Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2021


Препоръчани мнения

преди 50 минути , Яничка каза:

@MayaS, аз живот и здраве, тръгвам на 02.07. От теб ли трябва да го взема?

Да от мен. Аз кацам на 19 сутринта. Няма да пътувам за сега. Ще се разберем нещо да се видим другата седмица.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Гледам графика и желаещите и няма повече ентусиасти. Тц тц Тц. Аз да повдигна темичката, че белкем някой се престраши. Аз да питам админите дали ми се полага значка? 😀

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 55 минути , MayaS каза:

Гледам графика и желаещите и няма повече ентусиасти. Тц тц Тц. Аз да повдигна темичката, че белкем някой се престраши. Аз да питам админите дали ми се полага значка? 😀

Полага ти се, ама аз не мога да ги раздавам, трябва @cck или @Георги да го направи

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Всъщост, понеже знамето още  е в мен, мога уикенда 16-18.07 да го заведа около Езерото Комо. Разбира се, ако знамето има по-належащи ангажименти, ще го освободя от тази разходка 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, MayaS каза:

Аз да питам админите дали ми се полага значка? 

Готово, имаш я вече! Понеже е ръчно добавянето и съм проспал 🙂

Ако има и друг пропуснат знаменосец - моля да пише.

Преди 1 час, Яничка каза:

Всъщост, понеже знамето още  е в мен, мога уикенда 16-18.07 да го заведа около Езерото Комо. Разбира се, ако знамето има по-належащи ангажименти, ще го освободя от тази разходка

Поне по график - никакви ангажименти - т.е. разхождай го където можеш 🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 3
Връзка към мнение
преди 1 час, cck каза:

Готово, имаш я вече! Понеже е ръчно добавянето и съм проспал 🙂

Ако има и друг пропуснат знаменосец - моля да пише.

💃  Благодаря.

Връзка към мнение
преди 2 часа, MayaS каза:

Благодаря

И аз! За усърдието и за снимките. Както и на всички включили се, които надявам се да продължат това многогодишно дело 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Йосиф Милчов

Ако не мине "вирус" път, мога да го разходя от 23 до 30 август в Молдова и Приднестровието.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Я, да вкарам една рискова терца заявки...

31.07.2021 - 01.08.2021 - Крит (в комбина с @Яничка

07.08.2021 - 10.08.2021 - Родос (ако Гърция не попадне в червена зона дотогава).

11.08.2021 - 22.08.2021 -Черна гора (и евентуално Албания) със силен планински уклон. Датите още се доуточняват, но ще се опитаме всячески да предадем Знамето навреме, за да замине за Молдова.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Всичко зависи от това как ще се развият нещата около проклетото вирусче.....

Ако не отлети за Родос или не катери чукари из Черна гора мога да го разходя до Венеция 14.8.21до 17.8.21

А от 1.9.21  до 9.9.21 да го разходя из Кефалония ( видях на картата ,че няма снимки и от двете места) .

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 31.07.2021 г. в 17:02, marycap каза:

От 03.08 до 17.08 мога да се кандидатирам - за Швейцария.

Съжалявам! Много късно виждам заявката. Можех да предам Знамето вместо да го развявам на Родос и Сими, откъдето вече има снимки 😕

Връзка към мнение
преди 4 часа, master_of_germs каза:

Съжалявам! Много късно виждам заявката. Можех да предам Знамето вместо да го развявам на Родос и Сими, откъдето вече има снимки 😕

И аз съжалявам... Но важното е, че знамето пътува, " ...и, дай, Боже, тъй да може всеки следващ път! "😀

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз искам да се отпиша от заявката за Албания и Черна гора. Тръгваме натам утре (а днес се прибрахме от Родос) и не е сигурно, че ще успеем да се върнем преди @Йосиф Милчов да потегли за Молдова, а считам това за приоритет, понеже Знамето не е било в тази страна.

Предал съм му Знамето, така че ако някой иска да направи бързо пътуване като знаменосец преди 23 август, нека контактува с Йосиф 🙂

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Знамето е предадено на @Otnesen за разходка до Венеция. Другата седмица идва отново при нас за Молдова.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Върнах знамето на Йосиф Милчов за пътешествие до Молдова и ако успея да го взема ще го разходя до Кефалония от 1.9 до 10.9.

Ако някой има желание да вземе знамето да се включи.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Йосиф Милчов

Знамето е предадено на @Otnesenи довечера заминава за Кефалония.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте.

Понеже няма желаещи ще се самопредложа и ще развея знамето  в Лисабон - видях,че от там няма снимки.

Ще е с мен от  01.10 до 4.10 и след това мога да го предам на някой,който има желание. 

Принуждавате ме да се самопредложа за годишна награда за знаменосец на годината........та очаквам конкуренция .🙂

  • Харесвам 6
  • Браво 5
Връзка към мнение

Здравейте, прави ми впечатление, че знамето не е било развявано на Фуертевентура, т.е. ако няма други на опашката за 5-15.11 и измислим как да го предадем, бих се включил с тази отговорна задача 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 30 минути , stormbringer каза:

Здравейте, прави ми впечатление, че знамето не е било развявано на Фуертевентура, т.е. ако няма други на опашката за 5-15.11 и измислим как да го предадем, бих се включил с тази отговорна задача 

Няма записани, така че ти си. 🙂Вписала съм заявката ти в първото мнение. 

Връзка към мнение

Здравейте, нова съм във форума , но пък страстта към пътувания си ми е стара 😊. Това знаме бих го завела с най-голямо удоволствие от 18.10 до 30.10.2021г. в Еквадор и островите Галапагос. 

  • Харесвам 11
  • Браво 4
Връзка към мнение
преди 18 часа, Tea_Filleva каза:

Здравейте, нова съм във форума , но пък страстта към пътувания си ми е стара 😊. Това знаме бих го завела с най-голямо удоволствие от 18.10 до 30.10.2021г. в Еквадор и островите Галапагос. 

Принципно за тези места няма много желаещи да развеят знамето, още повече сега.

Затова ще Ви гласуваме доверие.

Ще обменим координати на лични като начало.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.