Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2021


Препоръчани мнения

Преди 1 час, chandni каза:

В графика си, но се уточни с @Otnesen дали ще може да ти предаде знамето навреме.

Благодаря! Уточнили сме предаването преди да пиша, иначе нямаше да си позволя такива last minute заявки 🙂

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, master_of_germs каза:

Благодаря! Уточнили сме предаването преди да пиша, иначе нямаше да си позволя такива last minute заявки 🙂

 

Знамето е предадено за пътешествие до Италия.....организацията по предаването беше изпълнена като по учебник. 🙂

Приятно пътуване без внезапни изненади от италианците  ви желая.Весело посрещане на празничните дни.

  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 20 часа, chandni каза:

Знаменосците за 2021 година са отделени в тази тема:

Започва записването за 2022 г, а все още очакваме снимки от Neuschwanstein да качи @stormbringer (предполагам, че знамето е още у него и първият знаменосец за 2022 ще трябва да уговори предаването с него). 🙂 

 

Знамето така и не стигна обратно до мен на време за заминаването за Германия, обаче ние така и не заминахме, т.е. нямаше нищо фатално и то пое по други посоки 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 19 часа, MayaS каза:

А и аз имам да качвам албума от САЩ ама чакам.

Ами качвай го. На мен умът ми не го побра как може да има толкова дребнави хора, които да се оплакват че не им стояли снимките със знамето поне няколко години ...

Връзка към мнение
преди 5 минути , chandni каза:

Пропуснала съм тази заявка. Би ли дал датите, за да ги допълня в първия пост?

Вмъкната си. 🙂 

От 10.12 до 13.12 беше в мен в Лондон.......за да е пълен графика беше в мен и от  14.8 до 17.8  в Италия (снимки от Венеция) и от 1.9 до 9.9 в Гърция ( снимки от Кефалония) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.