пък да чакам до Коледа.

След външната опаковка пред мен се разкри този стилен пакет!

20211213_142322.jpg.62f0e0b173f1e2af6ea9b5841d800a6c.jpg

 

А, вътре, красива кутия в цвят бордо, изглеждаща загадъчно като излязла току-що от кораб край брега на Несебър.

 

20211213_142338.jpg.4aa277df040466b99558b5b0017543fc.jpg

 

Веднага отворих кутията, а в нея красиво опаковани подаръци!!!

20211213_142406.jpg.17c3f60e7e8bfb2b6b2bde0231283f30.jpg

 

Започнахме трескаво да разопаковаме с жена ми!

Първо, красивият бял свитък, който се оказа прекрасно пожелание, което ще публикувам с моите сърдечни пожелания за една вълшебна Коледа за всички вас по-долу! Руми, благодаря ти! Наистина, прекрасни пожелания!!!

Освен това бутилка Просеко - едно от любимите ми питиета, улучила си, магнитче от Бургас, игра със зарчета да се кефят и нашите сладури вкъщи, много красива коледна свещ с фенерче с дядо Коледа, православен календар, на който жена ми много се зарадва също и прекрасна книга за пътешествия из малко познати места в България - 101 отбивки!

20211213_142730.jpg.9f2af7faacaa79b529cf0e94b9c5ec22.jpg

 

@Румяна, още веднъж огромно благодаря, Руми! Прекрасни подаръци! Много се зарадвах и на книгата, защото за мен една книга е винаги най-добрият подарък какъвто и да е поводът и защото, опознаването на цяла България в близките няколко години ще е приоритет на нашето семейство.

 

А, ето и прекрасното пожелание на @Румяна за мен, което го споделям с всички вас, защото е наистина прекрасно, с пожелания за много щастливи пътешествия следващата година!!!

 

Декември е уют. Кори от портокали. Пукащи дърва. Запалени свещи. Червено вино. Тихо пиано. Вълнен шал и дебели чорапи. Първи сняг. Декември е грижа. Внимание и мисъл към най-любимите хора. Подаръци. Изненади. Срещи. Топло мляко с канела. Писма, картички. Очакване. Декември е искри и фойерверки. Блясък по улиците, в очите. Светлини. Декември е (равно на) сметки. Разплащаме се с 365 дни, случвания и пропускания. Всичко онова, което сме можели да бъдем, а не сме. Всяка неказана дума и закъснял жест. Онзи телефонен разговор, който пропуснахме, пътуване, което не направихме. Работа, която не приехме. Думи, които не казахме. Декември е обещания. Наравно стари и нови. Да бъдем по-добри. По-щедри. По-благодарни. Да мечтаем повече. Декември е поглед навътре. Носталгия по детството. По това какви бяхме, какво търсихме, в какво вярвахме. По приказки с щастливи начала, не краища. По онова утре, което все търсим и все не стигаме. Декември е всичко в едно. Най-студеният и най-топлият месец. Най-пълният с хора и май-самотният. Едновременно край и ново начало. Прошка. Декември идва и си отива като сън. Всяка година се питаш кога стана пак Декември. Никога няма да разбереш.

 

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

МИРНА И БЛАГОДАТНА НОВА ГОДИНА ИЗПЪЛНЕНА С ПЪТЕШЕСТВИЯ И ЗАБАВЛЕНИЯ С ЛЮБИМИ ХОРА

 

 

@Румяна

 

Руми, невероятна си! БЛАГОДАРЯ ТИ за прекрасните коледни емоции, които донесе на нашето семейство!!!

 

 

 

  • Харесвам 22
  • Браво 15
Връзка към коментар

Явно и тази година много съм слушкал 😉

Дядо Коледа (Еконт) ме изненада с подарък от Динко @Костов.  Не беше точно изненада, понеже се чухме по телефона, но за съжаление нямаше ка кда се видим на Сбирката. 

@Костов  Много благодаря за подаръка и хубавите пожелания. Прав си "Не си истински българин, ако в хладилника нямаш бутилка от уиски пълна с ракия" 

За любопитните, а и да не стимулирам консумацията на пуканки, веднага давам отчет. 

Вече си имам коледна чаша, мек и топъл шал, голяма кутия белгийски бонбони, джентълменски EDC комплект, разбира се бутилка домашна ракия и книга за една непосещавана ( въпреки настояването на съпругата) дестинация - Сицилия. 

 

Благодаря за @Mary  за поредната година с организирана размяна на подаръци. 

Весели празници на всички!

 

П.П Спазвам изискването за предстасвяне на подаръка в 1 пост 😉

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

  • Харесвам 23
  • Браво 12
Връзка към коментар

Урааааа!!!! И аз имам подарък, йе, йе , тра ла ла 🙂 Тази сутрин, получих SMS от Спиди и..... нямаше как да работя 🙂 Изстрелях се до офиса на Спиди на съседната улица , но прибирането беше почти със скоростта на светлината. И така, за малко да се порежа с ножа в стремежа да разопаковам бързо.  В кашончето ме очакваха куп изненади. Дано не изпусна нещо, че то си е дъъъълъг списък :

1. Страхотна книга с идеи за пътешествия от Балкана до Дунав. Ще се възползвам със сигурност от идеите!

2. Шоколад 220гр!!! Докато чета книгата и се уморя много, да се подсиля, пък и без да се уморя ще се подсиля........

3. Фантастични коледни бисквитки , които не знам, как ще ми даде сърцето да ги отхапя. Ама.... ще даде, все си мисля 🙂

4. Уникална коледна играчка за елха с бродеря. Не бях виждала такава. Ще си я сложа на елхата и ще знам, че ми е от @bibi !!!

5. Коледна украса със снежен човек, за трапезата на бъдни вечер с чуден късмет. Не казвам, какъв е, за да се сбъдне!

6. Още едно късметче, което също е част от мечтите!

7. И всичко това да не мислите, че е на сухо??? Неее ! червено винце Александия. Приемам го за пророческо и дай боже да ида в Александрия. 

8. А, за да е по колоритно всичко имам маска с дядо Коледа :))) Ще си я сложа в самолета в неделя и ще събирам усмивки 🙂 Ще се снимам с нея 🙂

9. И накрая картичка с прекрасни коледни пожелания, които се надявам да бъдат както за мен, така и за всички магеланци. 

Мила @bibi, благодаря ти за вълшебния подарък. Достави ми невероятна емоция и щастие! Благодаря за старанието и креативността! Ех, много е хубаво, когато получаваш и даряваш  радост и усмивки! 

Благодаря на @Mary за всичко, което прави за нас и ни раздава позитивна енергия и неизчерпаем празничен дух!

Весели празници на всички и чудни пътешествия по целия свят!

 

P.P. Казах ли,че съм щастлива ? ......... Е, много, много съм щастлива! 

IMG_1859.JPG

IMG_1860.JPG

IMG_1861.JPG

IMG_1863.JPG

  • Харесвам 24
  • Благодаря 1
  • Браво 13
Връзка към коментар
Преди 1 час, Crazy Horse каза:

Здравейте отново!

 

Днес дойде и мой ред да се похваля колко готини коледни магелански подаръци получих от @Румяна!!!

След напомняне от нашата Снежанка @Mary, се обадих в близкия български магазин и от там потвърдиха, че за мен има подарък от Слънчев бряг! Ехааа!

И вчера отидох да си го взема! Едва се сдържах да не го отворя на място, а вкъщи. Да не говорим пък да чакам до Коледа.

След външната опаковка пред мен се разкри този стилен пакет!

20211213_142322.jpg.62f0e0b173f1e2af6ea9b5841d800a6c.jpg

 

А, вътре, красива кутия в цвят бордо, изглеждаща загадъчно като излязла току-що от кораб край брега на Несебър.

 

20211213_142338.jpg.4aa277df040466b99558b5b0017543fc.jpg

 

Веднага отворих кутията, а в нея красиво опаковани подаръци!!!

20211213_142406.jpg.17c3f60e7e8bfb2b6b2bde0231283f30.jpg

 

Започнахме трескаво да разопаковаме с жена ми!

Първо, красивият бял свитък, който се оказа прекрасно пожелание, което ще публикувам с моите сърдечни пожелания за една вълшебна Коледа за всички вас по-долу! Руми, благодаря ти! Наистина, прекрасни пожелания!!!

Освен това бутилка Просеко - едно от любимите ми питиета, улучила си, магнитче от Бургас, игра със зарчета да се кефят и нашите сладури вкъщи, много красива коледна свещ с фенерче с дядо Коледа, православен календар, на който жена ми много се зарадва също и прекрасна книга за пътешествия из малко познати места в България - 101 отбивки!

20211213_142730.jpg.9f2af7faacaa79b529cf0e94b9c5ec22.jpg

 

@Румяна, още веднъж огромно благодаря, Руми! Прекрасни подаръци! Много се зарадвах и на книгата, защото за мен една книга е винаги най-добрият подарък какъвто и да е поводът и защото, опознаването на цяла България в близките няколко години ще е приоритет на нашето семейство.

 

А, ето и прекрасното пожелание на @Румяна за мен, което го споделям с всички вас, защото е наистина прекрасно, с пожелания за много щастливи пътешествия следващата година!!!

 

Декември е уют. Кори от портокали. Пукащи дърва. Запалени свещи. Червено вино. Тихо пиано. Вълнен шал и дебели чорапи. Първи сняг. Декември е грижа. Внимание и мисъл към най-любимите хора. Подаръци. Изненади. Срещи. Топло мляко с канела. Писма, картички. Очакване. Декември е искри и фойерверки. Блясък по улиците, в очите. Светлини. Декември е (равно на) сметки. Разплащаме се с 365 дни, случвания и пропускания. Всичко онова, което сме можели да бъдем, а не сме. Всяка неказана дума и закъснял жест. Онзи телефонен разговор, който пропуснахме, пътуване, което не направихме. Работа, която не приехме. Думи, които не казахме. Декември е обещания. Наравно стари и нови. Да бъдем по-добри. По-щедри. По-благодарни. Да мечтаем повече. Декември е поглед навътре. Носталгия по детството. По това какви бяхме, какво търсихме, в какво вярвахме. По приказки с щастливи начала, не краища. По онова утре, което все търсим и все не стигаме. Декември е всичко в едно. Най-студеният и най-топлият месец. Най-пълният с хора и май-самотният. Едновременно край и ново начало. Прошка. Декември идва и си отива като сън. Всяка година се питаш кога стана пак Декември. Никога няма да разбереш.

 

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

МИРНА И БЛАГОДАТНА НОВА ГОДИНА ИЗПЪЛНЕНА С ПЪТЕШЕСТВИЯ И ЗАБАВЛЕНИЯ С ЛЮБИМИ ХОРА

 

 

@Румяна

 

Руми, невероятна си! БЛАГОДАРЯ ТИ за прекрасните коледни емоции, които донесе на нашето семейство!!!

 

 

 

Радвам се, че ви зарадвах. Бъдете здрави и щастливи. Обичайте се и бъдете обичани! Светли празници!

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , Monika_Koko каза:

3. Фантастични коледни бисквитки , които не знам, как ще ми даде сърцето да ги отхапя. Ама.... ще даде, все си мисля 🙂

IMG_1859.JPG

IMG_1860.JPG

IMG_1861.JPG

IMG_1863.JPG

Всичко е прекрасно, ама кой ти е нахапал бисквитата ?! 

  • Смея се 9
Връзка към коментар

Такаааа, гледали ли сте Сам в къщи 2 края на филма, когато бащата на Кевин вижда сметката за Рум сервиз и започва да вика Кевииииииииин, че чак в Central park се чу.

Е сега си го представете , като видях кашона и името на получателя как викам аз @ДиянаВаааааааааааааа, какво си направила с опаковката миииииииииии 😄

Мале хора нямам думи! 

Влизам си в Спиди и си чакам пратката и си викам малеее само да не е голям кашон хахаххаха Следва ровене ровене, много ровене и като се показа кашона и като прихнах да се смея не мога да се спра, служителките в потрес какво става, аз само жестикулирам и едвам се подписах излизайки от офиса като размазана зелка, показвайки всички зъби на показ и смеейки се с най гръмкия си глас 😄 На какво ли се смеех, пускам първи снимки докато го нося, ха отгатнете 😄

П.С. Е сега разбрах вече какво си имала в предвид, когато каза че си оползотворила една част от опаковките 😄

 

 

IMG_20211214_125332.jpg

IMG_20211214_125337.jpg

  • Харесвам 4
  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 39 минути , zvezda9001 каза:

Такаааа, гледали ли сте Сам в къщи 2 края на филма, когато бащата на Кевин вижда сметката за Рум сервиз и започва да вика Кевииииииииин, че чак в Central park се чу.

Е сега си го представете , като видях кашона и името на получателя как викам аз @ДиянаВаааааааааааааа, какво си направила с опаковката миииииииииии 😄

Мале хората нямам думи! 

Влизам си в Спиди и си чакам пратката и си викам малеее само да не е голям кашон хахаххаха Следва ровене ровене, много ровене и като се показа кашона и като прихнах да се смея не мога да се спра, служителките в потрес какво става, аз само жестикулирам и едвам се подписах излизайки от офиса като размазана зелка, показвайки всички зъби на показ и смеейки се с най гръмкия си глас 😄 На какво ли се смеех, пускам първи снимки докато го нося, ха отгатнете 😄

П.С. Е сега разбрах вече какво си имала в предвид, когато каза че си оползотворила една част от опаковките 😄

 

 

IMG_20211214_125332.jpg

IMG_20211214_125337.jpg

Голям кеф беше да опаковам този подарък. Най-удовлетворяващият в живота ми. Хич не му мислиш как е станала сгънката и някъде нещо стърчи ли, не както трябва :girl_haha: 

Мисля, че ми се полага приз за тазгодишна най-оригинална опаковка :girl_blum: 

 

Открих си малко късно един пропуск. Кашонът гледа с трите десена хартия нагоре. Т.е. най-естетичната част е капака :laugh:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Ох от къде да я подхвана не знам, не мога да спра да се смея и усмихвам, а отгоре на това ме гризе как ще чакам до довечера, ама за това по - късно!

Влизам в офиса и всички прихваме и ме чакат да видим какво има в този кашооон! 

Махам фолиото и хоп още повече прихвам като видя какво произведение е сътворила @ДиянаВ с моите иначе така красиви опаковки 😄

IMG_20211214_130738.jpg

IMG_20211214_130743.jpg

IMG_20211214_130752.jpg

IMG_20211214_130747.jpg

След като се поуспокоих, разкъсах хартията ,то защото нали знаете моето търпение колко е 😄 и отдолу какво да се покаже моя кашон хахахаххаха е неее смях и сълзи още време

IMG_20211214_130851.jpg

  • Смея се 15
Връзка към коментар
преди 1 час, milen_40 каза:

Явно и тази година много съм слушкал 😉

Дядо Коледа (Еконт) ме изненада с подарък от Динко @Костов.  Не беше точно изненада, понеже се чухме по телефона, но за съжаление нямаше ка кда се видим на Сбирката. 

@Костов  Много благодаря за подаръка и хубавите пожелания. Прав си "Не си истински българин, ако в хладилника нямаш бутилка от уиски пълна с ракия" 

За любопитните, а и да не стимулирам консумацията на пуканки, веднага давам отчет. 

Вече си имам коледна чаша, мек и топъл шал, голяма кутия белгийски бонбони, джентълменски EDC комплект, разбира се бутилка домашна ракия и книга за една непосещавана ( въпреки настояването на съпругата) дестинация - Сицилия. 

 

Благодаря за @Mary  за поредната година с организирана размяна на подаръци. 

Весели празници на всички!

 

П.П Спазвам изискването за предстасвяне на подаръка в 1 пост 😉

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Радвам се, че си харесал скромните ми подаръци. Дълго се чудих дали да ти пратя бутилка с огнена вода, но след като се чухме решението бе взето, бутилката опакована и сложена в кашона. В Еконт само твърдях, че съм чувал как разни недобросъвестни екземпляри слагат бутилки в пратките си, но аз не съм от тия!

@milen_40, весели празници на теб и на семейството ти!

  • Харесвам 6
  • Браво 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар

След истеричното вече хилене, последва ново отваряне на кашона и си викам е айде стига толкос де, ама какво да видя там следващия мой кашон хахахахахахаххахахаха 

Ееее не прекали 😄 !

А той празен хахахаххаха хубаво го проверих!

IMG_20211214_130944.jpg

Вдигам го и отдолу виждам една червена голяма кутия, тя не е моя яяяяяя! Обаче като я вдигнах виждам плик на който с моя почерк пише Хохохо опаааа моя плик хахахахха, а вътре една многооо объркваща за мен бележка поне в началото 😛 Аааа разбира се уплътнението вътре беше пак мое  😄

IMG_20211214_131018.jpg

IMG_20211214_131043.jpg

IMG_20211214_131046.jpg

IMG_20211214_131015.jpg

  • Харесвам 1
  • Смея се 11
Връзка към коментар

Чудя се над посланието си доста време и си викам сега да я отварям ли или не тази кутия, уж довечера пък почерпка за колегите, айде рових пак в кашоните, ама почерпка няма 😄 Викам явно пак няма почерпка за нас 😄 Ама с моето любопитство викам ще надникна тайно и лекичко в кутията да видя дали не се крият сладки там и друго няма да гледам обещавам!

И какво да видя там домашни сладки от @ДиянаВ с любезното съдействие на @Mary (рецептата) и се провиквам колегии Дияна черпи сладкиии, опа сладките изчезнаха 😄

Другата част не мога да я отворя още 🙄😱😧

Така ми е написанооо, ужас, дали ще издържа не се знае....🤪

Опипвах ги клатих ги тц нищо не разбрах  🧐😤🥵

Ох ще си изчакам чакалото, ама довечера останалото ще бъде!

 

Дияна имаш многоо поздрави от колегите и от мен и безкрайно много ти благодарим за сладките, много добре са се получили и вече ги няма! Накара ни да отворим уискито с тези бисквити 😄

 

Давам ти приза за най - оригинална опаковка, ох не мога да спра да се смея 😛

П.С. е как можа сега до довечера да ме караш да чакам....тцтцтц, мислих че се харесваме 😯

 

 

 

 

IMG_20211214_140704.jpg

IMG_20211214_131459.jpg

IMG_20211214_132618.jpg

  • Харесвам 10
  • Шок 2
  • Браво 8
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Имам си подарък. Много разкошен!

@saved_ е действала със замах  😍

Ще ви показвам довечера какво има вътре ( отворих го още в колата естествено) .

Еконт  не са се съобразили с множеството лепенки чупливо и са го пренасяли както си искат и част от единия подарък се е посипала вътре. Нищо счупено няма, да успокоя !!!

Та, превеждам го в първоначалния вид довечера и ще му направя снимки, защото този подарък наистина си заслужава качествена фотосесия .

За сега -това 

 

7D32DDA5-F7ED-4476-A5B9-B6EFDA83C53A.jpeg

CB75A060-BAAA-481E-B099-601D2A65EFC2.jpeg

ПП. Втория подарък, за да е пълен кефа се оказа че е изпратен до друг офис на Еконт 🤪. Та и него довечера като го взема !

  • Харесвам 15
  • Браво 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , zvezda9001 каза:

 

Дияна имаш многоо поздрави от колегите и от мен и безкрайно много ти благодарим за сладките, много добре са се получили и вече ги няма! Накара ни да отворим уискито с тези бисквити 😄

 

Давам ти приза за най - оригинална опаковка, ох не мога да спра да се смея 😛

П.С. е как можа сега до довечера да ме караш да чакам....тцтцтц, мислих че се харесваме 😯

 

 

 

 

IMG_20211214_140704.jpg

IMG_20211214_131459.jpg

IMG_20211214_132618.jpg

С мъка се разделих с част от кашоните, но какво да се прави, трябваха ми уплътнения😛. Сега няма да плачеш, че са ти свършили кутиите😆

Докато ти кажа да направиш кафе да си топите бисквитите, че от събота стоят в Спиди и вече може да са поизсъхнали, те заминали ... с уиски:laugh:

Мен питаш ли ме с тази опаковка колко срам брах? ЗАРАДИ ТЕБ трябваше да минавам по задните улички, докато стигна офиса на Спиди :sarcastic_blum:

Подаръкът си го почнала от долния му край, но карай, това да му е кусура :girl_haha:

Заклевам те да издържиш до довечера. В името на "жертвите", които са направили и любимците около теб. Не бъди егоист!:wub:

Ако искаш @funny може да започне обратното броене. Хаха, ОСТАВАТ ........... часа, .......... минути и ............... секунди :girl_crazy: Това е сладкото ми отмъщение :wub: Цял следобед се "мъчих" с подаръка от теб, сега е твой ред :nyam:

 

Хайде бе @funny откога те чакаме с подаръците. Не си много бърза!:sarcastic_blum:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

@zvezda9001  и @Дияна В. обявявам ви за звездите в тазгодишната размяна на подаръци! Сега, ако тея кашони се върнат обратно в Русе, хич няма да съм учудена 😃

Звезде, стискай още малко, с теб съм! 

  • Харесвам 1
  • Смея се 15
Връзка към коментар
преди 19 минути , Цвете каза:

Сега, ако тея кашони се върнат обратно в Русе, хич няма да съм учудена 😃

Ааа не😄

преди 14 минути , Childish каза:

Аз нещо не разбирам. Трябва да си върнем подаръка или само опаковката?

Най-големият кашон е още при мен. От Спиди категорично отказаха да го приемат и разнасят ... за пореден път. Само като чуха, че е за З**** от Варна, настръхнаха. Цитирам: Не, абсурд!!! Помним! Миналата година този кашон го мъкнахме от гр.Х към Варна, тази година от Варна към Русе, трети път НЯМА ДА ИМА!

хаха

 

11800644-F0DE-4493-8D30-9C7FFA558186.png

  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 8 минути , ДиянаВ каза:

Ааа не😄

Най-големият кашон е още при мен. От Спиди категорично отказаха да го приемат и разнасят ... за пореден път. Само като чуха, че е за З**** от Варна, настръхнаха. Цитирам: Не, абсурд!!! Помним! Миналата година този кашон го мъкнахме от гр.Х към Варна, тази година от Варна към Русе, трети път НЯМА ДА ИМА!

хаха

 

11800644-F0DE-4493-8D30-9C7FFA558186.png

Обявяваме го за магеланския Коледен кашон! Стискаааам, ама труднооо

@funny таксуване те на минутаааа 😄

  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 22 минути , ДиянаВ каза:

 

Ако искаш @funny може да започне обратното броене. Хаха, ОСТАВАТ ........... часа, .......... минути и ............... секунди :girl_crazy: Това е сладкото ми отмъщение :wub: Цял следобед се "мъчих" с подаръка от теб, сега е твой ред :nyam:

 

Хайде бе @funny откога те чакаме с подаръците. Не си много бърза!:sarcastic_blum:

Часовника сдаде багажа от цъкане. Край с него.

А и на теб съм ти върло сърдита !!!

Значи аз с риск да ме погнат по GDPR ти дадох контакта на @zvezda9001, а ти на нея направи сладките нали … И на някакви си там незнайни колеги .

Аз очаквах кашоните на нея с указание как се стига до вторични суровини, а на мен подобаваща благодарност 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 19 минути , funny каза:

 

А и на теб съм ти върло сърдита !!!

а ти на нея направи сладките нали … И на някакви си там незнайни колеги .

Аз очаквах кашоните на нея с указание как се стига до вторични суровини, а на мен подобаваща благодарност 

Е как незнайни! Това са колегите-жертви, яли бисквити, за да изпразнят лидълската кутия😛. Добро джудже съм, не мога чак такива дивотии да сътворя😉

Сигурна съм, че @zvezda9001, ще ни отсрами с пратката от другия Еконт. Ако не за понеделник ще правя детска почерпка, ще заделя 🙃

  • Смея се 5
Връзка към коментар
На 13.12.2021 г. в 13:34, Childish каза:

Добрият старец и личното ми джудже @D_Ivanova нещо са се объркали, че много съм слушкала тази година. Получих огромен кашон, пълен с много и старателно опаковани подаръци, които внесоха топлина и празничност в дома ми, за което много ти благодаря, скъпа Дина!

Дано и твоята Коледа да е приказна, а през Новата година да постигнеш най-съкровените си мечти!

20211213_131201.jpg.691971ce7aa757633161155cf7ccee1d.jpg20211213_131247.jpg.f7b435c9b8c522af2e0a9c29af55944b.jpg20211213_131314.jpg.f985d5b611c4661e67c0769082ed4b8d.jpg20211213_131331.jpg.c6d03169bcef7f994849ccab0112de42.jpg

20211213_131410.jpg

 

Подаръкът съдържа:

- картичка с мили пожелания

- нова книга от авторката на "Живот в скалите"

- шоколадово фондю + материали за него

- коледна чаша + шоколадови лакомства

- ръчно правени диадема

+ козметично огледалце

- тъкмо се успокоих, че опакованото меко нещо не е прeстилка за готвене - а са коледни чорапи

- и че точилка липсва, но уви, имам предизвикателство - да напълня коледната купичка със сладки. Това е голямо предизвикателство, защото за момента със сладки се справям само с яденето 🙂

(надявам се да не пропускам нещо от подаръците).

Още веднъж - много благодаря!

@Childish много ти благодаря за милите и топли думи! Много се радвам, че подаръкът ти е харесал, за мен беше голямо удоволствие 😊 Ще си призная, че ми беше малко трудно в началото, тъй като направих проучване и видях, че доста си пътувала, но след това идеята се зароди. Важното е, че попаднах на сладката следа и затова си позволих да е шоко фондю 😝. Да не се чудиш, книгата е подписана от авторката, не от мен, забравих да го упомена 😄 надявам се да ти хареса. 

Най-много изтръпнах като видях чорапите на @ДиянаВ викам си леле втасах я сега, сега моето магеланче ще си помисли, че съм видяла от комшийката 😄😄 беше случайност, бяхме си говорили с @zvezda9001 че е взела чорапи, но така и не сме си казвали какъв модел хахха

Надявам се огледалцето да ти хареса, компонентите отгоре са от полимерна глина - пак със сладък мотив. 

А последните два компонента - чинийката и брашното ги взех последни, тъй като ти сподели, че се радваш, че не са ти се паднали късметите на @Mary ,тъй като ще трябва да правиш баница и реших да те предизвикам да спретнеш чудни сладки 😊 ааа забравих брошката- цвете е ръчно правена от леля ми, надявам се да ти допадне 😊

 

Отново благодаря, за това как си го поднесла, ще чакаме сладките обаче хи хи

 

@Mary, благодаря ти за емоциите, които поднасяш всяка година и за неуморния ти труд ♥️🙏

 

П.с: забравих да кажа да за втория ми стрес, отивам аз до Еконта и нося кашончета и му казвам на момчето да му лепне за всеки случай едно тиксо и нали да сложи стикери за посоки, чупливо и т.н. и той накрая изцепи, ох дано стигне тоя кашон здрав, еее не викам му, то остана и да не стигне, да не правим такива прогнози сега, та така 😄

 

  • Харесвам 1
  • Браво 6
Връзка към коментар

Дойде ред да отворя кутия с подаръци на @saved_ и пред вас 🙂

Всичко беше старателно почистено . Ей този сладурски кактус си беше поръсил Коледната магия ( разбирай пръстта) навсякъде . Мечето не е виновно, макар, че му беше захапана главата още в колата.

 

Meche+kaktus.jpg

 

Ето и подаръка ми в целия си блясък :

all.jpg

 

Имам книга ( обичам хартиените книги, а тази не съм я чела), БИСКВИТИ !!!, разкошна чиния, весел кактус и мече ( без глава )

Освен това си имам камъче от истински вулкан и магнитче 

 

Vulkan.jpg

 

И .... още две неща : бъркалка и ... нещо :

 

Gotwarski.jpg

 

Явно ще се готви и в този живот . Ох.

 

Благодаря ти @saved_ за разкошния подарък и за искрените пожелания в картичката ( запазвам си ги за мен).

Благодаря за всичко което внимателно си подбрала за мен .

Страхотно удоволствие е да подаряваш и получаваш подаръци.

Пожелавам весели празници на теб и семейството ти !

  • Харесвам 15
  • Браво 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.