Прескочи до съдържание

WizzAir-алтернативни летища при отменени полети


Препоръчани мнения

На 13.08.2023 г. в 22:18, ДиянаВ каза:

Солун - Тирана вече го няма в зимното разписание. Имам приорити по тази линия🙂

Алтернативи са София и Атина.

Тирана е без алтернатива.

Сменяй на София-Тирана! 

Връзка към коментар
  • 5 месеца по-късно ...

Рим-Кувейт 23,04,2024-27,04,2024 , официално не е отменен, но полета липсва и в акаунта пише, че скоро ще получа известие. Някой има ли идеи с какво мога да го сменя, София-Абу Даби, Рим-Шарм?

Връзка към коментар

Нормално няма да дадат София като алтернативно летище на Рим. С много кандърдисване през агент може и да стане , но по вероятно да е от Рим към някое от алтернативните на Кувейт летища из  Залива.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами гледам от Рим летят до Абу Даби ,няма да е лошо да литна за 20е в посока, ще видим какво ще предложат официално като канцелират полета...Дали мога и датите да изтегля примерно месец напред?

Връзка към коментар
преди 4 минути , stanimir каза:

Всъщност нали спират София от края на март , а твоя полет не се вмества в правилото за смяна до 14 дни назад и 30 дни напред.София направо отпада 

София явно ще отпадне, интересуваше ме колко назад мога да местя, явно е 14 дни. Може и едни Малдиви да спретна ако мога да удължа престоя на 10 дни , а не 4 както е първоначално. Сигурно ли е, че ще предложат смяна или може само да върнат парите?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може да увеличаваш престоя както си избереш в рамките на тези 14 дни назад - 30 напред , но дали предлагат алтернативни летища на Кувейт ще разбереш чак като дойде мейла с опциите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уж пиша, за да помня, но дано се сетя, че съм писала🙃

 

1. Алтернативи на Мадрид - почти всички испански летища. Севиля не е, ако в нея се целя някой ден.

IMG_4882.jpeg.3a54e63226fb3842198efced03fef415.jpeg

 

2. Тенерифе - няма алтернатива.

 

3. Тирана - няма алтернатива.

Връзка към коментар
преди 4 часа, ДиянаВ каза:

Уж пиша, за да помня, но дано се сетя, че съм писала🙃

 

1. Алтернативи на Мадрид - почти всички испански летища. Севиля не е, ако в нея се целя някой ден.

IMG_4882.jpeg.3a54e63226fb3842198efced03fef415.jpeg

 

2. Тенерифе - няма алтернатива.

 

3. Тирана - няма алтернатива.

Това за Мадрид е от Букурещ,нали? От София няма Сарагоса,иначе дава същите летища.

Връзка към коментар

Рим-Кувейт сменено с Рим-Абу Даби . Първоначално няма опция за алтернативно летище Кувейт. Говорих по телефона където също ми отказаха. След дълго чакане успях да се вредя в чата където Olexander беше много любезен , смени ми полета, пита ме дали всичко е наред. Реших да изнахалствам и да поискам София - Абу Даби. За съжаление линията е спряна, полетите ми бяха 23-27,04,2024 . Може би щях да ги сменя и с края на март ако се бях сетил по-рано.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 8 минути , feel_the_rush каза:

Някой може ли да каже алтернативните летища на Ница? Примерно Бергамо, Женева, Париж?

Имам променен полет Ница - София и не ми дава никаква алтернативни летища, нито за излитането, нито за кацането.

Връзка към коментар
преди 3 часа, yordanov каза:

Имам променен полет Ница - София и не ми дава никаква алтернативни летища, нито за излитането, нито за кацането.

Пробвай с live chat, Кувейт също няма алтернативно летище,но агента ми го смени за Абу Даби, Ако не стане с 1 агент пробвай пак,ако имаш време и желание....

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Не, ще ти даде най-вероятно Бергамо - София и Малпенса - Скопие.

Ако искаш повече избор за италиански градове вземи Неапол- София. Трябва да ти даде алтернативи Рим и Бари. Поне такава информация съм архивирала последно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 28 минути , iMari каза:

Не, ще ти даде най-вероятно Бергамо - София и Малпенса - Скопие.

Ако искаш повече избор за италиански градове вземи Неапол- София. Трябва да ти даде алтернативи Рим и Бари. Поне такава информация съм архивирала последно.

значи Бари, Неапол и Рим са в една зона.


А при билет от София до Болоня, ще даде ли София всички или пак ще е само до Болоня и Милано?

Връзка към коментар
преди 19 минути , Alexander каза:

значи Бари, Неапол и Рим са в една зона.

Не точно. Ако вземеш София - Рим не съм сигурна, че ще ти даде Бари. Както и ако избереш Бари едва ли ще излезе Рим. По-вероятно е да ти даде Катаня. Имат някакво ограничение(250км май беше) от първоначално избраните летища.

А иначе каквито са алтернативите в едната посока, такива ще са и в другата, няма разлика. Да, пак ще излязат само Болоня и Милано.

Връзка към коментар
преди 1 минута , iMari каза:

Не точно. Ако вземеш София - Рим не съм сигурна, че ще ти даде Бари. Както и ако избереш Бари едва ли ще излезе Рим. Имат някакво ограничение(250км май беше) от първоначално избраните летища.

А иначе каквито са алтернативите в едната посока, такива ще са и в другата, няма разлика. Да, пак ще излязат само Болоня и Милано.

Добре, ако искам да даде алтернатива Рим какви опции имам? Само Неапол ли? Реално другите не ме интересуват. 

Връзка към коментар

Януари ми отмениха полет до Бари и със сигурност имаше Рим като алтернатива, защото го смених за там 🙂

Със сигурност друга алтернатива беше Неапол, мисля и Катания, но не съм съвсем сигурна.

Връзка към коментар
преди 3 минути , kali каза:

Януари ми отмениха полет до Бари и със сигурност имаше Рим като алтернатива, защото го смених за там 🙂

Със сигурност друга алтернатива беше Неапол, мисля и Катания, но не съм съвсем сигурна.

Възможно е, Уиз доста неща променят в движение, особено когато режат често полети от една и съща дестинация. Затова е хубаво да актуализираме информацията точно в темата за алтернативните маршрути.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.