Прескочи до съдържание

Сбирка на по бирка! Отново 🍻 и раздумки :)


Препоръчани мнения

На 4.04.2022 г. в 13:23, Duke каза:

Тоест, излиза, че двамата с Тити сме присъствали на неофициална коледна сбирка през декември, така ли? 😮 

Другарю, нима някой е успял да ви подлъже да присъствате на нерегламентирана сбирка?! Готов съм веднага да сформирам комитет, който да накаже виновните и да разследва случая!

В момента, Брани каза:

Другарю, нима някой е успял да ви подлъже да присъствате на нерегламентирана сбирка?! Готов съм веднага да сформирам комитет, който да накаже виновните и да разследва случая!

Обърках словореда, съвсем случайно, разбира се - исках да кажа, че първо ще разследваме, а после ще наказваме!

  • Шок 1
  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Мамка му... Ако беше 12 щях специално да дойда, имам бая да питам, че ми предстои голямо пътуване, но...явно ще е другият път. Поздрави и наздраве!

Връзка към мнение
преди 15 часа, Брани каза:

 

Обърках словореда, съвсем случайно, разбира се - исках да кажа, че първо ще разследваме, а после ще наказваме!

Словоредът е наред. Да бъдем модерни! Като няма какво друго да правим с държавата, нека наказваме без съд и присъда. Така де, няма само ние да страдаме в тоя живот...

Връзка към мнение
На 4.04.2022 г. в 13:22, master_of_germs каза:

Поли, пиши ме с номера на Стоичков 🙂

 

Обаче ще вляза чак второто полувреме, защото имаш талант просто да уцелваш все дати, когато съм със студенти до 19 ч 😄

Поли, ще трябва да намериш друг кандидат за "златната магеланска топка, пардон - глобус". Всички присъстващи ще са заслужили кандидати.

Аз отпадам от сБирката поради глобални причини 😕

20220411_151408.jpg.c20895f00a64a893a70823d8284cc03c.jpg

 

П.П. Вардете се взаимно, че на почти всички ви предстоят по-длъжки пътувания по празниците.

ОНОВА не е приключило... 😞

 

  • Шок 16
  • Браво 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 8 минути , master_of_germs каза:

Поли, ще трябва да намериш друг кандидат за "златната магеланска топка, пардон - глобус". Всички присъстващи ще са заслужили кандидати.

Аз отпадам от сБирката поради глобални причини 😕

20220411_151408.jpg.c20895f00a64a893a70823d8284cc03c.jpg

 

П.П. Вардете се взаимно, че на почти всички ви предстоят по-длъжки пътувания по празниците.

ОНОВА не е приключило... 😞

 

Олее!  Бързо оздравяване и да го изкараш леко!

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , master_of_germs каза:

Поли, ще трябва да намериш друг кандидат за "златната магеланска топка, пардон - глобус". Всички присъстващи ще са заслужили кандидати.

Аз отпадам от сБирката поради глобални причини 😕

20220411_151408.jpg.c20895f00a64a893a70823d8284cc03c.jpg

 

П.П. Вардете се взаимно, че на почти всички ви предстоят по-длъжки пътувания по празниците.

ОНОВА не е приключило... 😞

 

А аз на кого да дам шишето с ракията срещу книга за ваксини с автограф?????

Бързо оздравяване!

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , cybersimo каза:

А аз на кого да дам шишето с ракията срещу книга за ваксини с автограф?????

Бързо оздравяване!

Ами ракията на мен, аз ще предам шишето, а за книгата дру път 😆

  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 38 минути , master_of_germs каза:

Поли, ще трябва да намериш друг кандидат за "златната магеланска топка, пардон - глобус". Всички присъстващи ще са заслужили кандидати.

Аз отпадам от сБирката поради глобални причини 😕

20220411_151408.jpg.c20895f00a64a893a70823d8284cc03c.jpg

 

П.П. Вардете се взаимно, че на почти всички ви предстоят по-длъжки пътувания по празниците.

ОНОВА не е приключило... 😞

 

Пак ли? Нали го прекара веднъж и то, ако не се лъжа, в болница.

Бързо оздравяване

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, MayaS каза:

Ами ракията на мен, аз ще предам шишето, а за книгата дру път 😆

Сакън - НЕ! Не помниш ли какво стана миналата година с ракията на турската граница, а ти смяташ да я минаваш четири пъти за седмица. 😮  Втори КОВИД ще превижея, втора потрошена бутилка - надали! 😄 

  • Смея се 5
Връзка към мнение
На 5.04.2022 г. в 18:27, Light каза:

image.png.5e8e21730cd9600dd0afecd729192e93.png

Записвам се!

Поради лични причини няма да мога да дойда на сБирката, за което огромно съжалявам....😢

@Polina , извинявай... надявам се на следващата да мога да присъствам! 😘

Връзка към мнение
преди 18 минути , Light каза:

Поради лични причини няма да мога да дойда на сБирката, за което огромно съжалявам....😢

@Polina , извинявай... надявам се на следващата да мога да присъствам! 😘

Да се надяваме, че следваща среща ще има, за да ми предадеш целувките, които така ми липсваха последните години... 😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, bronco каза:

Записвам се.

Тъй като е възможно някой от нас да се залепи за теб, за да те разпитва, се надявам да се постараеш да си ентусиазиран :wink3: 

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 12 часа, Lindt каза:

... се надявам да се постараеш да си ентусиазиран :wink3: 

Група британски учЕни от Оксфорд, след задълбочени проучвания бяха установили, че една  добре отлежала (поне до тийнейджърска възраст) в дъбови бъчви специфична кехлибарена течност влияе много благотворно на ентусиазма! :grin:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 1 минута , Фил каза:

Група британски учЕни от Оксфорд след задълбочени проучвания бяха установили, че една  добре отлежала (поне до тийнейджърска възраст) в дъбови бъчви специфична кехлибарена течност влияе много благотворно на ентусиазма! :grin:

Ама там дали е била разпространена или недостигът на такива течности е хвърлило сянка върху общите впечатления? 

Връзка към мнение
На 10.04.2022 г. в 12:38, Duke каза:

Словоредът е наред. Да бъдем модерни! Като няма какво друго да правим с държавата, нека наказваме без съд и присъда. Така де, няма само ние да страдаме в тоя живот...

Не всичко е черно в нашето тоталитарно общество, Империята. Имам предвид метафорично, иначе да, почти всичко е черно на цвят.

Но авторитаризмът е привлекателен за младите хора, които искат да изградят военна кариера, което ще илюстрирам със следната снимка (аз нарочно съм застанал малко с гръб, за да не си личи, че съм аз ...):

 

g.jpg.ae1bed061bef43f2400a274bbf14fbc8.jpg

 

Връзка към мнение

Готово. Резервацията е потвърдена. Ще бъдем настанени в къщата. 

От екипа на заведението се извиняват предварително, че е възможно да се бавят с поръчките, тъй като са само 2-ма сервитьора за цялото заведение.

Надявам се, че ще подходим с разбиране към положението, за което ви благодаря и аз предварително! 

Хубава вечер 🙂

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 17 часа, Polina каза:

само 2-ма сервитьора за цялото заведение.

Значи вариантите са да поръчваме всичко наведнъж или да не поръчваме 😉 

 

Или да си носим

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.