Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2021


Препоръчани мнения

Да дам и аз една заявка за знамето за 7-12 октомври за Полша - Краков, Вроцлав. Видях, че знамето вече е било там, но гледам, че няма други желаещи за този период да го разходят, а и може да отидем до Закопане и Залипие, където не е било. Няма да се разсърдя, ако сметнете, че няма смисъл да се повтарят дестинации.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 минути , Lirea каза:

Няма да се разсърдя, ако сметнете, че няма смисъл да се повтарят дестинации.

Щом няма друга заявка за този период, спокойно го разходете дори и по познати му места. :smile:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Заради едно недоглеждане от моя страна знамето няма да може да стигне до мен и @Otnesen  ще го предаде направо на @Tea_Filleva

Пък аз ще се оглеждам за нова дестинация, за да поправя този пропуск ✈️ 👀

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Предадох знамето на @Tea_Filleva  с пожелания за пътуване ,изпълнено с много положителни емоции....Страхотна и интересна дестинация я очаква.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 10 часа, Otnesen каза:

Предадох знамето на @Tea_Filleva  с пожелания за пътуване ,изпълнено с много положителни емоции....Страхотна и интересна дестинация я очаква.

@Otnesen Благодаря ! И както с @Lirea си говорихме , пожеланията вече трябва да са за положителни емоции и  отрицателни тестове 😆. Стискайте ми палци всичко да е наред.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Една сюрия магеланки може да разходим знамето из Неапол и Амалфи коуст 26-28.11. Ако разбира се, не стане поредната Ковид тъпотия...

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 21 минути , Яничка каза:

Една сюрия магеланки може да разходим знамето из Неапол и Амалфи коуст 26-28.11. Ако разбира се, не стане поредната Ковид тъпотия...

Ако не стане тъпотия, в Кампания направо ще е магеланска инвазия. И ние взехме снощи билети за същите дати 🙂

  • Харесвам 4
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Графикът е актуализиран. Ако междувременно няма други кандидати, @Яничка трябва да получи знамето от @stormbringer.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Знамето е предадено на  @stormbringer за следващото му пътуване. Живот и здраве в януари отново ще полетим с него / билети вече - купени 🙂 /. Апропо ... @cck очаквам си значката 🙃 .

  • Харесвам 9
  • Браво 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 4.11.2021 г. в 21:26, Tea_Filleva каза:

Знамето е предадено на  @stormbringer за следващото му пътуване. Живот и здраве в януари отново ще полетим с него / билети вече - купени 🙂 /. Апропо ... @cck очаквам си значката 🙃 .

Това си звучи като заявка...

 

Не е ли време вече да има тема за графика на Знамето през 2022 г?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 23 часа, master_of_germs каза:

Не е ли време вече да има тема за графика на Знамето през 2022 г?

Темата за записвания си е тази още от 2014 г. След като приключи дадена година, мненията, касаещи конкретната година се отделят в архивна тема.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Знамето е предадено на @Яничка за разходка към Кампания, а аз си чакам значката 😉 
Отделно ми направи впечатление, че знамето почти не е било развявано из Германия, а ако "корона не ни мине път" ще ходим до Бавария (първо щеше да е коледни базари, сега изглежда, че ще е за Neuschwanstein, а до тогава може и да не ходим ....) от 4 до 7 декември, и ако няма други мераклии, може да му направя втора разходка в рамките на един месец 🙂
  

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте.

@ГеоргиВ графика за 2021 има пропуск ( 2 даже ) . 15.8 беше във Венеция и в началото на септември беше в Кефалония.

Доколкото разбирам знамето е в @stormbringer и ако има възможност да го взема за разходка до Лондон,въпреки че има снимки от там.

 

Връзка към мнение
преди 18 минути , Otnesen каза:

Здравейте.

@ГеоргиВ графика за 2021 има пропуск ( 2 даже ) . 15.8 беше във Венеция и в началото на септември беше в Кефалония.

Доколкото разбирам знамето е в @stormbringer и ако има възможност да го взема за разходка до Лондон,въпреки че има снимки от там.

 

Знамето е у мен. Пиши или звънни, моля, да се уговорим.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Най-любезно моля останалите знаменосци - като качвате снимки, поглеждайтe, моля, от кога се въртят настоящите на корицата. Има такива, които се въртят със седмици и такива, които остават едва няколко дни 🙂

За втори път ми се случва качени от мен снимки да стоят на главната страница само ден и половина. Което при цялата занимавка - приемо-предавене от/за друг знаменосец, обикаляне със знамето по забележителности, после избиране на снимки, тагване с GPS координати и ъплоудване - в конкретния случай за мен е загуба на време...

  • Харесвам 2
  • Замислям се 4
Връзка към мнение
преди 3 минути , Яничка каза:

Най-любезно моля останалите знаменосци - като качвате снимки, поглеждайтe, моля, от кога се въртят настоящите на корицата. Има такива, които се въртят със седмици и такива, които остават едва няколко дни 🙂

За втори път ми се случва качени от мен снимки да стоят на главната страница само ден и половина. Което при цялата занимавка - приемо-предавене от/за друг знаменосец, обикаляне със знамето по забележителности, после избиране на снимки, тагване с GPS координати и ъплоудване - в конкретния случай за мен е загуба на време...

Аз обикновено не отварям изобщо началната страница, а снимките със Знамето ги гледам или от албуми, или като просто си гледам по атласа с отбелязките на Знамето. Когато имам време или желание за това. Ако не  беше писала, вероятно нямаше да се загледам изобщо... Може би било по-добре да се показват на начална страница не последните три качени снимки със Знамето, а последните три качени албума от знаменосци?? 🤔

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 8 часа, master_of_germs каза:

Може би било по-добре да се показват на начална страница не последните три качени снимки със Знамето, а последните три качени албума от знаменосци?? 🤔

Това ми изглежда много добра идея. Проблема идва обаче от това, че някои качват в албум, а други директно снимки. В този случай трябва да остане само в албуми да се качват. @Яничка извинявай аз също не съм погледнала колко са стояли снимките. Бързах да кача албума преди да е изтекла годината в която е развявано знамето. Ще го изтрия ако мога и ще го кача след месец.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, MayaS каза:

Това ми изглежда много добра идея. Проблема идва обаче от това, че някои качват в албум, а други директно снимки. В този случай трябва да остане само в албуми да се качват. @Яничка извинявай аз също не съм погледнала колко са стояли снимките. Бързах да кача албума преди да е изтекла годината в която е развявано знамето. Ще го изтрия ако мога и ще го кача след месец.

Сега влизам и виждам коментара ти. Много благодаря за жеста, въпреки че не съм целяла да създавам дискомфорт на други знаменосци 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Преди 1 час, chandni каза:

Знаменосците за 2021 година са отделени в тази тема:

Започва записването за 2022 г, а все още очакваме снимки от Neuschwanstein да качи @stormbringer (предполагам, че знамето е още у него и първият знаменосец за 2022 ще трябва да уговори предаването с него). 🙂 

 

А и аз имам да качвам албума от САЩ ама чакам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Понеже вече има тема за новата година и явно никой не го ще това знаме за коледа, нека да е една Италия 24-29 декември.

Още не сме го баш измислили (летим утре, нямаме нищо резервирано, ама основен акцент върху Умбрия, а там знамето няма снимки). 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 5 часа, master_of_germs каза:

Понеже вече има тема за новата година и явно никой не го ще това знаме за коледа, нека да е една Италия 24-29 декември.

Още не сме го баш измислили (летим утре, нямаме нищо резервирано, ама основен акцент върху Умбрия, а там знамето няма снимки). 🙂

В графика си, но се уточни с @Otnesen дали ще може да ти предаде знамето навреме.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.