Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2021


Препоръчани мнения

Темата пак мина в заспал режим! Нека поне у нас го развяваме това Знаме, макар че и в чужбинско не е забранено! 🙂 

Няма ли да има вече записвания за 2021 г.?! 😉 

Да дам тон със заявка за Португалия за 30 април - 10 май 2021 г.

Като силно се надявам да бъда изместен към резервите от нечия по-силна кандидатура 🙂 

 

  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към мнение

След оптимизма на @master_of_germsще запиша и аз 2 - 5 юли с тайната надежда, ако е писано, да водим знамето на Формула 1 в Австрия. 

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към мнение

Е айде и аз. Края на май и началото на юни. САЩ. Още нямам план за местата където ще обикаляме, но иначе съм в Ню Йорк. Чакам да видя каква ще е ситуацията с пътуванията до там. Мисля си за някои национални паркове, но май всичко ще е в последния момент, дори и билетите за самолета.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 11 минути , Граф Вронски каза:

Подавам заявка (за резерв) за 21 май -  31май - Узбекистан.

Това си заслужава титулярно място 🙂👍

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Да го разходим из Тунис от 14 до 21 май. 

Виждам, че @Граф Вронски заминава за Узбекистан на 21 май и предаването може да стане трудно постижимо. Така, че в резервата нека сме.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 8.01.2021 г. в 18:38, master_of_germs каза:

Темата пак мина в заспал режим! Нека поне у нас го развяваме това Знаме, макар че и в чужбинско не е забранено! 🙂 

Няма ли да има вече записвания за 2021 г.?! 😉 

Да дам тон със заявка за Португалия за 30 април - 10 май 2021 г.

Като силно се надявам да бъда изместен към резервите от нечия по-силна кандидатура 🙂 

 

Е, явно при нас няма да е Португалия, защото останахме без полети за тогава (и не само ние).

Така че титуляр за същия период остава @MayaS, а аз може и да пътувам с нея, като е възможно и дестинацията ѝ рязко да се смени като посока. Но принципът ще остане същият - вече посетена от Знамето държава, но изцяло с места, на които Знамето не е снимано досега. 🙂 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 1 час, master_of_germs каза:

Е, явно при нас няма да е Португалия, защото останахме без полети за тогава (и не само ние).

Така че титуляр за същия период остава @MayaS, а аз може и да пътувам с нея, като е възможно и дестинацията ѝ рязко да се смени като посока. Но принципът ще остане същият - вече посетена от Знамето държава, но изцяло с места, на които Знамето не е снимано досега. 🙂 

На там вървят нещата.

На 23.01.2021 г. в 17:28, Граф Вронски каза:

Подавам заявка (за резерв) за 21 май -  31май - Узбекистан.

Аз по всяка вероятност ще пътувам от 3 до 17 юни за САЩ така че ще можем да си го разменим И няма да сме в резервите.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Само да информирам.

Както писах, рязко сменихме посоката на Знамето.

С @MayaS и @mary_shery сме вече в Одрин със Знамето с идеята да въртим още десет дни в Турция.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Само да кажа, че нашия Тунис отпадна на този етап. В сряда летим за Дубай.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
На 23.01.2021 г. в 17:28, Граф Вронски каза:

Подавам заявка (за резерв) за 21 май -  31май - Узбекистан.

И аз се присъединявам към същата заявка за Узбекистан 21-31 май 😊

 

С уговорката, че не съм гледал графика - и ако датите съвпадат нека се броя резерва - бих могъл да разходя знамето и по следните места:

 

Албания : 9-13 май

Турция (Анталия и район) : 5-12 юни

Румъния (Трансилвания) : 19-23 юни

Уганда : 27 юни - 5 юли

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

И аз се присъединявам към същата заявка за Узбекистан 21-31 май 😊

 

С уговорката, че не съм гледал графика - и ако датите съвпадат нека се броя резерва - бих могъл да разходя знамето и по следните места:

 

Албания : 9-13 май

Турция (Анталия и район) : 5-12 юни

Румъния (Трансилвания) : 19-23 юни

Уганда : 27 юни - 5 юли

Албания беше резервният ни план за сега. Но няма да можем да ти предадем Знамето. Връщаме се на 10ти май от Турция.

@cck, ще коригираш ли графика?

@MayaS ще е в САЩ чак през юни. Мисля, че абсолютен приоритет при тези заявки е Знамето да посети нова държава, а именно Узбекистан.

Надявам се да може да се организират заедно @Георги Матеев, @Граф Вронски, @izida

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Актуализирах графика, доколкото виждам само Албания, Турция и Уганда на Георги Матеев се припокриват, така че ги писах резерва.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 3
Връзка към мнение

Ако случайно плановете на @MayaS се променят, което в никакъв случай не и пожелавам и ако моите планове не се променят, което силно се надявам да не се случи, се записвам резерва от 03.06 за Сейшелите.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 29.04.2021 г. в 23:20, master_of_germs каза:

Само да информирам.

Както писах, рязко сменихме посоката на Знамето.

С @MayaS и @mary_shery сме вече в Одрин със Знамето с идеята да въртим още десет дни в Турция.

 

Само да информирам - ПЕРФЕКТНИ сте цялата дружинка!

И галерията е прекрасна. Благодаря!

 

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, cck каза:

 

Само да информирам - ПЕРФЕКТНИ сте цялата дружинка!

И галерията е прекрасна. Благодаря!

 

 

Това са снимките само от моите и на Иво снимачни устройства. Ще очакваме и от @mary_shery i @master_of_germs. На мастъра му се скапа телефона, ама има надежда да го съживим и да си свали снимките. Та от него по-нататък.

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към мнение

Ta, телефонът ми издъхна на слизане от Витоша. след като засадихме гората 😕

Аз част от снимките от телефона ги качих и във форума, и във фейсбук още по време на пътуването. Не ги бях свалил на компютър все още. А основно с телефон Знамето снимах, за да има координати. Сега ще трябва да си поиграя да слагам координатите ръчно.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Знаме предадено - знаме прието. След малко тръгва към щатите. @Георги Матеев кацаме на 19.06 сутринта, ти кога тръгваш и дали ще можем да се засечем. Самолета ни каца 8:50 сутринта.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 4 часа, MayaS каза:

Знаме предадено - знаме прието. След малко тръгва към щатите. @Георги Матеев кацаме на 19.06 сутринта, ти кога тръгваш и дали ще можем да се засечем. Самолета ни каца 8:50 сутринта.

Уви тръгвам сутринта на 19.06 и се разминаваме за малко. Весело изкарване в САЩ 🙂

Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Уви тръгвам сутринта на 19.06 и се разминаваме за малко. Весело изкарване в САЩ 🙂

Жалко, Благодаря ти, и на теб весело в Трансилвания. Ако не си ходил там само да споделя, че много ми хареса.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.